Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2412 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lidl peynirlere %15 zam yapmis

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Almanyaya hep en iyi şeylerin en iyi mallarin geldiğini sanıyorlar !! Ama öyle değil gerçekler : Mesela zeytin fabrikalarda zeytinin nelerle işlendiğini görseniz tövbe ağıza sokulmaz ama yeniyor.Evdeki yapılma gibi olgunlaşmasına bekleye vakit yok anında olması gerekiyor anında olması içinde işin içine kimyasallarla bazı maddeler giriyor birebir biliyorum fabrikasındada çalıştım geçmişde

Ben zeytin bölgesinde olduğum için TR de kendimiz alır yapardık ta ki diğer zeytin zamanına kadar giderdi..

Mandalin : bakkaldan aldım limon tadı var ekşimi ekşi olur tabi dalında tam olgunlaşmasını bekleyip meyve olgunlaştıktan sonra toplayıp ihracata gitmesi imkansız.. Dalında sarı değilde yeşil halde toplanıyor daha hiçbir oluşumunu tamamlamadan gök halinde.. Sonra gerek kendi kendine gerekse bazı maddelerle sarartılıyor daha sonra göze güzel görünmesi lazım makyaj olayı için mumlama cilalama maddeleri sıkılıyor üzerine sonra çok güzel harika görünüyor ihracata hazır .. Fabrikasında tanıdığım çalışıyordu arada giderdim yanına oradan gördüm öğrendim..

Ama ne hazır daha dalında kendini tamamlamamış bir meyve ondan ne beklenir hiç vitaminmi daha olmadıki ..Daha neler neler saymakla bitmez

2. OrLoW üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)