Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2466 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kapıkuledeki Rezillik 2017

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye ultraoscar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,163
    14 mesaja 34 teşekkür aldı
    senelerdir Bulgardan giderim hic bir kisi beni durudurup nereye gidiyon demedi...Makedon Yunana üzeri gittim ...yol bitmek bilmedi...Makedonya cokmu güzel ?....Bulgarin yollari her sene daha da güzellesiyor...bilmiyorum bu bulgar düsmanligi ne...gümrükte yigilma olayina gelince....önümdeki adam bagaji aciyor icerde hali torba ne varsa yere dökülüyor...eh haliyle biz bu vatandasi bekliyoruz herseyi yerlestrinceye kadar...bende adam söyle bi bakiyor hersey düzenli ve tika basa dolu degil ...tamam komsu gec diyor....birazda kendimizi sorguluyalim lütfen...ödediyim ceza simdiye kadar (1996 dan beri nerdeyse her sene gidiyorum) 50 € Sirbistanda o da benim sucum...yanlis anlasilmasin : Makedonya Yunanistan üzeri giden arkadaslara tesekkür ediyorum onlar da Bulgardan gitse daha da kalabalik olur...herkes istedigi yerden gitsin...ama bazi arkadaslar Bulgardan gidenlere enayi yada kaziklanmayi hak ediyorlar gibi tavirlar sergiliyorlar....lütfen bu tür yazilardan uzak duralim ...böyle bir ortama yakismiyor...saygilar...

2. 3 kişi ultraoscar üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)