Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2391 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bosandiktan sonra tekrar Aile krmak bu kadar zormu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı MEGAbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah yardimcin olsun ustam,,,her zaman pozitif düsün ve istedigini cani yürekten bütün samimiyetinle yaradanda iste,zaten baska gidecek kapimiz yok.

basindan gecmis biri olarak,,böyle bir konu iki satirla gecilecek bir konu degil.

yanlis anlamazsan bir iki soru sormak isterim,,kesinlikle cevaplamak zorunda degilsin,,anlayisla karsilarim.

soru 1= almanyadan nereden katiliyorsun? ev adresini sormuyorum.yani hangi sehir veyahutta civari?

soru 2= ya$ kac ?

soru 3= is yerinde kac yildan beri calisiyorsun?

birde böyle bir konu acmisti bir arkadas,,oraya bir göz at istersen,,o konuya birseyler karalamistim,,,ileriki günlerde de belki bir iki satir birseylerde senin konuna devam edebilirim.

diger konu burda-TIKLA
    Amin cümlemizin arkadas. Yaradanimiza siginmasaydin halim ne olurdu bilmiyorum ve düsünmek istemiyorum.

Cevap 1: Köln civarinda yasiyorum
    Cevap 2: 37
    Cevap 3: Isyerimde 16 senedir calisiyorum.
    Bunlari neden sordun arkadasim?

2. petitfilou üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,610
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    Alıntı petitfilou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin cümlemizin arkadas. Yaradanimiza siginmasaydin halim ne olurdu bilmiyorum ve düsünmek istemiyorum.

Cevap 1: Köln civarinda yasiyorum
    Cevap 2: 37
    Cevap 3: Isyerimde 16 senedir calisiyorum.
    Bunlari neden sordun arkadasim?
    ilk önce cevabin icin tsk ederim,zahmet verdim.

ben sordugum sorularin 3 cüsünden baslamak,bir seyler karalamak isterim,,affina siginarak.

16 yildir ayni is yerinde oldugunu yazmissin,,$eytan utandirmasin,,emekliligine kadar, ömrünün el verdigi sürece calismani temenni ederim,,,hersey bir kenara,,ekmek i$ cok önemli,,para olmadan birsey olmuyor,,sakin olaki i$ini ekmegini birisi icin terk etme,,,is yeri kapanmadigi,,ve senin kendi isteginle cikmadigin müddetce,,,i$in en azinda garanti.

yeni tanidigin bir hayat arkadasi ne kadar garanti olabilir,,,zaman alacak bir durum..sakIn yanlizligi kafaya takip..i$ine zarar verme.

37 ya$inda oldugunu yazmissin,,Allah saglikli hayirli uzun ömürler nasip etsin. ya$inda 40 a dayanmis, yavas yavas bir hayat arkadasi edinmen lazim,,bu da demek degil,önüne geleni al evine hatun et

21 senelik bir evliligi bitirmis ve hemen 2 sene sonra tekrar evlenmis birisi olarak,,bayagi tecrübeler edindim,,kimisi tatli tecrübelerdi,,kimiside aci tecrübeler.ve halada mücadele ediyorum,,,ortayi bulmaya ,,kimseyi incitmeden meseleleri cözmeye calisiyorum basarabildigim kadar,,,örnekler vermek isterim ama burasi yeri degil,

köln civarindan katildigini yazmissin,,,bende recklinghausen civarindan katiliyorum,,hani dedim yakinsan,,bir cay kahve icer,iki lafin belini kirardik,,,hani derler ya, gönül ne kahve ister ne kahvehane,gönül muhabbet ister kahve bahane.

$u anki evlilik yaptigim hayat arkadasimi,,daha önce niye bulmadim diye kendime kiziyorum. ama yapacak birsey yok,kader i$te..demekki bunlari yasayacakmisim. $u an ki halime binlerce $ükürler olsun. ya$ oldu 45, dede olacakken, yengenle beraber karar verdik,kaynak yaptik. kismetse 2 ay sonra prinzesin bekliyoruz bakalim.Allah bagislarsa.

insallah seninde karsina helal süt emmis biri denk gelirde yanlizligin son bulur. simdilik bunlari yazmak geldi icimden.

saygilarimla

5. 4 kişi MEGAbond üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı MEGAbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk önce cevabin icin tsk ederim,zahmet verdim.

ben sordugum sorularin 3 cüsünden baslamak,bir seyler karalamak isterim,,affina siginarak.

16 yildir ayni is yerinde oldugunu yazmissin,,$eytan utandirmasin,,emekliligine kadar, ömrünün el verdigi sürece calismani temenni ederim,,,hersey bir kenara,,ekmek i$ cok önemli,,para olmadan birsey olmuyor,,sakin olaki i$ini ekmegini birisi icin terk etme,,,is yeri kapanmadigi,,ve senin kendi isteginle cikmadigin müddetce,,,i$in en azinda garanti.

yeni tanidigin bir hayat arkadasi ne kadar garanti olabilir,,,zaman alacak bir durum..sakIn yanlizligi kafaya takip..i$ine zarar verme.

37 ya$inda oldugunu yazmissin,,Allah saglikli hayirli uzun ömürler nasip etsin. ya$inda 40 a dayanmis, yavas yavas bir hayat arkadasi edinmen lazim,,bu da demek degil,önüne geleni al evine hatun et

21 senelik bir evliligi bitirmis ve hemen 2 sene sonra tekrar evlenmis birisi olarak,,bayagi tecrübeler edindim,,kimisi tatli tecrübelerdi,,kimiside aci tecrübeler.ve halada mücadele ediyorum,,,ortayi bulmaya ,,kimseyi incitmeden meseleleri cözmeye calisiyorum basarabildigim kadar,,,örnekler vermek isterim ama burasi yeri degil,

köln civarindan katildigini yazmissin,,,bende recklinghausen civarindan katiliyorum,,hani dedim yakinsan,,bir cay kahve icer,iki lafin belini kirardik,,,hani derler ya, gönül ne kahve ister ne kahvehane,gönül muhabbet ister kahve bahane.

$u anki evlilik yaptigim hayat arkadasimi,,daha önce niye bulmadim diye kendime kiziyorum. ama yapacak birsey yok,kader i$te..demekki bunlari yasayacakmisim. $u an ki halime binlerce $ükürler olsun. ya$ oldu 45, dede olacakken, yengenle beraber karar verdik,kaynak yaptik. kismetse 2 ay sonra prinzesin bekliyoruz bakalim.Allah bagislarsa.

insallah seninde karsina helal süt emmis biri denk gelirde yanlizligin son bulur. simdilik bunlari yazmak geldi icimden.

saygilarimla
    Yüregine saglik abi.

Estafrullah abi, sen istedin bende yazdi. Ilk önce sunu belirtiyim ki, yazdiklarini okudugumda birazda olsa yüregim rahatladi.

Allah´a sükür isyerinde problem yok ve problem yapacak bir duruma getirmem. Isin önemli oldugunu ve issiz hic birseyin olmadiginin farkindayim.

Bana zaman ayirirsan, senin oraya veya istedigin yere cikar gelirim abi.

Allah ananli babali büyütsün ve bahti acik olsun.

Amin.

7. petitfilou üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)