Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2409 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Polis ile kirmizida gectin gecmedim tartismasi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,090 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman ve hangi mahkeme yasakladi? Benim bildigim Almanya´da kisileri sürekli kayit etmedigin sürece kamera takabilirsin ama mahkemenin bunu kabul edip etmeyecegi kesin degil cünkü tam bir kanun yok. Yeni bir kanun cikmis olmasi lazim.
    Her zaman ki gibi, Google da bu konuda kesin bir sey yok ama yasak oldugu hic bir yerde yazmiyor.Bence yakin bir gelecekte izin verilecektir. Bu Datenschutz sacmaligi Almanya´da zaten basa bela. Insan gözünün gördügü bir seyi kayit etmek neden yasak olsun mantigim almiyor. Google Street de mesela bir cok Alman evi görünsün istememisti. Yaw hergün binlerce insan zaten yanindan geciyor, neyi gizliyorsun be adam
    cok haklisin neyi kimden gizliyorsun 2017 yilinda

bizim köyede Belediye KAmera takicakmis köyde bazi kisiler kasi cikmis ama yinede takiyorlar

benim sansima benim evin önündeki Elektrik diregien iki kamera takiyorlar :-)))

bahceye girmek icin annemden müsade istemisler anneme dedim 2 yetmez 4 taksinlar

kamera demek güvenlik demek , araclardada olmasindan yanayim

2. 2 kişi TipiTip üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)