Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2398 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HYLA NST wasser staubsauger hakkinda

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    215
    67 mesaja 121 teşekkür aldı

HYLA NST wasser staubsauger hakkinda

Arkadaslar, Hyla nst süpürge almak istiyorum ama ögrenmek istedigim, bu makina ile hali, matratze, koltuk felan yikanabiliyor mu? Bunu kallanan varmi kalllananlar menun mu?

2. Sponsor Reklam
    Üye fantomas99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    7
    26 mesaja 47 teşekkür aldı
    Hyla GST , Delphin ve Rainbow Staubsauger ler hepsi ayni sekilde calisiyor. Bu üc firma bu wasserstaubsaugerlerde en ünlü isimler. Hyla GST, Rainbow E2 series ve bu Deplhin hemen hemen ücüde 2000-3000 euro civarinda yenisi, ve onlar ile matratze hali falan süpürebilirsin. Wasserstaubsauger demek, su ile hali veya matratzeyi yikadigindan degil. Hali ve matratze üzerindeki tozlarin 99,99 % unu suyun icine bagliyor ve böylece ayni anda evdeki havayi temizliyor. Bu staubsaugerler genelde Hausstaubmilgenallergie ( Türkcesi Mayt alerjisi) olanlarin evde kullanabilecegi süpürge makineleri. Mesela matratze ve yastigi buyuk bir plastik torbaya koyup icinede süpürgeyi koyunca, süpürge makinesi yastik ve matratzedeki maytlari söküp aliyor. Bu teknige vakuumieren deniliyor. Bu makineleri bir kac özelligi daha var. Mesela hava püskürtme yönünü degistirip sisirme swimminpool u sisirebilirsin, evde tikanmis sifonlarida cekerek actirabilirsin falan. Icine baska bir filitre konulmadigindan, filitre masrafi yok . Deposuna konulan su filitre görevi görüyor. Temiz diye gördügün halilar ve yataklari bunlar ile temizle ve cikan suya bak. Bu makineleri genelde büyük otellerde kullaniyor.

Eger bu makinelerden almayi düsünüyorsan, yenisine euro 2000 civari bir miktar ödemelisin. Ebay kleinanzeigen gibi yerlere bak orada 500-800 euro civari kullanilmis iyi makineler denk getirebilirsin. Ben alacak olsam Rainbow E2 series , yani yeni modellerini tavsiye ederim. Cünkü o amerikan firmasi bunu 1937 den beri imalat ediyor ve sürekli gelistiriyor. Rainbow makineleri cok zubehörü de var yaninda aldiginda. Bu Hyla markasi alman firmasi, stuttgart civarindan.
    Konu fantomas99 tarafından (27 Ekim 2017 Saat 22:53 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    150
    37 mesaja 76 teşekkür aldı
    @colegna kardeşim bana ne kadar inanırsın ne kadar ciddiye alırsın bilemem.
    Bak şimdi güzel kardeşim , bunlara aldanma kanma. Bende buna benzer Makine aldım 2.200Euro civarında olacaktı, Vallahi o kadar pismanimki nasıl vermişim o parayı o makineye. Cok para veriyoz diye ürün en iyisi demek değildir. Benikide sulu hem hali koltuk temizler hemide kuru süpürme.
    Şikayetimiz şunlar bu makineyi alacaksan hergun ama hergun temizliğini yapacaksın, temizlik deyip gecme kolay değil öyle, yapmadin anda bidaki kullanımda af edersin ama evin ici Laaam gibi koku sacar. Garantiye 5 sene veriyorlar ne hikmetse tam 5 sene sonrada bozuluyor sonra bir tamiri icin bir 300€ bayılacaksın. Bak şimdi belkim sana bu makineyi reklam olarak evine gelmişlerdir , onların hepsi bir soyguncudur. Ilk sıralar herkese bende mert etmistim, adamların hakkina girdik onlarda pişmanlar. Şimdi ben zamanında o kadar parayla aldığım makine Kellerde yatıyor ve kendime gittim mediamarktdan 100€ luk makine aldım 2 senedir onu kullanıyorum.

Şimdi bütün arkadaşlara seslenmek istiyorum , şu gurbette paralarımızı ne güçlükle kazanıyoruz, bunuda soygunculara kaptirmayalim , çocuklarımızın hakkını yedirmeyin başkalarına.

Biraz ağır yazdıysam kusuruma bakmayın, benim niyetim sadece bilgilendirmek icin.

5. belalimisa üyemize teşekkür edenler:

Üye fantomas99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    7
    26 mesaja 47 teşekkür aldı

Toz alerjisi olanlar icin

Alıntı belalimisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @colegna kardeşim bana ne kadar inanırsın ne kadar ciddiye alırsın bilemem.
    Bak şimdi güzel kardeşim , bunlara aldanma kanma. Bende buna benzer Makine aldım 2.200Euro civarında olacaktı, Vallahi o kadar pismanimki nasıl vermişim o parayı o makineye. Cok para veriyoz diye ürün en iyisi demek değildir. Benikide sulu hem hali koltuk temizler hemide kuru süpürme.
    Şikayetimiz şunlar bu makineyi alacaksan hergun ama hergun temizliğini yapacaksın, temizlik deyip gecme kolay değil öyle, yapmadin anda bidaki kullanımda af edersin ama evin ici Laaam gibi koku sacar. Garantiye 5 sene veriyorlar ne hikmetse tam 5 sene sonrada bozuluyor sonra bir tamiri icin bir 300€ bayılacaksın. Bak şimdi belkim sana bu makineyi reklam olarak evine gelmişlerdir , onların hepsi bir soyguncudur. Ilk sıralar herkese bende mert etmistim, adamların hakkina girdik onlarda pişmanlar. Şimdi ben zamanında o kadar parayla aldığım makine Kellerde yatıyor ve kendime gittim mediamarktdan 100€ luk makine aldım 2 senedir onu kullanıyorum.

Şimdi bütün arkadaşlara seslenmek istiyorum , şu gurbette paralarımızı ne güçlükle kazanıyoruz, bunuda soygunculara kaptirmayalim , çocuklarımızın hakkını yedirmeyin başkalarına.

Biraz ağır yazdıysam kusuruma bakmayın, benim niyetim sadece bilgilendirmek icin.
    Ben bu makinelerin saticisi degilim, sadece özelliklerini bildirdim. Bu makineleri alan kisiler genelde evde Alerjileri olanlar. Mesela cocugunuz evdeki tozdan veya mayt alerjisi varsa, normal süpürge kullanmaktan iyidir. Normal süpurge arkadan tozu yine puskutuyor. Bu makinelerde filitre yok, tozu suyun icine aliyor. Arka tarafindan tozu geri disari vermiyor.

Fiyat olarak yuksek. Bende imkanim oldugu halde o kadar para vermem. Ama kullanilmis iyi makineler var. Bu düsünülebilinir. Mesela 300-400 euro ya guzel makineler var.

Ben sahsen Kärcher DS 6 makinesini aldim. Onunda Wasserrfilitresi var. Bu makine 200-300 euro civari. Yada Kärcher DS 5800 olabilir. Ikiside ayni. Bu makineler toz alerjisi olanlara öneririm. Bunlar ile ama hali veya matratze yi sulu yikayamazsin.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    150
    37 mesaja 76 teşekkür aldı
    Estafurlah fantomaz@ kardeşim sözüm sana değildi yanlış anlaşılmasın. Ben sadece genel olarak yazmıştım.

Üye Starterbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    137
    12 mesaja 25 teşekkür aldı
    Arkadaşlar alerji için gidin dyson alın pişman olmazsınız 5 sene garanti

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)