Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2361 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 31 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Is hayatinizdan memnun musunuz ? Isinizi severek mi yaparsiniz ?

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,600 teşekkür aldı
    21 senedir mercedes te calisiyorum..
    Her schicht calistim, simdi de wochenendschicht calisiyorum.. emeklige kadari yapabilirim bunu..
    Hafta da 3 gün calis 4 gün evde.. haayaaat!!!

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    174
    30 mesaja 48 teşekkür aldı
    Isimden cok memnunum. inanmiyacsksiniz ama her sabah sevinirek ise gidiyorum.

Gesendet von meinem SM-A520F mit Tapatalk

Üye
    Ettiği Teşekkür
    79
    24 mesaja 27 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her schicht calistim, simdi de wochenendschicht calisiyorum.. emeklige kadari yapabilirim bunu..
    Araba firmalarina hayranim yaw parasida iyi oluyor

Ben 23senedir Pirellide calisiyorum! 4 Vardiye basladim,2 vardiye 3 vardiye derken simdi tekrar 2vardiyeye düstük.Aslinda ise severek giden biriyim,cünkü evde dursam tikincam film bakacagim hatunla tantana edecegim en azindan isyerinde güzel vakit gecebiliyor tabiki ortam iyiyse.Ama son yillarda patronlarla alakali strukturierung safsatasi iyice baydi,Araba tamirciligi ögrenmis biriyim isciyim,ama bürolarin bu kadar dolmasina pek anlam veremiyorum deyip hayirlisini diliyorum

Saat 5de kalkan arkadas sen bizim gibi sabah 4de kalkda anyayi konyayi anlasan 5de kalkmanin kiymetini daha cok anlardin inan

Tecrübeli Üye guesswhosback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    hitlerin bile kafayi bozdugu yerden
    Ettiği Teşekkür
    281
    95 mesaja 239 teşekkür aldı
    üniversite okuyorum simdiye kadar praktikum haricinda hic is tecrübem olmadi, ama praktikumda bile zamanin gecmesini bekliyordum ( 8.00 - 16.00 Uhr ), zaman bir türlü gecmiyordu... Tam 5 Sene oluyor o Praktikumu yapali.. Suan sinavlarim var bunlari bitirdikten sonra allahin iziniyle bi ise fln giresim var eger uygun birsey bulursam, evde yat yat nereye kadar
    Girme niyetim oldugu halde yinede bazen icimdeki seytan "amaaan yat, yat, calisma" diye dürtüyor.. napsakki

Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    257
    128 mesaja 248 teşekkür aldı
    Ben 15 sene oldu Mittelständiges Unternehmen Almanya Çekoslovakya ve Mexikada var yerleri, ağırlık olarak Auto Teile Zulieferer Motor Parçaları VW Audi vs. için, ben her vardiyede çalıştım şu an 12 Std. Schicht çalışıyorum Sabah 7-19 veyaAkşam 19-07 ye kadar, 2 hafta 4 Gün çalışıp 3 gün evdeyim sonraki iki haftada 3 Gün çalışıp 4 ün evdeyim ve 12 Saatde 2 kere 30 dak. pause var ve 14 dak. Kahve Molası, bu vardıyadan çoook memnunum evdedaha çok zaman geçiriyorum, Örneğin bu hafta pazar günü başladım sabah 07 de Akşam 19 a kadar bugün sondu Pazar Akşamı saat 19 da başlıyorum yani 4 buçuk gün evdeyim.

İşimden memnunum Hartdrehen ve Honen yapıyorum Automatisiert Fanuc,Motoman ve Epson ile.

Tecrübeli Üye lazkopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    56 mesaja 129 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizide gör ))))

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    calisip alin teriyle helalinden ekmek parasi kazanmak kadar güzel bi duygu yok, fakat DUMANSIZ hava sahasindan önce YAVSAKSIZ hava sahasi gerek ..
    onuda hic bi yerde bulamayiz.

Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    257
    128 mesaja 248 teşekkür aldı
    İşte o bıraz zor, her yerde en azından 2-3 tane vardır, keleklik yapan.

Boş boş konuşup iş ciddiye gelincede yan çizerler, ben izlerim seslenmem sonuna baktığımdada hep fos çıkar, yalanla dolanla işlerini yürütmeye çalışırlar ama sonunda ortaya çıkıyor.

Bizim işyerinde genelde Einrichterler yabancı almanlar azınlıkta, gençleri desen hafta sonu gelsede içsem eğlensem vur patlasın çal oynasın yani.

Almanyanın şimdiki genç nesli bu ülkeyi bence batırır.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    73
    19 mesaja 49 teşekkür aldı
    Kuru Temizleme‘de sektöründe calisan varmi?
    Ben 19 yasinda kendimi attim o sektöre, fachabitur‘ yapmistim.
    Üniversiteye gitmek istemedim, ardindan ausbildung iki sene üst üste olmadi, nihayet bir türlü
    Kuru temizleme dükkani satin aldim. Allah rizkimizi bereketli nasip eylesin. 2 senedir calisiyorum, 22 yasina girecem simdi.

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 543 teşekkür aldı
    ben 20 senedir ilac firmasinda calisyorum,9bin calisani var.
    her sene, gecen seneleri ariyoruz,firma tasarruf icin herseyi yapiyor, 20 sene önce günde 800karton ilac gönderirdik, simdi 10bin gönderiyoruz, ama 50% isci azaldik, buda görünür-görünmez baski yapiyor. eskiyi cok ariyorum, eskiden ise severek giderdim, sabah kalkinca, biraz hasta bile olsam ise giderdim, simdi ise gitmemek icin bahane arar oldum.

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 543 teşekkür aldı
    Alıntı hunter786 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yillardir tirciyim isimi cok seviyorum ve severek yapiyorum isyerimde cok iyi
    arkadasim tir söforlügü benim hayalim. ben uzun yolda araba kullanmayi seviyorum,mesala Türkiyeye izine arabayla gitmeyi.
    yasim 52, ciddi olarak,emekli olmadan önce hic olmazsa 5 sene tir söforlügü yapmak istedim.
    ben ilac firmasinda calisiyorum,hergün yurtici-disina ilac gönderiyoruz, Türkiyede dahil. mesala tir ile ispanya'ya gitmek isterdim.
    Mainsped diye bir firma var, bizden ilac götürüyorlar. bu firma ile benimde iyi iliskilerim var, bunlara böyle bir niyetim oldugunu söyledim, hatta burdan ciksam beni ise alirmisiniz diyede sordum.
    tir söforlügü kolay bir meslek degil dediler bana, ehliyet ve bir sürü schein yapmak lazimmis, adr schein, gefahrgut filan, sade bunlar icin birkac sene lazimmis ve parasida bir ilac firmasi gibi olmazmis dediler bana.
    sana kolay gelsin,insallah isinden memmunsun. kullandigin LKW nasil birsey? konuyu dagitmazsak,biraz yazsan, uzun yolmu gidiyorsun? ne tasiyorsun?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)