Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2416 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 38 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 30000€ yatirim yapmak istiyorum ?

Kicket yilmaz68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ALLAH'IM şehitler yurdu vatanımızın her türlü nimetlerinden faydalanıp hainlik yapanları helak etsin
    Ettiği Teşekkür
    382
    138 mesaja 642 teşekkür aldı
    Ankara/ Mamak Demirlibahçe mahallesinde 130 bine daireler var eski 2+1 ve 3+1 sıkışmış satıyorlar, kentsel dönüşüme uygun bu gün alsanız müteahhit alıyor binaları yeniliyor anlaşmaya gidilidiğinde 100% kar edersiniz.

Dikimevi metroya çok yakın 600 m

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Chapter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    195
    38 mesaja 58 teşekkür aldı
    ustam tam nerden biliyorsun,bende anlarada kaliyorum,iyi bilgi mi edindin,yoksa sende mi aldin burdan daire ?

Kicket yilmaz68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ALLAH'IM şehitler yurdu vatanımızın her türlü nimetlerinden faydalanıp hainlik yapanları helak etsin
    Ettiği Teşekkür
    382
    138 mesaja 642 teşekkür aldı
    Şuan eski yapıların değeri zaten en ucuzu 160 bin civarında, ama paraya ihtiyacı olan değerinden çok düşük satan oluyor, Mamak caddesinde şehitlikteyim çevremizde duyuyoruz, sokaklar hep inşaat halinde eski binaları yıkıp yerine yenisi yapılıyor, alan kazanıyor.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    4 mesaja 11 teşekkür aldı
    Ben gecen sene 26.12.2016 tarihinde Ankarada Mamakda Sehitler Caddesi üzerinde Durali Alic mahallesinde Daire aldim 3+1 146 bin Liraya. Satisla felan bana 150 bine geldi. O zamanin Euro tutari 3.65 den bozdurduydum ortalama 41 Euro ya geldi.Bina 2013 yapim. Mutlaka al derim. Benim Babamin evi de Ankara Mamakda.

Natavega ya Anatolium a ondan sonra iki Dolmus hatdi var hem Kizilay a hem Ulusa ulasimi iyi olan yerler. Cok rahat kiraya vere bilirsin. Ben aldiktan 2 hafta sonra kiraya verdim 700 Liraya.
    Konu Tosba tarafından (13 Aralık 2017 Saat 09:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: Düzeltme

6. Tosba üyemize teşekkür edenler:

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Alıntı Aslanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bak aselsan dedikten sonra ne kadar çıktı. Şimdi halkban 10₺ hatta 9₺ altına düşerse halkbank al bir sene bekle. 15₺ üstüne satılır.
    Halkbank kesinlikle riskli yatırım, ne olacağı belli değil Amerika’dan gelecek bir ceza allak bullak eder hisselerini. ( konuyu siyasete çekmeyin lütfen, bilgi amaçlı yazdım )

Ben şahsen yatırım yapacaksam Almanya’ya yaparım git kaldığın şehirde daire veya bina al. İki yönlü kar etmiş olursun, hem kira parası boşa gitmez birde kira öder gibi kredini ödersin ilerde emekli olduğunda rahat edersin.

8. 2 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Jaws57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    31
    35 mesaja 44 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halkbank kesinlikle riskli yatırım, ne olacağı belli değil Amerika’dan gelecek bir ceza allak bullak eder hisselerini. ( konuyu siyasete çekmeyin lütfen, bilgi amaçlı yazdım )

Ben şahsen yatırım yapacaksam Almanya’ya yaparım git kaldığın şehirde daire veya bina al. İki yönlü kar etmiş olursun, hem kira parası boşa gitmez birde kira öder gibi kredini ödersin ilerde emekli olduğunda rahat edersin.
    Altina imzami atarim

10. 2 kişi Jaws57 üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Slm, Arkadas borsadan anlamiyorsan yatirim cok riskli olabilir ellindeki 30000€ yu bir anda kaybede bilrisin. Benim sana tafsiyem oglun iyi biryerde kurs alsa daha mantikli, ordan mum grafikleri nereden inis cikislari ögrendikten sonra bu ise atilsin derim. Cogu isi bilmdikleri icin kaybetiyor önce ögrenseler cok daha kazancli olurlar.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Benim size tavsiyem türkiyede Ziraat katilima yatirin derim turk parasina ceviripte her ay kerpayi almis olursunuz.

13. 2 kişi Emet-43 üyemize teşekkür etti:

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    104 mesaja 179 teşekkür aldı
    Bende arsa derim. Daire herzaman riskli is. Kiraciyi sokuyorsun, adam ödemiyor. Cikarmak icin ugras dur. Yarin o bina eskiyor, tamir edilmesi gerek, ama herkes bende para yok deyip kiviriyor. Bina gözünüzün önünde eskiyor.

Benim niyetim, tarla almak. Sehirin 10 km kenarlarinda tarlalar var. Tabiki yol ve hastane nerden gecebilir diye arastirmak gerek. Sehir büyüyünce ister istemez degerlenir. Hele o tarla ana yola gelirse, büyük kar ediyorsun. Bir arsa fiyatina 100ta arsa büyüklügünde tarla alirim. Kirayada veririm tarlayi sehir büyürken. Hic yoktan tarlanin tamiri yok, depremi yok, ugrasip durmuyorsun yani.

