Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2458 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardiminiz lazim- Esim alt Komsudan Dayak yedi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    webci iyi yapmisin arkadaslar almanyada söyle bi durum var "" man muss erst vergewaltigt werden, damit was passiert "" polise ona buna bakarsan hic birsey olmaz. hic kimseye güvenme. sana da yukarida baya örnek yazdim.

ne olursa olsun hep yaninda sahidin olsun. bi de sana birsey daha tavsiye edeyim ben bunu eski patronumdan ögrendim. bi konu olursa o zaman artislik yap, yana konuyu iyi güzel abart. örnek adam sana kapinin önünde birsey mi söyledi, o zaman polise telefon ac " ben korkuyorum, beni öldürmek istiyor vs " aklina ne geliyorsa mantikla say, inanilci olsun.

arkadas ben eski kaldigim yerde yasamadigim kalmadi. 10 senede kac kisi ile urasdim. ama bu isler tatli söz ile olmuyor. benim eski komsu müzik aciyordu ve ben asaya gitip sigortayi kapatiyordum kac kere kafga edecekdim ama kendimi hep tutdum. simdiyde kadar bir tek sans ile eski komsuma 200 euro ceza ödete bildim.

sen bu adami korkutmaz san, o zaman bu adam seni birakmaz. cünkü adam akili birisine benziyor. sana ve ailene iyi günler dilerim. ikinci bir kalacak yer varsa sizin icin daha iyi olur. simdiden ayarlayin ne olur ne olmaz. hazirlikli olun.

insanin bu durumda hersey yapasi geliyor. ondan attigin adimlara dikkat et. bir gelisme olursa haber ver.

Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demekki insani azdirmamak lazimmis..cana tak ettimi insanin gozu gormuyor..
    Konu Osmanbey34 tarafından (26 Ağustos 2017 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)