Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2384 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: autoban polisi

Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,934
    504 mesaja 1,453 teşekkür aldı
    öyle yapicam zaten usta insallah bundan sonra birsey gelmez usta

2. Sponsor Reklam
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Arada hic bir haberlesme olmadiysa 3 ay sonrasinda artik ceza gelmez. 3 ay dolmadan bu konuda sana en azindan herhangi bir yazi gelmesi gerekiyordu. Bizim is arkadasi Firmanin arabasiyla Abstand yüzünden ceza alacakti, süren o degil falan diye itiraz edildi, 3 ay icinde kontrol eden falan cikmadigi icin avukat artik korkma bir sey yapamazlar dedi ve olay kapandi gitti. Fikri veren kisi bizzat avukatti, sansimizi deneyelim dedi ve hakli cikti. Ben baslarda zerre kadar inanmiyordum kurtulacagina ama hakikaten kurtuldu. Bu Astand konusu cok berbat cezalar aldiriyor.

2016 yilinda kirmizi isikta gectigimi iddia eden biri yüzünden bana savcilik dava acti, avukata verdim, 10 ay sürdü ve en son noktada mahkemeye gidelim o zaman deyince savcilik hakimle konusup, hakim de davayi zayif görünce hemen davadan vazgecti. Yani 6 ayla da bitmiyor is, yeterki yazismalar olsun. Yazisma olmazsa süre 3 aydir.

Ayni sekilde, misal büyük bir suctan dolayi ehliyet gitti. Bir cok eyalette hic bir sey yapmazsan 10 sene sonra ehliyetini direkman geri alabiliyorsun ama arada mesela 5 sene önce MPU yapildiysa bu o andan itibaren gecerli oluyor, yani gecen 5 sene sifira iniyor ve yine 10 sene beklemek zorunda kaliyorsun. Bizim is arkadasi ehliyetini aynen böyle geri aldi. 10 sene icerisinde ne MPU ya girdi ne de baska hic bir sey yapmadi, sadece 10 sene dolunca landratsamta basvurdu ve kisa bir süre sonra gel al dediler.
    Böyle tanidiklariniz varsa uyarin, belki 8 senedir ehliyetini kaybetmistir mesela ve birden ehliyet yapmaya karar vermis olabilir. isterse 2 sene daha beklesin yeterli. Ait olunan ladratsamta bastan danismakta da yarar var, hepsi bunu yapmiyormus, Ludwigsburg mesela kesin olarak yapiyor.
    Konu mxm tarafından (18 Ekim 2017 Saat 20:15 ) değiştirilmiştir.

4. mxm üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    1,934
    mxm usta
    Arada hic bir haberlesme olmadi uzunköprü arkadas sayolsun bana bir adres verdi senin yazdiklarinin orda aynisi yaziyor
    bana bugüne kadar hic bir haber gelmedi haber gelseydi ozaman 6aya kadar uzaya bilirmis
    sayol ustam
    Konu deniz2000 tarafından (25 Kasım 2017 Saat 11:33 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    1,934
    bazi arkadaslar sonucu bildirmemi istemislerdi simdi 6ay doldu hic birsey gelmedi bilginize

mxm ustanin ve tr-22 ustanin dediyi gibi 3ay icersinde bir yazisma olmazsa bir ceza gelmiyormus avukatla konustum, yazisma olursa 6 aya kadar

uzatiyorlarmis tipi tip ustanin dediyi gibi, ALLAH sükür birsey gelmedi

bilginiz olsun diye haber verdim

saygilar
    Konu deniz2000 tarafından (18 Ocak 2018 Saat 14:34 ) değiştirilmiştir.

7. 2 kişi deniz2000 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    532 mesaja 873 teşekkür aldı
    Gözün aydin ve gecmis olsun diyorum,bundan sonrada herhangi bir mektup gelecek olsada avukata gitmeden kendin halledebilirsin,sana mektubu gönderen kisiye ya

telefon acarsin durumu anlatirsin,yada yazili olarak itiraz edersin dosyada kapanmis olur.

9. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    1,934
    Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözün aydin ve gecmis olsun diyorum,bundan sonrada herhangi bir mektup gelecek olsada avukata gitmeden kendin halledebilirsin,sana mektubu gönderen kisiye ya

telefon acarsin durumu anlatirsin,yada yazili olarak itiraz edersin dosyada kapanmis olur.

tr-22 usta sayol öyle yaparim
    saygilar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)