Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2406 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: türkiyede implant

Üye
    Ettiği Teşekkür
    169
    17 mesaja 22 teşekkür aldı
    Izmir Manavkuyu'da dis yaptirmak isteyenler icin Ebru Hanimi tavsiye ederim http://www.ebrupecel.com/ 2016 yazinda kendime 3 dis taktirdim esimde 4 dis taktirmisti cok memnun kaldik, burda 1 dis parasina 3 disi taktirmistim.

arkadaslarin dedigi gibi TR de her dis doktoruna gidilmez hem sizi kaziklar hemde iyi doktor degildir iyi muayene etmez, böylelerinide gördük yasadik.

bu sene esim yine bir kac dis taktiracak Ebru Hanim da, Aralik 2017 izmirde görüstü kendisiyle bu yazin takilacak disler.burdaki alman dis doktorlari tabiki kendileri kazanmak istedikleri icin islerine gelmiyor TR de yaptirdiginiz icin,

bizim burdaki Iranli dis doktoru ben kontrollerini yaparim demis hanima TR de taktirabilirsin yanliz kirik cikik oldugunda tabiki parasini alirim demis.

2. Deliyurek35 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    Usta doğru dur. burdaki doktor lar ekmek parası kazanamıyorlar ya onun icin böyle davranıyorlar. ama belki Baska bi doktor yardimci olur. buradada türk doktorlarımız var.

---

doktora ararken burada da iyi doktoru arıyoruz onun icin tr de de tavsiye üzerine doktora gidiyoruz buda normal ...... bu forum da zaten arkadaslar tavsiyede bulunuyorlar.

Alıntı delimurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babamin takma disinin biri cikti yapiskani iyi tutmamis, burda herzaman gittigimiz doktora gitti ama yapmadi. Disi taktirdiginiz yere gidin dedi

Tecrübeli Üye iso98783 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kamp-Lintfort / NRW
    Ettiği Teşekkür
    79
    64 mesaja 84 teşekkür aldı
    istanbulda taksim meydanina yakininda bir klinikde 9 implant 13 krone yaptirdim iki seneyi gecti cok memnunum gel git ve klinik 6 bin euroya mal oldu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustam aab38 sana katılıyorum tam ben yazakcaktim vazgeçtim ama sende güzel yazmisin.

Arkadaslar yanlış düsünmeyin ! burda ki konu fiyat degil . Tr de daha pahalı olsa bile ben trde yaptiririm. ben 11 sene önce göz tedavisi lazer oldum ve şükür daha halen memnunum......

1. hafta önce tr ye gitim ve arab dolu herkez bizim ülkemize geliyor. arab larda para dolu o zaman ne den Düsseldorf / königsallee ye gelmiyorlar ?
    Hic bir zaman unutmayın tr Medical konusunda dünyada ilk sıralarda bu:

1. göz tedavisi olur
    2. dis implant
    3. sac
    4. estetik
    5. DÜNYADA YÜZ NAKLI YAPAN BASKA BIR ÜLKE VAR MI?

konu disinda turizm de 1 nummarayiz . Arkadaslar ben 2017 mısıra gittim ....burda konuyu uzatmayın tr nin boklu tasi bile misir dan güzel.

Insan evladı arayınca heryerden birsey bulur bunuda unutmayın !

--------
    dip not: implant ile sorun cikinca düsünün bakalım burdaki doktorlar niye bakmıyorlar ?

burdaki doktora sorun bakalım ben tr de sunu bunu yaptiracagim .... siz ne tavsiye edersiniz diye ? cevap ne gelecek.
    Arkadaslar ben 8. ayda izinde yaptirdim 11 adet implant 15,000 TL Yani 3500 € tutmadi yil basi gittim tamamladi allaha sükür simdilik sorun yok

Cok kolaymi derseniz baya zor (vidalarin takilmasi herkezin cene yapisina göre farkli bazen mümkün olmayabiliyor ) bazi dis eti sorunlari olabiliyor ( bende oldu) implat bazen tutmayabiliyor yani isin özü bazi riskler var bunlarda kisinin dis eti ve kemiklerin sagligi ile ilgili . Fiyatlar farkli olabilir benim arastirmalarimda implat fidalari aslinda cok pahali malzeme degil 40€ civari asil is uzman kisilerin yapmasi (basit mantikla arabanizi yetkili servise yaptirisaniz saat ücreti en az 70 80 € Uzman doktorun saat ücereti ? )

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Hangi marka implant takıldı, ayrıca implant belgesi verdilermi sana?

Almanya’da bir implantın kendisi ortalama 150€-300€ arası

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    43
    53 mesaja 77 teşekkür aldı
    ben geçen sene bego marka ( alman markası) implant yaptırdım belekde, burada 1500€ istediler orada 500€ ya yaptırdım, bu yazin kroneyi de takdiracagim İstanbul da burada sadece krone icin 1000€ istiyorlar turkiyede fiyat sormadım daha

Gesendet von meinem P9000 mit Tapatalk

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Türkiyede dis yaptirmak isteyenlerin cok iyi düsünmesi lazim
    Benim esim Türkiyede yaptirdi 6 tane 3100 euro taksim civarinda bir klinikte
    yapildiktan 6 ay sunra sirf sorun cikarmaya basladi almanyada disciler el sürmez yada cok para ister daha sonra implatlar kisa oldugu icin yerlerinden sallanmaya basladi enzundung yapti zahnschirog para karsiliginda cekti hepsini almanyada yeniden yaptirdik hic sorun yok iki yildir türkiyede yapilan implanta garanti yok burda her zaman Türkiyeye gitmek oda masraf
    sansiniz varsa tamam ama kalitesiz iscilik yaparlarsa üzülürsünüz .fabrikasyon isi yapan yerlere gitmeyin sirf para almayi düsünüyor onlar olmuyacak seye yapilir derler hep
    türkiyedeki implantlar kore mali hepsi ayni dediler bize o zaman
    Almanyada yapilanlar isvicre mali en kalitelisi..
    Konu bertan36 tarafından (05 Ocak 2024 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir.

10. bertan36 üyemize teşekkür edenler:

Moderator garip_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    509
    292 mesaja 801 teşekkür aldı
    ben türkiyede yaptirdim kayseri de 8 bin euro verdim komple disim 9 inplan yaptilar 2009 da yaptirdim hala bir sorun yok cok memmunum bildiginiz tafsiye edilen yerlerde yaptirin derim türkiye bu islerde süper

12. garip_38 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye Fb48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    153
    12 mesaja 12 teşekkür aldı
    Ben de Türkiyede yaptırdım 5 sene önce komple 11 tane implant 5500 Euro ya şimdiye kadar hiç problem olmadı iyi bakmak zorundasın her akşam fıtçaşadıktan sonra diş suyu kullanıyorum 2 senede bir Alman ya dişçide lazer temizliği yaptırıyorum tabiki iyi iş yapanı yaptırmak lazım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)