Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2344 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: arac hasar hakkinda bilgi lazim

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    420
    80 mesaja 162 teşekkür aldı

arac hasar hakkinda bilgi lazim

Cumleten hayirli aksamlar bugun aksam 1:30 siralarindapark yerinde duran aracimiza biri carpip kacmis komsumuz alman vuran aracin sadece plaka harfini almis polise bildirmis tabi biz aracin basina gelesine kadar polis geldi yazdi cizdi delilleri topladi sabah arkaadaslarimla semti 5 arac arastirdik ve araci bulduk polise bildirdik geldi gene olctu bicti aracin sahibi benim sokagimda oturan rus biri ciki polis evine giit hicbirsekilde ifadesini alaamis sozde hic almanca bilmiyormus aracim full kasko simdi hangi yolu izlemem lazim karar veremedim ne önerirsiniz ? saygilar selamlar..
    Konu Memoli1976x tarafından (28 Ekim 2017 Saat 22:55 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Administrators Memoli1976x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,407
    15,915 mesaja 156,536 teşekkür aldı
    Ilk Isin Avukata gitmek geri kalani o sana söyler.

4. Memoli1976x üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    8 mesaja 23 teşekkür aldı
    Alıntı kuckam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cumleten hayirli aksamlar bugun aksam 1:30 siralarindapark yerinde duran aracimiza biri carpip kacmis komsumuz alman vuran aracin sadece plaka harfini almis polise bildirmis tabi biz aracin basina gelesine kadar polis geldi yazdi cizdi delilleri topladi sabah arkaadaslarimla semti 5 arac arastirdik ve araci bulduk polise bildirdik geldi gene olctu bicti aracin sahibi benim sokagimda oturan rus biri ciki polis evine giit hicbirsekilde ifadesini alaamis sozde hic almanca bilmiyormus aracim full kasko simdi hangi yolu izlemem lazim karar veremedim ne önerirsiniz ? saygilar selamlar..
    Sen gene sansliymissin arkadas, bulmussun sucluyu benimde 3 gun once park halindeki aracimi pert etmis birisi kacmis, buyuk ihtimalle ya kamyon yada minubus carpmis yandan parcalari yoldan topladik cok islek bir cadde stuttgart b27 yolu ustunde ama ne goren var ne duyan. bakalim eger polis kameralara bakarsa bulur buyuk ihtimalle ama killarini kipirtdatmiyorlar ölüm yarali olmayinca sen git avukata bes kurus cikmaz cebinden herseyi o halleder

6. dedebar2017 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    420
    80 mesaja 162 teşekkür aldı
    sanada gecmis olsun inanki biz kendimiz bulduk polisin umrunda bile deyil adrese giderken ben onden onlar arkadan geldi karakoldan daha sokagi bile bilmiyorlar
    Konu kuckam tarafından (29 Ekim 2017 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)