Ben belki kárini göremem. Ama iki tane oglan var. Onlar insAllah görürde hayatlari belki kurtulur. Yoksa bizden sonraki cocuklarin isi cok zor. Önceden her yer isti. Parani tuttunmu, rahatliyordun. Simdi birikim yapmak cok zor.

15. 3 kişi Gercekler 2.0 üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    136
    11 mesaja 13 teşekkür aldı
    bence arsa en iyisi arkadasim.. bende uzun zaman turkiyeye yollayip bankada kar payi yapmistim ama bayagi zararim oldu.. hemen ordan cekip izmirde arsa aldim.. ve cok karim oldu...

bundan 7-8 sene önce orda 100 000 tl olan arsa suan 1 milyon tl oldu.. abartmis gibi gelebilir ama suanki piyasasi öyle..

ege bölgesinin en büyük hastanesini yapacaklar dedigim bölgeye..

Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Borsa demek, yok digital para demek kumardır ( Kumar oynamaktır ) tabi bu gerçek milletin canını sıkar ben kumar oynamak istesem borsaya girerim..

Yani para askıda o tür yerlere para yatırdığın zaman, o parayı gözden çıkarmış olarak yatırmak gerek ( uzak dur oralardan )

Çocuk didinmiş çalışmış, emek vermiş ter dökmüş dirhem dirhem biriktirmiş bu parayı yarın ne olcak bilinmez yerlere yatırılmaz...

Almanyada evi varmı çocuğunuzun ? Bizim millet hep türkiyeden ev alır almanyada kirada..Türkiyede çoğu ev alır senede gider 1 --2 hafta ya durur ya durmaz

30 bin euro ile zaten yatırım yapılmaz dostum, sonra vah tüh şunu yapsaydık demeyesin..Bırakda para dursun daha üstüne eklensin

İlerde düşünürsün zamanı gelince
    Konu OrLoW tarafından (21 Ocak 2018 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.

18. 2 kişi OrLoW üyemize teşekkür etti:

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    519 mesaja 1,095 teşekkür aldı
    yatirimin ticaretin hertürlüsü belirli bir risk tasir %100 kazanma garantisi yoktur. Risk almaktan korkan zaten hayal etttigi kadar cok kazanamaz. Benden size tüyo, secimi kazanacak siyasilere yakin olun secimden sonra ihaleleri kapip 5 kurussuzluktan milyarderlige ulasin

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Aynen para nerde bizler orda

Tecrübeli Üye turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    601
    40 mesaja 178 teşekkür aldı
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Borsa demek, yok digital para demek kumardır ( Kumar oynamaktır ) tabi bu gerçek milletin canını sıkar ben kumar oynamak istesem borsaya girerim..

Yani para askıda o tür yerlere para yatırdığın zaman, o parayı gözden çıkarmış olarak yatırmak gerek ( uzak dur oralardan )

Çocuk didinmiş çalışmış, emek vermiş ter dökmüş dirhem dirhem biriktirmiş bu parayı yarın ne olcak bilinmez yerlere yatırılmaz...

Almanyada evi varmı çocuğunuzun ? Bizim millet hep türkiyeden ev alır almanyada kirada..Türkiyede çoğu ev alır senede gider 1 --2 hafta ya durur ya durmaz

30 bin euro ile zaten yatırım yapılmaz dostum, sonra vah tüh şunu yapsaydık demeyesin..Bırakda para dursun daha üstüne eklensin

İlerde düşünürsün zamanı gelince
    Maalesef Türkiye’de arsa almakta vazgeçtik uygun yerler çok riskli,diğer yerlerde çok uçuk fiyatlar oynuyor
    Şimdilik vazgeçtik, orlow kardeş çocugun dairesi yok,ama almayı düşünüyoruz Almanya’da tabi bu arada parasında biriktirmiş olur.

Üye ekpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Heidelberg
    Ettiği Teşekkür
    33
    21 mesaja 43 teşekkür aldı
    Almanyada emlak fiyatları git gide artıyor. Geçen bi yazı okudum daha da pahalışacakmış ev ve daire fiyatları.

Çocuğunun türkiyeye geri dönme niyeti yok ise eğer burdan da bi daire alınabilir ve kiracı sokulabilir. Çocuğun evlendiği zamanda hazırda bi dairesi olmuş olur girip paşa paşa otururur. En geç 40-45 li yaşlarda daire ödenmiş olur böylelikle kira ödememiş olur. Tabiiki karar yinede sizin, benimkisi sadece bi öneri.

23. ekpl üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    136
    11 mesaja 13 teşekkür aldı
    bence neubau olan dairelere bakin.. cunku eskileri hic isinize yaramaz yok orasi bozuldu burasi su kaciriyo felan.. yeni olur biraz fazla olur ama kafaniz agrimaz ilerde satmak isterseniz kolayca satarsiniz

25. 52hakan52 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    74
    16 mesaja 23 teşekkür aldı
    bence yatirma bir yere koy yastik altina 30000€ la bir sey olmaz. Kücükten baslamak istersen Inzolvenz olan arsa ev gibi seyleri takip et.

27. Cesur69 üyemize teşekkür edenler:

Üye becerikli035 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    6
    17 mesaja 29 teşekkür aldı
    30000€ az bir tutar değil. Çok iyi bir şekilde değerlendirmesi gerekiyor.
    Döviz çevirici ile diğer döviz kurları arasındaki fiyat farkını çok iyi yapmalı oğlunuz. Buradan döviz çeviriciye ulaşabilirsiniz.

29. becerikli035 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)