Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2393 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lidl peynirlere %15 zam yapmis

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,089 teşekkür aldı
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşey fiyatlanıyor artık ! Almanyaya geldim geleli benim kanayan yaramdır yiyecek peynir bulamadım !

Nasıl bulamadın onlarca çeşit peynir var diceksinizde ben aradığımı bulamadım her gidişimde farklı bir peynir aldım gerek alman marketlerinden olsun gerekse türk marketlerinden olsun yok arkadaş..Türk marketlerinde satılan Ezine peyniri diye alıyorum ne alakası var duvara badana diye çal peynirle alakası bile yok, hazırlardan çok fazla birşey beklenmez ama bizimkiler işi iyice sarpalamışlar zaten bizi direk Euro olarak görerek hareket ediliyor...

Belkide ben fazla seçiciyim bulamadım istediğimi, evde yapmayı düşündüm evde anca normal teneke peyniri yapılır..O peyniri yapmak için çok fazla meşakkatli ve teferruatlı Keçi sütü Koyun sütü ve İnek sütü karışımıyla yapılıyor gelde bul istediğim peynir tam yağlı TR de çamur peynir olarak geçer.. tadla benzerliği ise Ezine peyniri gibi... Artık bir şekilde idare ediyoruz ÖLEMEDİKDE OLAMADIKDA !!! gidiyor...
    usta üzerinde yazana bakarak alirsan peyniri isin zor
    bende 40 küsür yildir burdayim aradigim peyniri bulamadim ve aramaktan vazgectim

Yillar önce sag olsun Midyatli Süryani bir tanidigimizin Akrabasi olan bir Bayan

Örgü Peyniriyapiyordu uzun zaman eksik etmedi sag olsun sütü alip getiriyorduk oda yapiyordu
    ALLAH RAHMET EYLESIN vefat etti ondanda mahrum kaldik

Peynir gercekten Mesaketli bir is öyle ben yaparimla olmuyor

yapan arkadaslar var ama inanin bende o peyniri kahvaltiyi birakin börek icine dahi koymam !!!

belkide cocuklugum TRAKYADA köyde Bol Hayvanlari olan bir Ailede gectigim icin ve süper ötesi Süt ve süt ürünleri yedigim icin damak tadim Peynir konusunda cok hashas

ama sunuda söyleyem ustam Ezine Peyniride eski tad tuz yok
    Memleketet aldim begenmedim Ezineye gidip alicaktim ama saglik sorunlari cikti gidemedim
    bende Trakya Peyniri aldim getirdim

demek istedigim Ezineden alicaksan gercekten birinci elden tanidik birinden almak gerek MArketlerde satilanlarda bozmus isi

2. TipiTip üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)