Alıntı H@K@N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sunuda belirtmek istiyorum,
Festnetz O2 ise aylik 10 € indirim oluyor yada 26 yas altinda isen 5 € aylik indirim var.

"Genau die passenden Tarife, wenn man jung ist und das Geld braucht. Damit sparen Studenten und alle unter 26 gegenüber einem vergleichbaren Handy-Vertrag 24 Monate lang je 5 € bei den Tarifen Free M, L und XL - das lohnt sich richtig."

Burada bir yanlışlık olmasın ama, kontratı mediamarkt üzerinden yaptığınız için indirimlerden faydalanma hakkiniz normal şartlarda yok. Fakat nazik bir şekilde o2 calisani ile chat veya telefonda konusursaniz ihtimal ki size bu indirimleri kontrata ekliyebilir.
Normalde kontratı yaparken indirimli bir şekilde yapılması gerekiyor, mediamarkt ise bu imkanı sunmadığı için yapamiyorsunuz.

Ben 2 ay önce aylık 1gb LTE'si olan o2 free S ile Samsung Galaxy S8 aldim Mediamarkt dan, online.
Bir kac kere chat de sordum, ögrenci indirimi yapiyorlarmi diye, yapmadılar, yukarıda açıkladığım nedenlerden dolayı. Sonra bir de telefon ile denedim, baska bir çalışan hemen yapiyorum dedi, ve işledi. Ardından dedim 1gb biraz az olacak, yetmiyor, sitenizde 15gb'li tarifenizi gördüm, tarife değiştirme mümkün mü? Tabiki mümkün, hemen yapıyorum istiyorsanız dedi ve onu da işledi.

Uzun lafın kısası, elimde bir Samsung S8 ve aylık 24,99€ ya 15gb LTE MAX'lı o2 Free 15 tarifesi var. Fazlası ile memnunum.

Nezaket den şaşmadan, herşey mümkün, yeterki iyi bir çalışana denk gelin.

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk