Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2426 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arbeitsamt la izin problemi

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    Izin konusunda zaten problem yok. konuyu tam okumadin herhalde . arkadas önce izin almis sonra bildirmis.

Alıntı devkan07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arbeitsamt zaten izinden sonra hemen size randevu veriyor.Bunun anlami üc hafta sinirini gecirip bedavadan para ödememek icin...

Bazi insanlar üc hafta alip Türkiye'de daha fazla kalip diger günlerin Arbeitsamt tarafindan ödenmesini saglamaya calisiyior..

Artik arbeitsamt bugibi konularda tecrübeli oldugu icin geldiginizin bir gün sonrasi görmek istiyor...

Izin konusunda daha hic duymadim Problem cikdigini..

Tarihleri verirsiniz üc hafta boyunca size anlayisla izin verirler..

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    4,414 mesaja 9,722 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Izin konusunda zaten problem yok. konuyu tam okumadin herhalde . arkadas önce izin almis sonra bildirmis.
    izin konusunda bir kaç şey daha ekliyelim

aslında çalışanlar gibi izin hakkı yok sadece evden vaya mekandan uzaklaşma hakkı diyelim

Arbeitsamt 3 haftsını ödüyor isteyene 6 Hafta da verebilir fakat sadece 3 haftasını ödüyor
    eğer 6 haftadan sonra bir gün geç gelirseniz 3 haftanın parasınıda keser
    ödenmeyen bu 3 hafta süre zarfında hastalık ve emeklilik yatmıyor (Krankenkassenizle konuşun)

şunuda söyliyelim eğer bir işyerinin olma ihtimali yüksek olursa izin vermeyebilir ..yani izine gidemezsiniz

Herhangi bir anlaşmazlık durumunda sizden belgelemeniz için Pasaportunuzun damgalı sayfası uçak bileti yediğiniz içtiğiniz her türlü fatura belge olarak isteyebilirler

şimdi bir kaç cengaver çiakcak yok ben böyle yaparım böyle yaptım bunlar herkesi bağlamaz

ben burada kanunun ve yasanın öngördüğü şekilde yazıyorum ... kim nasil yaparsa yapsın sorumluk o kişiye aittir

4. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    62 mesaja 78 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izin konusunda bir kaç şey daha ekliyelim

aslında çalışanlar gibi izin hakkı yok sadece evden vaya mekandan uzaklaşma hakkı diyelim

Arbeitsamt 3 haftsını ödüyor isteyene 6 Hafta da verebilir fakat sadece 3 haftasını ödüyor
    eğer 6 haftadan sonra bir gün geç gelirseniz 3 haftanın parasınıda keser
    ödenmeyen bu 3 hafta süre zarfında hastalık ve emeklilik yatmıyor (Krankenkassenizle konuşun)

şunuda söyliyelim eğer bir işyerinin olma ihtimali yüksek olursa izin vermeyebilir ..yani izine gidemezsiniz

Herhangi bir anlaşmazlık durumunda sizden belgelemeniz için Pasaportunuzun damgalı sayfası uçak bileti yediğiniz içtiğiniz her türlü fatura belge olarak isteyebilirler

şimdi bir kaç cengaver çiakcak yok ben böyle yaparım böyle yaptım bunlar herkesi bağlamaz

ben burada kanunun ve yasanın öngördüğü şekilde yazıyorum ... kim nasil yaparsa yapsın sorumluk o kişiye aittir
    Bak hiç bi cengaver çıkmamış..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)