Merhaba arkadaslar, durum bilglendirmesi yapayim defim!
Dün:

Ben ve iki cocuklarim (5ve 3) cocuk doktorundsn eve geliorduk, arabadin inip Hauseingangstür yü actim ve Oglu ile Babasi direk kapiya cikip (EG) de oturuyorlar, birden bagirmaya basladilar bana, almancadan; yanimda cocuklar var ceneni kapat dedim, dayak yemek istiyosan bekle cocuklari yukari birakayim dedim, devam bagirdilar ve gecmeme izin vermediler. Bende cocuklari en azindan dis kapinin oraya koyim diyip arkami döndükten sonra bana saldirmaya basladilar. Adam ben arkadan erwürgen edip oglu virmaya basladi, kendimi Savundum tabiki, adama birsey yapamafim cünkünkolundan cikmak istemefim cocuklar orada yanlizdi, birisiyle ilgilenim derken digei gider diye düsünerekten cikmadim beni iki eliyle tuttugu icin.
Neyseki esim sesleri duyar duymaz kapinin önünde Hilfe Polizi diye bagirmis. Herkes toplanmid oraya bizi seyrediyor.

Bir ara ben ogluna vurmaya calisirkn, kafamda asagida oldugu icin kafamin üstüne birisi tokatliyor, ama öyle tokatliyorki acidsn uyusmus kafam artik. Ben saniyorumki cocuk bana vuruyor o hirsla cocuga geri vuruyorum, bir dekilde kfami kaldirip annesini gördüm. Kadinada iki yumruk attim. Adam beni yere düsürmeye calisirken bosluguma gelip kapinin agzina düstk. Bogazima busefer iyi asiöabildi ve bogulmaya basladim. Üst katimizda suriyeli gencler kaliyor, onu gördüm ve hemen cagirdim, kolunu acmasini istedim ve beni hemen disari cikardi.

Polisi arafim, benim üst vücudumda izler var, kulagimin arkadi yirtildi. Ve polis benim birtek klagimin arlasini cekti vücudumu degil. Ama masallah cochun bütün her yerini. Resimlerini cekti. Zeugeler gördü ama kimse gelipte polise bile birsey demedi.

Öyle polisler isi yatistirdiktan sonra gittiler, bende ev doktoruna gidip bayiömis numarasi yapip hastaneye kaldirttim kendimi.