Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3171 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
Toplam 132 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi kredi karti tavsiye edersiniz

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    62 mesaja 78 teşekkür aldı
    ESMER76
    Com direkt e baktim ama ohne gebuhr yazmiyo. Ausland dan para felan cektigin zaman gebuhr aliyormu.. veya senelik bi ücret cekiyomu..
    Konu Putkiran tarafından (16 Mayıs 2016 Saat 22:42 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Yazdiklarimizi kimse kaale almiyor galiba barlaycard new visa alin yillik ücret yok TR de dahil Visa amblemi olan tüm otomatlardan ücretsiz euro ceke biliyorsunuz, en güzelide diyelim 100 euro cektiniz taaa 45 gün sonra hic bi faiz olmadan geri ödüyorsunuz daha ne olsun.

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    alin diyonya vermedi banka isde yoksa denedim almayi red ettiler talebimi bir sebeb göstermeden bende arayip sormadim

Alıntı benims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdiklarimizi kimse kaale almiyor galiba barlaycard new visa alin yillik ücret yok TR de dahil Visa amblemi olan tüm otomatlardan ücretsiz euro ceke biliyorsunuz, en güzelide diyelim 100 euro cektiniz taaa 45 gün sonra hic bi faiz olmadan geri ödüyorsunuz daha ne olsun.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Kardes biraz once baylaycard new visa ya baktim. Bir meseleyi anlamadim. Tam olarak nedir yazabilirmisin. Auslandseinsatzgebuhr felan diyo.

0 € Gebühr für
    Euro-Abhebungen

Sparen Sie bei Abhebungen in Euro die sonst üb*liche Bargeld-Abhebungs*gebühr. Außerhalb der Euro-Zone fallen lediglich 1,99% Auslands*einsatz*gebühren an.*

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    dostum bu kafaya takilcak bisey degil euro disinda para cekersen o miktari cekiyorlarmis komisyon. yani sen her zaman euro olarak para cekmen lazim ve Visa yazan otomatlardan cekmen lazim bi sikinti olmuyor.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    144
    28 mesaja 38 teşekkür aldı
    Alıntı Putkiran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ESMER76
    Com direkt e baktim ama ohne gebuhr yazmiyo. Ausland dan para felan cektigin zaman gebuhr aliyormu.. veya senelik bi ücret cekiyomu..
    Arkadasim benim bildigim kadariyla yillik gebühr yok ,fakat ausland gebühr onu bilmiyorum iste yanlis bilgi vermim kimseye...

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    dostum bu kafaya takilcak bisey degil euro disinda para cekersen o miktari cekiyorlarmis komisyon. yani sen her zaman euro olarak para cekmen lazim ve Visa yazan otomatlardan cekmen lazim bi sikinti olmuyor.
    Tamam anladım sagol. Bir tane siparis ediyim bari. Günlük limiti nedir bi bilgin varmi...

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    Alıntı Putkiran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam anladım sagol. Bir tane siparis ediyim bari. Günlük limiti nedir bi bilgin varmi...
    dostum ben 3 yila yakindir bu karti kullaniyorum ama gerekli yerlerde, günlük limit tam emin degilim benimkinde 300 ila 500 euro arasi olmasi gerek.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    dostum ben 3 yila yakindir bu karti kullaniyorum ama gerekli yerlerde, günlük limit tam emin degilim benimkinde 300 ila 500 euro arasi olmasi gerek.
    Ok. Sağol bilgiler için.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Dün bir barclaycard new visa online antrag yaptim. E mail uzerinden aldigim postanin 2.maddesini anlamadim ne demek istiyo. Anlayan arkadaş lar tercume ederse sevininirim

Anschließend müssen Sie nur noch wenige Schritte befolgen:

1. Unterschreiben Sie den Kreditkarten-Antrag.
    2. Legen Sie den unterschriebenen Kreditkarten-Antrag mit Ihrem Ausweis und dem Postident-Coupon bei einer Postfiliale zur Legitimation bzw. zum Versand vor.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    91 mesaja 160 teşekkür aldı
    O belgeyi yani kagidi (email ile gelmistir) doldurcaksin, imzalayacaksin.
    Sonra postaneye kimlikasaportunu alip o kagiti götür gerisini hallediyorlar

