Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2432 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yatirim hakkinda gorusleriniz.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Münih
    Ettiği Teşekkür
    68
    51 mesaja 72 teşekkür aldı
    @ Samsunlu
    hocam tartisma baslatmak istemiyorum ama eger emlak haberlerini, ekonomi gazetelerini falan takip edersen durumu görürsün. Herkesin hem fikir oldugu bir konu suan Türkiye genelinde ihtiyactan fazla konut var. Ufacik ilcelerde bile haddinden fazla AVM Daire yapiliyor. Iki hafta öncesi Istanbuldaydim ve sirf meraktan birkac emlak baktim. Emlakcinin yada direk satis bürolarin daki elemanlar almanci müsteri gördük mutlaka satariz diye nasil yagladilar nasil yagladilar anlatamam sana.!!
    Emlakci bir arkadasimin anlattigina göre bundan iki sene öncesine kadar sadece maketten dikkat daha yapilmaya baslanmamis bile , sirf kartonpiyerden görüyorsun model gösterip satislar yapilirken simdi bilmem kac konutlu projelerin bitmis halinin 20% isini satamiyoruz dedi.
    Daha dün gazetelerde Izmir deki emlak durumunu mansette verdiler okumadin mi ? Verilen haber de ev de degil ha aylik kirasi 20 ile 30 TL arasinda degisen dükkanlari söylüyoruz.

Arkadas bizim görüslerimizi sormus ben de sahsi görüsümü yukari da yazdim. Bir emlak alip yok kiraci buldum yok kiraci cikti yok degeri düstü yok cikan giren kiraci eve hasar verdi onunla ugrasacagimi pasalar gibi garanti 22 % ile 28% arasi karima bakarim ben.
    Bak Euro gene 4,20leri tirmalamaya basladi ve beklenen daha da artmasi.Gerci euronun daha da artmasin arkadasin isine yaramaz ama herhalikarda emlaktan daha kazancli olur.
    Valla benim tahminim bu ve yakinda birinden alacagim yüklü parayi aynen yukarida yazdigim sekilde yapacagim.

Unutmayalim her koyun kendi bacagindan asilir, ben böyle yapiyorum sizin akliniza yatmiyorsa yapmayin ve daha sonra bana küfür etmeyin!!

2. 2 kişi Romeo29 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)