Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3173 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: opel corsa aldim kopfdichtung da sorun var

Tecrübeli Üye gezgin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    198
    40 mesaja 71 teşekkür aldı

opel corsa aldim kopfdichtung da sorun var

slm degerli arkadaslar, 7.30.2015 de 2007 bj. opel Corsa aldim ve bir kac gün sonra su eksiltmeye basladi 1-2 kez saticiya gittim ve kopfdichtung degisdirdim dedi eski parcalarida gösterdi sonuc ise ayni su eksiliyor ve yag kapaginia bakdigimda camurlamis, dün ADAC cagirdim Motoru calistirdigimda Düzgün calismiyordu ADAC rapor yazdi starker Kühlmittel verlust ve Motor läuft unruhig diye, saticiya gittim ve ADAC tam kontrol yapmamis arabada sorun yok diyor, ben arabadan iyice sogdum artik istemiyorum , geri vermek istedim Adam almiyor geri, bennim sizdem ricam ben ne tür haklarimi kullanabilirim arabayi geri vermek icin. yarin dekra da gutachten yaptiracagim

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    aldigin adam ilk önce türkmü ve privatmi händler mi ?

Ettiği Teşekkür
    198
    türk degil Händler neu wagen de satiyor tamir de yapiyor yerinde .Autohaus Grzechowiak GmbH Dortmund. reklam amacli yazmiyorum sade dikkat uzak durun bu saticidan

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,089 teşekkür aldı
    usta iyide alali 1 ay olmus ,
    adam ticari satici , arabayi sana garantili satmadimi ?
    garantili sattiysa tamir etmesi gerek ,
    ben arabadan sogudum geri alsin diye diretme olmaz
    ama tamirde yapmyiorsa sorumluk kabul etmiyorsa kanuni haklarini ara
    ama tamir ederim derse ettirmekten baska caren yok

Ettiği Teşekkür
    198
    tamir etti kopfdichtunga yeni dichtung koydum diyor eskilerine gösterdi bana, amma tekrar gittigimde adam ADAC nin bilgisi yok diyor (komedi) biraktim arabayi yerine. ya tamir yada parami ver dedim adam abschlepdienst cagirdi bende polis öylece kaldi yarin avukata gidecegim.

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,089 teşekkür aldı
    Alıntı gezgin38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamir etti kopfdichtunga yeni dichtung koydum diyor eskilerine gösterdi bana, amma tekrar gittigimde adam ADAC nin bilgisi yok diyor (komedi) biraktim arabayi yerine. ya tamir yada parami ver dedim adam abschlepdienst cagirdi bende polis öylece kaldi yarin avukata gidecegim.
    iyide adam tamir etmis arabayi ,
    daha ne istiyorsun ?

Ettiği Teşekkür
    198
    tamir etmis yani kopfdichtung degistirmis sadece , bir günsonra araba calismadi ADAC cagirdim bakti Motor gidik dedi Motorblock da büyük ihtimal catlak var, yag kapagina bakdigimda camurlamis 2 kez yag degisdi arabanin, Motor normal degil su kaybediyor iki nedeni var ya radiatör de delik var yada bozuk, yada Motor catlak ikisinden biri ama bence motorda catlaklik var

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    rechtsschutz un var ise ugrasma ver avukata aracida kullanma km den duserler sonra parani.

tamir etmis yani kopfdichtung degistirmis sadece , bir günsonra araba calismadi ADAC cagirdim bakti Motor gidik dedi Motorblock da büyük ihtimal catlak var, yag kapagina bakdigimda camurlamis 2 kez yag degisdi arabanin, Motor normal degil su kaybediyor iki nedeni var ya radiatör de delik var yada bozuk, yada Motor catlak ikisinden biri ama bence motorda catlaklik var

Tecrübeli Üye karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    419 mesaja 680 teşekkür aldı
    slm degerli arkadaslar, 7.30.2015 de 2007 bj. opel Corsa aldim ve bir kac gün sonra su eksiltmeye basladi 1-2 kez saticiya gittim ve kopfdichtung degisdirdim dedi eski parcalarida gösterdi sonuc ise ayni su eksiliyor ve yag kapaginia bakdigimda camurlamis, dün ADAC cagirdim Motoru calistirdigimda Düzgün calismiyordu ADAC rapor yazdi starker Kühlmittel verlust ve Motor läuft unruhig diye, saticiya gittim ve ADAC tam kontrol yapmamis arabada sorun yok diyor, ben arabadan iyice sogdum artik istemiyorum , geri vermek istedim Adam almiyor geri, bennim sizdem ricam ben ne tür haklarimi kullanabilirim arabayi geri vermek icin. yarin dekra da gutachten yaptiracagim
    Büyük olasıkla zylinderköpfe schleifen yaptırmadan kopfdıchtung değiştirmiştir,araba daha önce susuz kullanılmıştır.

Ettiği Teşekkür
    198
    avukata verdim arkadaslar ilgilensin artik böyle saricilarla ancak avukat ve yasal yollarla basa cikilir almana alman yasasiyle cevab vermek dogrudur herhalde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)