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    4,419 mesaja 9,733 teşekkür aldı
    1. email ile gelen belgeleri imzalayacaksın
    2. O belgelerin içinde POST IDENT için bir kağıt daha ( Postident-Coupon) olması lazım
    o kağıtla ( Postident-Coupon ) Pasaport veya kimligin ile Postane ye gidip kendini belgeleyeceksin
    Konu hOrOz tarafından (19 Mayıs 2016 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye Gardropfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Slm Arkadaslar, bende bu Kredi Karti olayini arastirdim ve sonunda DKB den Kredi - Kartini aldim. Sizede tavsiye ederim cünkü, DKB ile her yerden türkiye de icin de ücretsiz para cekebiliyorsunuz. Barclaycard ile sadece EU - Land da ücretsiz para cekebiliyorsunuz. Diyelim Dispoya düsdünüz Barclaykard sizden yüzsde 18 Faiz aliyor. Dkb de sadece 6.9 Faiz. Sparkasse ve diger Bankalar yüde 12 ve 14 lerde (Faiz orani). Mesela Almanyadan Sun Express den Ucak biletini alirsiniz TL ile para cektikleri icin, 1.75 % Auslandsgebühr (her Kredikarti) aliyor.
    Konu Gardropfuat tarafından (20 Mayıs 2016 Saat 00:47 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    Alıntı Gardropfuat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm Arkadaslar, bende bu Kredi Karti olayini arastirdim ve sonunda DKB den Kredi - Kartini aldim. Sizede tavsiye ederim cünkü, DKB ile her yerden türkiye de icin de ücretsiz para cekebiliyorsunuz. Barclaycard ile sadece EU - Land da ücretsiz para cekebiliyorsunuz. Diyelim Dispoya düsdünüz Barclaykard sizden yüzsde 18 Faiz aliyor. Dkb de sadece 6.9 Faiz. Sparkasse ve diger Bankalar yüde 12 ve 14 lerde (Faiz orani). Mesela Almanyadan Sun Express den Ucak biletini alirsiniz TL ile para cektikleri icin, 1.75 % Auslandsgebühr (her Kredikarti) aliyor.
    Dostum iyi güzel yazmissinda kredi karti alipta dispoya vss düseceksen birak almayi o karta elini sürmicen, ikincisi ben TR de visa yazan bankamatiklerden ücretsiz euro cekebiliyorum. Ama en güzelide misal 100 euro cektim diyelim taaa 45 güne yakin bi zamanda geri ödüyorum hic bi faiz olmadan. Kisacasi kredi kartini kullanmayi bilmeyen bi insana ben Kredi kartindan uzak dursun iyisimi hic bulasmasin derim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı Gardropfuat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes fonksiyonlar ayni. Barclay kart tada ayni turkiyeden euro çekersen gebuhr yok. Olsaydi zaten yapmazdim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. email ile gelen belgeleri imzalayacaksın
    2. O belgelerin içinde POST IDENT için bir kağıt daha ( Postident-Coupon) olması lazım
    o kağıtla ( Postident-Coupon ) Pasaport veya kimligin ile Postane ye gidip kendini belgeleyeceksin
    Tmm. Cevaplar icin teşekkürler...

Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    24 mesaja 36 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her yerde okuyorsun bunu, kim kredi kart sahibi ise, daha cok borclu.
    (ev kredisi haric)
    Affiniza siginarak konuya eslik edeyim dedim, ben belki 1990 larda bir kredi karti icin müracat ta bulundum o zamanlarda issiz dim. Vermek istemediler kredi kartini bende banka hesabini kapatirim dedim sonucta ben harcamami bilirim dedim. Fenerbahce den bir sweatshirt ismarliyayim dedim baska almam dedim ve ardindan ucak bileti, hotel rezarvasyonlar yaptim.. Ama önemlisi hesabini ve harcamasini bilen icin kredi karti sart demiyeyim ama ihtiyac..

Saygi ve sevgilerimle

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı manisali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Affiniza siginarak konuya eslik edeyim dedim, ben belki 1990 larda bir kredi karti icin müracat ta bulundum o zamanlarda issiz dim. Vermek istemediler kredi kartini bende banka hesabini kapatirim dedim sonucta ben harcamami bilirim dedim. Fenerbahce den bir sweatshirt ismarliyayim dedim baska almam dedim ve ardindan ucak bileti, hotel rezarvasyonlar yaptim.. Ama önemlisi hesabini ve harcamasini bilen icin kredi karti sart demiyeyim ama ihtiyac..

Saygi ve sevgilerimle
    Saygi bizden..

Yeni Üye yusuff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    12
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    su advenzia banka karti bende iki senedir var,halen birkere kullanamadim.ne pin var,ne bisey,
    mektup yaziyorum pin gönerin yok,cevep veren yok.
    online alis veris yapayim dedim kabul edilmedi.

bankanin internet konto sayfama giriyorum,.2000 limit,..
    birsey anlamis degilim.

bende number26 debit mastercart aldim denedim memnunum.

buda iyi gibi ben almadim ama Fidor SmartCard bilgisi olan yazabilir.

http://www.deutschefxbroker.de/fidor-bank-erfahrungen/
    Konu yusuff tarafından (26 Ağustos 2016 Saat 13:02 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye Acemibiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya - München
    Ettiği Teşekkür
    125
    80 mesaja 147 teşekkür aldı
    Birde ADAC'nin Kredi karti varmis.Ilk sene Gebühr yokmus.
    Bu ADAC'in Kredi karti nasil?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)