Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2348 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aldigim ürün gelmedi Satici Türk

Moderator garip_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    503
    286 mesaja 785 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerci bir sene olmus,belki mal veya para gelmistir..
    Yahu arkadas para yatirmak icin bir suru olanaklar var..uberweisung da yatirdiginda paranin sorumlusunun kendin oldugunu
    Oto odemede geri cekilebilecegini
    Paypal da e bayin sorumlulugunun devreye girdigini artik biliyoruz..
    Paraniz herseyiniz,sorumsuzca alisveris yapildiginda paranin pesinden kosmak yerine,sorumluca alisveris yapinki para pesinizden kossun..bugune kadar e bayden cok alisveris yaptim,devamli paypal uzeri..bir hata olustuysa en fazla negativ puan vermistir,oda kendi dangalakligindan,yoksa para konusunda bir sorun olmamali..
    aynen hak veriyorum kardes bende devamli paypalla öderim sorun olursa aldigim mal gelmesse paypal geri aliyor parayi.

2. 2 kişi garip_38 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    134
    14 mesaja 18 teşekkür aldı
    Alıntı garip_38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen hak veriyorum kardes bende devamli paypalla öderim sorun olursa aldigim mal gelmesse paypal geri aliyor parayi.
    selam pdostum paypal la paramizi nasil geri aliyoruz,
    6.ayda bende ebaydan s7 samsung icin kilif aldim paypal le ödedim fakat satici mali göndermedi,birkackez meil attim yolda yeniden yolluyoz,transferde kaybolmustur vs diye uyuttu bizi,bilgini ve bildigini paylasirsan bende payla ödemis oldugum parami geri cekeyim yada cektireyim,saygilarimla

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,643
    1,614 mesaja 3,316 teşekkür aldı
    Selamlar kardes..sayet mal gelmediyse adama e mail yaziyorsun..aktivitaten den girerek zahlung bolumunden e maile ulasabilirsin.. ..tabi cevap vermiyor,180 gun icerisinde konfliktlosung aciyorsun paypalda..tabi gene cevap yok,suan oldugu gibi..
    Son olarak käuferschutz betatigen yapiyorsun ve olayi paypala birakiyorsun..onlar inceleyip karar veriyor..
    Pay anmelden
    Aktivitaten
    Konfliktlosung
    Käuferschutz betatigen
    20 gun icinde saticidan cevap beklenir..
    Paypal karar verir..
    Konu webci tarafından (24 Eylül 2018 Saat 16:52 ) değiştirilmiştir.

6. 2 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Moderator garip_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    503
    286 mesaja 785 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar kardes..sayet mal gelmediyse adama e mail yaziyorsun..aktivitaten den girerek zahlung bolumunden e maile ulasabilirsin.. ..tabi cevap vermiyor,180 gun icerisinde konfliktlosung aciyorsun paypalda..tabi gene cevap yok,suan oldugu gibi..
    Son olarak käuferschutz betatigen yapiyorsun ve olayi paypala birakiyorsun..onlar inceleyip karar veriyor..
    Pay anmelden
    Aktivitaten
    Konfliktlosung
    Käuferschutz betatigen
    20 gun icinde saticidan cevap beklenir..
    Paypal karar verir..
    aynen webci kardes güzel aciklamissin

8. garip_38 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    425
    24 mesaja 34 teşekkür aldı
    Alıntı rmp32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam....
    Ayni olay yillar önce basima geldi...
    O zamanlar Ebay de yeniydim...Bir Samsung Galaxy S3 almistim ( Fiyati 306 Euro ödedim , per Banküberweisung )
    Adam parayi aldi , ama telefonu hic göndermedi......Ebay ile iletisim , Fall acmak , Anzeige derken sonucta sifir.....ne parayi geri alabildim , ne handy i....
    Bu durumlarda Ebay hicbir sey yapmiyor......adamin telefon numarasini bile vermiyorlar.

Polis bile Ebay den niye aliyorsun ki , suc sende gibi sözler ile bana tepki verdi....

Sonucta birsey yapamayacaklarini ve ben Privatklageweg e basvurmam lazim olduklarini söyledi...

Kendi arastirmalarimla ögrendim ki , adam ayni handy yi yaklasik 20 kere Ebaye koymus ve satmis...

Neyse , Privatklageweg basvurmadim .... adamdan alinacak birsey yokmus zaten , hapis girip ve cikiyormus....

O olaydan sonra zaten paypal yaptim , mümkün oldukca aldigim mallari paypal yolu ile ödüyorum....veya satan adamin bewertung lara bakiyorum ,
    birsey almadan önce......

Saygilarimla

Ben bu Cep telefonu davasindan kazik yedikten sonra , parami kac misli cikardim....
    Senelerdir ebay den mal alirim( ucuza denk getiririm ) kar payiyla geri satarim ( Ebay Kleinanzeigen den mesela )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)