Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2461 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 21.8.17 Türkiyeden arabayla döndüm..

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    834
    262 mesaja 544 teşekkür aldı
    hosbulduk Cankan15,cok haklisin,yaslaninca yollar uzun geliyor,insallah seneye bende senin gibi ucakla gidecegim.
    boardumuzda silayolu bölümü bu sene cok sakin,herkeste yolda internette var ama cok az arkadasimiz paylasimda bulundu.
    ben facebook'daki sila yolu grublarindan takib ediyorum,her kapi cok yogun,saatlerce bekleyenler var,hatta dün aksam,kapikuleden bulgara giren bir gurbetci arac aramasina itiraz etti diye kadin-cocuk herkesi yere yatirip dövmüsler,aileden haberde yok,nerdeler bilende yok.
    televizyonu actim,haberlerde gurbetcilerle ilgili haber hic yok.atlet kadar kiymetimiz yok.
    gurnetciler izine gidince esnaflar,lokantalar,doktorlar,pazarcilar,tamircile r herkes bayram ediyor ama gurbetcilere sila yolunda zulum ediyorlar,saatlerce bekletiyorlar,kimsenin umrunda degil.
    bir alman veya bir amerikali veya bir israilli aileyi bulgar gümrügünde yere yatirip dövseler,dünyayi ayaga kaldirirlar,maalesef bizim sahibimiz yok
    bu son olanlarida görünce,seneye kesin ucakla gidecegim.
    Allah yollarda olan gurbetcilere yardim etsin..

2. 4 kişi akbaba üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)