Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2417 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kolay Reisen ile Paris'e

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı Uzunköprü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta ben yillarca bu Turlarda Otobüs Söförlügü yaptim
    Stressten baska birsey degil

o paraya degmez , acele acele sana önemli yerleri gösteriyorlar

sende bol bol Fotograf cekiyorsun yok orasi yok burasi derken bakmisin pazar aksami evdesin

sonra bilgisayardan cektigim fotograflara bakarak nereye gittigini neleri gördügünü tekrar bakiyorsun anlamaya calisiyorsun

Cumartesi Sabahi Parise giris yapiyor otobüs , sabah sabah baslyior stress

tabi nede olsa yorgun oluyor insan yolculuktan , o yorgunlukla Pariste yok oraya yok buraya derken aksam oluyor

hadi Hotele Hotele gelen küüüüttttttt yataga Pazar sabahi kalk anlamsiz bir Sato yada Müzeye getirler

belkide Cicek Pasasinin ordan kisa tekne turu yaptirirlar derken hadi yola cikiyoz

4 kisi ivir zivir 600 bayilirsin sonuc , bizim orda bir laf var , al sana al bana ***** kaldi kel hasana

bence hic niyetlenme zaten benim bildigim bu sirketin o resimdeki BOVA otobüsü var

otobüs demeye bin sahit ister daracik birsey , o markayi genellikle parasiz dandik Sirketler kullanir onuda söyleyem
    her sey iyi güzel yazmissin ama adi üstünde 2 günlük gezi günü birlik sayilir icinde ulasim otel sanirim baslarinda bide REHBER vardir pariste önemli olan gezilecek bi kac yeri gezmis görmüs oluyorsun. sabah erken kalkmazsan düzgün bicimde dar zaman araliginda zaten gezemezsin o yüzden sabah otelden kahvaltidan sonra cikilir. epi topu 2 günlük gezide cokta fazla LÜKS ve konfor aranmaz maksat ailece bi degisiklik görmedigin gezmedigin bi kac yeri geziyorsun araba kullanma stresin yok yol arama stresin yok nerde nereyi nasil gezicem stresin yok eee daha nolsunki valla isini iyi yapan saglam ve dürüst TUR larla gezi hem MADDi HEMDE MANEVi olarak daha mantikli ve zevkli

2. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)