Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2409 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mercedes CLK 200 Akü Sorunu,

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye memocum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    262
    53 mesaja 118 teşekkür aldı

Question Mercedes CLK 200 Akü Sorunu,

Selamlar Degerli Dostlar,

Yaklasik 3 senedir 99 model Mercedes CLK 200 aracimin özellike kis ayi olmak üzere akü sorunuyla bogusuyorum, Yeni akü aldim bagladim sorun hal olmadi götürdügüm tamircilerde anlayamadi Lichtmachine sorun yok ariza yokmus onda, Ve Her sabah özellilkle kis ayinda sabah arabam yine calisacakmi calismayacakmi diye ise gec kalip kalmama korkusunu yasiyorum her gün, bir türlü care bulamadik sonunda surada videoda paylasilan bilgileri denemek icin su ürünü satin aldim, anlatilanlari aynen uyguladim, Benim arabamin modeleinde 1 Motor kisminda 1 Sol Kapi tarafinda ve 1´de bagajda olmak üzere toplam 3 tane Sigorta bölümü var, Bütün sigoratlari tek tek söktügüm halde satin aldigim bu ürün ile - Akü kablosu ve akünün - kismina köprü yapmis oldugum halde hic bir cektigim sigorta sonrasi konrol kaleminin lambasi hic sönmedi Tabi motor kapaliyken hemde, Kontrol kaleminin lambasinin sürekli acik olmasi araba kapaliyken aküden hala elektrik cekildigi anlamina geliyor ve aküyü bitirende bu oluyor elbette, simdi arkadaslar aklina bir fikir gelen buna benzer sorun yasamis ve cözüme kavusturmus arkadslar varsa bilgilerini acilen paylasirlarsa cok sevinirimki insAllah Pazartesi isimize gücümüze gec kalmayalim ve bu akü sorunu belasinida atlatalim sayenizde, Hepinizden Allah razi olsun,

Simdiden tessekürler,

Saygilar,
    Konu memocum tarafından (24 Eylül 2017 Saat 09:31 ) değiştirilmiştir.

2. memocum üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)