Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2417 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 31 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ukrayna Aktarma Uçak Bileti

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    arkadaslar benim buraya ne yassam bos. cünkü dogru dürüst okumuyorsunuz. yukarda bi dogru düzgün okuyun , ne yazilmis. uia den bi kelime yaziyormuyum ?

tr ye kac kere ucsun . bu bi garantie mi ? arkadaslar yazilanlari bi dogru dürüst okuyun. okuyup da gecmeyin.... yoksa bu forumun anlami yok.

benim yazdigim konu acenta lar ve internet deki sirketler . ucak sirketinden bi kelime etmiyorum. zaten cogu kisi de bunu anlamiyor. olay acentada basliyor. ucak sirketi büyükse zaten zor batar. ama tabiki bunun garantisi de yok . örnek olarak airberlin de verdim ve daha bir cok örnek te verebilirim.

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadas bu nasil soru ? biz nereden bilelim ? buraya bilgileri ver sana cevap yazalim .
    bu soru ucaga binipte aktarmali yolculuk yapanlara sorulmus gayet anlasilir bir soru.
    benden ne gibi bilgiler istiyorsunki cevap yazasin. bu sirketle aktarmali ucmus olsaydim zaten gerekli bilgiye sahip olurdum ve bu soruyu sorma geregi duymazdim...

Ettiği Teşekkür
    497
    arkadas sen ne yazarsan yaz, ben tekrar yaziyorum bu nasil bi soru ?

genel anlamda soruyorsun. örnek söyle sorsan daha mantikli "" ben antalyaya ucuyorum ve istanbuldan aktarmali , gidis ucak XQ111 aktarmali ucak xq 113 gidis saat 13:00 , aktarmali ucagin saati 17:00 ""

bilgi verip daha iyi cevap lanir senin sorun.

anlata biliyormuyum ? yoksa soruyu ben mi anlamadim beni düzelt.

Alıntı cetx06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu soru ucaga binipte aktarmali yolculuk yapanlara sorulmus gayet anlasilir bir soru.
    benden ne gibi bilgiler istiyorsunki cevap yazasin. bu sirketle aktarmali ucmus olsaydim zaten gerekli bilgiye sahip olurdum ve bu soruyu sorma geregi duymazdim...

Tecrübeli Üye cuno611 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    53
    23 mesaja 104 teşekkür aldı
    Arkadas su ucus nasil diyye sormadiki, sordugu soru, ukrayna ile ilgili aktarma yapanlar. Bunda anlasilmicak bisey yok.

Sahsen bende ukrayna üzeri gitmedim, birzamanlar tereddüt üm vardi ama bu aralar seneye icin bende oradan aktarmali düsünüyorum acikcasi 2 cocukta beraberinde.

Duyduguma göre, gidenlerin hic bir sorun yasamadigi ve yukarida belirtmis olan diger arkadaslarda dedigi gibi bagaj hakkini gecemezmisin.
    Yani olumlu cevaplar aliyorum acikcasi bende.

S&S
    cuno611

6. cuno611 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    497
    arkadaslar ben yazdigimi yazdim. anlamayan da anlamadi. konuyu basdan bi takip edin ona göre yorum yapin.

ben böyle acentalari tavsiye etmiyorum . lütfen dogru düsgün okuyun acenta yaziyorum , sonra bana uia iyi ucak sirketi yazmayin. iyi ucak sirketi olabilr . airberlin de iii ucak sirketi .......

ben tekrar ve tekrar buradan sesleniyorum internet den bilmedigiiniz sirketlerden bilet almayin . arkadas fransadan bi sirket den almis !

bu system ler hep böyle baslar . iki üc kisi ucar güzeldi reklam yapar .....

bu konuya benim son messagim. iyi düsünün tasinin thy ve sunexpress bile garantisi yok siz uia bilmem nerden bilet bakiyorsunuz. ben tavsiye etmiyorum

Ettiği Teşekkür
    53
    Ben biletleri zaten genellikle momondo üzeri aliyorum. Travelstart vs. Olsun memnunum hicde bir sorun yasamadim. Herzaman aldigim acenta lar bile bu aktarmayi veriyor ukrayna üzeri.

