Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2374 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: istanbulda otel tuttum, reservasyonu iptal etmek istiyorum

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    174
    43 mesaja 205 teşekkür aldı

istanbulda otel tuttum, reservasyonu iptal etmek istiyorum

Selam arkdaslar, 1 ay önce internet üzeri istanbulda otel tuttum, o zaman kampanya vardi, kredi karti vermeden reservasyon yapiliyordu,

yani sadece isim ve adres verdim, ödemeyi nakit yapacaktim, simdi ailevi nedenlerden dolayi türkiyeye gidemiyorum, reservasyonu iptal ettirmemde bir problem olur mu.

Sayfanin kendisinde, bu tür reservasyonlar iptal ettirilemez yaziyor ve kredi kartindan tahsil edilir yaziyor, ama dedigim gibi kredi karti vermedim..

Birde reservasyon yaptirdiktan sonra otel ile baska iletisim olmadi, sadece bir mail geldi.

Bilgileriniz icin tesekkürler

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    arkadas sana nasil bi cevap yazalim? bi kac ek bilgi verir misin ?

nerden buchen yaptin ? agb lerde ne yaziyor vs vs normalinde herzaman icin Storno gebühren gelir. acenta tr de Iyse o zaman baska olabilir. onun icin bize nerden ve sirket sartlarini gönderir sen iyi olur.

Alıntı MC6788 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkdaslar, 1 ay önce internet üzeri istanbulda otel tuttum, o zaman kampanya vardi, kredi karti vermeden reservasyon yapiliyordu,

yani sadece isim ve adres verdim, ödemeyi nakit yapacaktim, simdi ailevi nedenlerden dolayi türkiyeye gidemiyorum, reservasyonu iptal ettirmemde bir problem olur mu.

Sayfanin kendisinde, bu tür reservasyonlar iptal ettirilemez yaziyor ve kredi kartindan tahsil edilir yaziyor, ama dedigim gibi kredi karti vermedim..

Birde reservasyon yaptirdiktan sonra otel ile baska iletisim olmadi, sadece bir mail geldi.

Bilgileriniz icin tesekkürler

Yeni Üye
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    13
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    eger gercekten kredi kartini vermediysen, iptal et, hic birsey olmaz. Mail yaz, ailevi nedenlerde dolayi gelemiyorum kusura bakmayin de, her hangi bi ücret talep ederseler öderim de gitsin, zaten üzerine düsmesler

5. leventugba üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    böyle bi cevap yazmak bence dogru degil ! böyle akil bende verebilirdim ama arkadasa daha halen soru isareti kalirdi !

Alıntı leventugba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger gercekten kredi kartini vermediysen, iptal et, hic birsey olmaz. Mail yaz, ailevi nedenlerde dolayi gelemiyorum kusura bakmayin de, her hangi bi ücret talep ederseler öderim de gitsin, zaten üzerine düsmesler

7. Osmanbey34 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Nerden buchen yaptin bilmiyorum ama normalde yaptigin yerde yazar, bazi Angebotlarda son güne kadar iptal opsiyonu icinde olur, bazilarinda ise olmaz ve iptal edersen ya hepsini ya da bir kismini alirlar!

Ama sen hicbir kredi karti bilgisi vermedi isen senden zaten birsey alamazlar ki! Yani isim ve adresten pesine düsecek halleri yok ya!
    Senin yerinde olsam oteli arar söylerim illa ki kafanin rahat olmasini istiyorsan!

9. hope41 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    174
    43 mesaja 205 teşekkür aldı
    Selam arkadaslar

iptal etme imkanim oldu, telefon ettim, direk dedim, kredi kartsiz resercvasyon oldugu icin sorun cikarmadilar.

cevaplariniz icin ve ugraslarinkiz icin tesekkürler

Saygilar

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Böyle durumlar da belirli bir ücret kesiyorlar, rezarvasyonu iptal ediyorlar diye biliyorum. Bilgili olan arkadaşlar son durum nedir bu konular da

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    Alıntı cenkbilir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle durumlar da belirli bir ücret kesiyorlar, rezarvasyonu iptal ediyorlar diye biliyorum. Bilgili olan arkadaşlar son durum nedir bu konular da
    Ben devamlı www.booking.com üzeri yapıyorum .

%80-90 otellerde rezervasyon iptali bedava.. yaparken iptalli optiyonu seçin

Amazon ile anmelden yaparsanız Amazon guthaben veriyor

Bir kaç kez Booking.com üzeriden yaparsanız size Guthaben veriyorlar

Bu sene 3-4 kez otel rezervasyonu degiştirdim hiç problem çıkmadı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)