arkadas sen konulari karistirp karistirip birseyler yaziyorsun da yaziyorsun.

1. önce bi oku. momondodan ben Bir kere yazdim mi ? momondayi ben tavsiye ediyorum. problem sen daha halen konuyu anlamadin ve birsey ler yaziyorsun.
arkdas önce oku, sonra düsün, ve sonra yorum yap.

2. ben acenta olarak bi fransada ki sirket olarak örnek olarak gösterdim ve sunu yazdim " tanimadiginiz sirketlerden birsey almayin yazdim " ve bu fransa da ki sirketi bile bilmiyorum . belki cok iyi bir sirket belki de köntü ben bilmiyorum. genel anlamda yazdim ve genel anlamda nasil bi problem ler ile karsilasa bilirsin diye yazdim.

3. arkadas burada cahil cahil yorum yapma . sen bana tecrüben yok yaziyorsun. buraya ben arbeitszeugniss mi yüklerim ve alirsin benim tecrübemi. almanyanin en büyük operatör lerin birisinde calisdim.

4. seningibi ler ordan burdan tanimadiginiz yerlerden bilet aliyorsunuz ondan sonra burada aglaniyorsunuz. söyle oldu böyle oldu. arkadas ben sizi tek uyariyorum. ve gecen severde yazdim ben bu konuya yorum yapmak istemiyorum ve beni karistirmayin. ben kendim kac aileinin hava alandinda rezil olduguna gördüm.

ve sen bana tecrübe den yaziyorsun. tecrübe ne demek biliyormusun örnek veriyim 800 euro luk iphone u 400 euro ya alirsan ve bilet konusunda 2000 euro luk bileti 700 euroya alirsan buna kazik yeme tecrübesi denilir. o tecrube bende maalesef olmadi ve sana hak veriyorum.......

Alıntı cuno611 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@Osmanbey34 Arkadasim senin biraz tecrüben olmadigi belli bu konularda.

Momondoya gir ve bak. Bileti biryerden aliyosun yani bir acentadan aliyosun. Ucak sirketlerinin saxfalarindanda tabiki alirsin biletleri. Bunu tek tek sayfalara girip yapmam gerekir. Momondoys gir bi bak, bigidis gelisi aktarmali olarak sana 2-3 biletmi veriyorlar diye. Hepsi bir acentanin uzerinden gecer.

Yani biraz arastirarak bakalim.