Ettiği Teşekkür
    497
    arkadas sen gercekten anlamak istemiyorsun. aktarmayi acenta vermiyor. ve böyle bilmedigin konulara yanlis yorum yapiyorsun. aktarma ucak sirketinden gelir ve acenta bu müsteriye bildirir . acenta aktarma yapmaz.

Ettiği Teşekkür
    53
    @Osmanbey34 Arkadasim senin biraz tecrüben olmadigi belli bu konularda.

Momondoya gir ve bak. Bileti biryerden aliyosun yani bir acentadan aliyosun. Ucak sirketlerinin saxfalarindanda tabiki alirsin biletleri. Bunu tek tek sayfalara girip yapmam gerekir. Momondoys gir bi bak, bigidis gelisi aktarmali olarak sana 2-3 biletmi veriyorlar diye. Hepsi bir acentanin uzerinden gecer.

Yani biraz arastirarak bakalim.

Ettiği Teşekkür
    497
    arkadas sen konulari karistirp karistirip birseyler yaziyorsun da yaziyorsun.

1. önce bi oku. momondodan ben Bir kere yazdim mi ? momondayi ben tavsiye ediyorum. problem sen daha halen konuyu anlamadin ve birsey ler yaziyorsun.
    arkdas önce oku, sonra düsün, ve sonra yorum yap.

2. ben acenta olarak bi fransada ki sirket olarak örnek olarak gösterdim ve sunu yazdim " tanimadiginiz sirketlerden birsey almayin yazdim " ve bu fransa da ki sirketi bile bilmiyorum . belki cok iyi bir sirket belki de köntü ben bilmiyorum. genel anlamda yazdim ve genel anlamda nasil bi problem ler ile karsilasa bilirsin diye yazdim.

3. arkadas burada cahil cahil yorum yapma . sen bana tecrüben yok yaziyorsun. buraya ben arbeitszeugniss mi yüklerim ve alirsin benim tecrübemi. almanyanin en büyük operatör lerin birisinde calisdim.

4. seningibi ler ordan burdan tanimadiginiz yerlerden bilet aliyorsunuz ondan sonra burada aglaniyorsunuz. söyle oldu böyle oldu. arkadas ben sizi tek uyariyorum. ve gecen severde yazdim ben bu konuya yorum yapmak istemiyorum ve beni karistirmayin. ben kendim kac aileinin hava alandinda rezil olduguna gördüm.

ve sen bana tecrübe den yaziyorsun. tecrübe ne demek biliyormusun örnek veriyim 800 euro luk iphone u 400 euro ya alirsan ve bilet konusunda 2000 euro luk bileti 700 euroya alirsan buna kazik yeme tecrübesi denilir. o tecrube bende maalesef olmadi ve sana hak veriyorum.......

Alıntı cuno611 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Osmanbey34 Arkadasim senin biraz tecrüben olmadigi belli bu konularda.

Momondoya gir ve bak. Bileti biryerden aliyosun yani bir acentadan aliyosun. Ucak sirketlerinin saxfalarindanda tabiki alirsin biletleri. Bunu tek tek sayfalara girip yapmam gerekir. Momondoys gir bi bak, bigidis gelisi aktarmali olarak sana 2-3 biletmi veriyorlar diye. Hepsi bir acentanin uzerinden gecer.

Yani biraz arastirarak bakalim.

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 543 teşekkür aldı
    benimde iki gün önce iki yakinim UIA ile ankara'dan frankfurt'a geldiler ve hicde sikayet etmediler.
    85€ ödemisler. digerleri iki kati pahaliymis.23kg. bagaj ve el bagaji.
    ucakta su bedava,yemek ve diger icecekler ücretliymis. pegasus ucuslarindan farki yokmus.
    kiev havaalaninda sorun yokmus,ankara havaalaninda daha cok beklemisler.
    ankara havaalaninda check-in icin 10€ istemisler. ama internetten veya app'den kendin check-in yapabiliyorsun, o zaman ücret yok.

13. akbaba üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    havalaninda schalterde check in yapinca ekstra ücret alindigini bende bir yerde okumustum, kendi internetten yada havaalaninda makinadan cehck in yapacaklar icin sorun olmaz ama yapamayanlar icin sorun olacak, desenize havaalaninda check in icin para ödemek zorunda kalacaklar. buda gidis gelis icin ise 5 kisilik bir aileye 100€ demektir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)