kardes, Almanya´da bir Türk kanunlar karsisinda hicbir zaman hakli cikmaz!!! Bak benim basimdan gecen bir olayi anlatayim:

Yillardan 2006, Mannheim Haptbahnhof´un icinde bir o2 Shop´um var. Iceride 3 calisanim bulunuyor ve ben... Ben arkada büroda calismalarimi yaparken önden inanilmaz bagrisma sesleri geliyor... Calisanlarim ile bir müsteri arasinda kavga var. Neyse ciktim disariya, durum o sekildeki birbirlerine girecekler neredeyse... Calisanima sessiz ol dedim kenara cektim ve müsteriye sorununuza ben yardimci olayim dedim.. Bana sen kimsin diye sordu ve bende dükkanin sahibiyim dedim... Benim öyle dememle birlikte adam cebinden cikardigi job ile öyle bir saldirdiki hem bana hem calisanlara neye ugradigimizi sasirdik... Adam job´u öyle bir kin ve nefretle hem bana hem calisanlara vuruyorki anlatamam... Neyse uzun lafin kisasi, polisler geldi adami alip karakola götürmediler bile! Direk orada bilgilerini alip saliverdiler... Ben ve 2 calisanim ise aldigimiz darbelerden dolayi hastaneye kaldirildik...

Sonuc ise 8 ay süren mahkeme sonucunda, 2700 EUR ödedigim avukat parasi ile beraber neredeyse BEN SUCLU CIKIYORDUM!!! 1 kurus dahi aci parasi ne ben nede calisanlarim alamadik...

O zaman dedimki, bu Alman milleti "Naziliklerinden" zerre birsey kaybetmemisler! Inanin bana "NEFRET EDIYORUM" Almanlardan... O derece yani...

Senin mevzuna gelecek olursak: Kardes mahkeme filan hep fasa fiso... DERHAL AMA DERHAL O EVDEN CIK GIT... Bak bir ailen var senin, ailene bile musallat olmaya baslamislar! Allah göstermesin, ya cocuklarina birsey yaparlarsa??? Bunumu bekliyorsun yani?

Paran yoksa, bul birilerinden borc git belli bir süreligine otel yada pansiyon´a yerles ve derhal hemen 1-2 gün icerisinde o evi bosalt...