Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2475 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 21.8.17 Türkiyeden arabayla döndüm..

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    33 mesaja 40 teşekkür aldı
    Hamzabeyli benim iki yildir kullandigim kapidir buradan Harmanli tarafindan otobana baglanabilirsiniz veya benim gibi 75 km düz devam edip Yambol tarafindan Sofia otabanina baglanirsiniz. Yalniz yollar gelis gidisli ve biraz bozuk. Bulgar-Sirp kapisi benim bekledigim en yogun kapi oldu 1 saat gibi bir süre beklemisimdir benim zamanimda zehirli yumurta konusu olmadigimdan Sirp memurlari kontrol etmeden gecis yaptirdi ama Bulgarlar hem giriste hem cikista sigara avindaydilar. Macaristan'a ben Tompa'dan giriyorum önümde 20-30 araba oluyor 1 saat gibi de burada bekledim Macar görevlileri bizden önce cogu kisiyi detayli aradilar bizim araba cok dolu olmasina ragmen bir göz atip biraktilar. Macar-Avusturya sinirinda ki kontrollere sinir oldugumdan yolumu biraz uzatarak Slovakya'dan devam ediyorum ne kontrol var ne gümrük yollari da güzel ayrica Bratislava'yi cok begendim. Slovakya - Cek arasinda ve Cek - Almanya arasinda yine kontrol yok yalniz Cek'de bir kac yol calismasi var ben gece gectim gündüz o yollar cekilmez. Radar falan pek korkum olmadi hiz limiti ne yaziyorsa hep o hizla yoluma devam ettim naviyi cok az kullandim tek soför ve bu sekilde 24 saatte Hamzabeyli'den Amberg varmis bulundum. Tabi not düsmek gerek gurbetcilerin en az yolda oldugu zamanlarda yola cikmayi tercih ediyorum yoksa yollar cok kalabalik oluyor.

2. Nazarnet üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)