Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2384 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 188 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ay yildiz Sim karti Allnett mit 10€/aylik Rabatt Yani aylik fiyat 4,99€ (Handydealer24)

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye yaman_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Steinheim NRW
    Ettiği Teşekkür
    265
    19 mesaja 46 teşekkür aldı
    Dün sim kartım benimde kutu icinde 240 Gutschein kağıdı ile birlikte geldi.
    İlk işim drittanbietersperre yaptırdım ve mesaj ile kapandığını dair bilgi geldi. Şimdiden çıkış mektubunuda hazırlayacağım göndermesi kalır.
    Bizim bölgede NRW Steinheim'da 3 veya 4 diş çekiyor, interneti ise (h) bazende (h+) çekiyor. 5 km uzakta ki iş yerimde ise (e) çekiyor yani hiç çekmiyor interneti.
    Bu bölgeye ev interneti bile 5 ila 10 bin arası geliyor normal bize göre. Almanya ev cep,Türkiye ev telefonları bedava olması benim için süper. İnternet olsada olmasada önemli değil zaten.
    Angebotu haber veren ve yardımcı olan arkadaşlara tekrardan teşekkür ederim. Böyle bir site kuran ve emek harcayan büyüklerime ve kücüklerimede ayrıca teşekkür ederim.

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 2 kişi yaman_57 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,612
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    Alıntı yaman_57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün sim kartım benimde kutu icinde 240 Gutschein kağıdı ile birlikte geldi.
    İlk işim drittanbietersperre yaptırdım ve mesaj ile kapandığını dair bilgi geldi. Şimdiden çıkış mektubunuda hazırlayacağım göndermesi kalır.
    Bizim bölgede NRW Steinheim'da 3 veya 4 diş çekiyor, interneti ise (h) bazende (h+) çekiyor. 5 km uzakta ki iş yerimde ise (e) çekiyor yani hiç çekmiyor interneti.
    Bu bölgeye ev interneti bile 5 ila 10 bin arası geliyor normal bize göre. Almanya ev cep,Türkiye ev telefonları bedava olması benim için süper. İnternet olsada olmasada önemli değil zaten.
    Angebotu haber veren ve yardımcı olan arkadaşlara tekrardan teşekkür ederim. Böyle bir site kuran ve emek harcayan büyüklerime ve kücüklerimede ayrıca teşekkür ederim.

ustam bu drittanbietersperre nasil nerden yapiliyor ? veyahutta, bilen diger arkadaslarda yardimci olabilirler...tsk ederim.

Üye yaman_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Steinheim NRW
    Ettiği Teşekkür
    265
    19 mesaja 46 teşekkür aldı
    Alıntı MEGAbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustam bu drittanbietersperre nasil nerden yapiliyor ? veyahutta, bilen diger arkadaslarda yardimci olabilirler...tsk ederim.
    0177 177 1135 Müşteri hizmetlerini arayıp yaptır ustam. Ama sim kart bilgilerin yanında olması lazım. Türkçe almanca da yardım alabiliyorsun.

6. yaman_57 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler