Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2377 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Paket dağıtım işi konusunda bilgisi olanlar

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    valla arkadaslar cok net ve anlasilir sekilde her seyi yazmislar helal olsun bi kac cümlede ben ekliyeyim, bende 3,,5 sene önce bi tanidik vasitasiyla DPD de bi arkadasa takildim nedir nasildir yaparmiyim diye denemek icin görmek icin abicigim gecenin 4 ünde yataktan kalkican 5 gibi logistik firmasinda olucan anmelden kagit kürek ivir zivir iceri giricen sonra bantta beklicen senin araca gelecek paketleri ayirican kenara koycan sonra tekrar o paketleri arabaya yerlestircen 2 saat falan gecti sonra basican dagitim yaptigin bölgeye gidicen.

ortalama aksam saat 5 den önce dagitim bitmiyor (TRAFiK PARK SORUNU vss.. ) aliyorsun paketi bi ton yürüyon adam evde yok yada cikiyon 5. kata vss bi sürü is yani bu isi yapan insan günde an az 10 saat calisiyordurki en önemli dagitim yaptigin bölge karisik ve trafik park sorunu varsa 10 saati bile gecer.

yani her is zor hic bi is kolay degil ama böyle bi is yapiyorsan kontona her ay minimum 2000 euro gelmeliki sayet isciysen kendin yapiyorsan masraflar haricinde 2..3 bin euro arasi kazanman gerek.

Ha ben naptin ikinci günün sonunda ben yokum bu isi yapmam dedim

2. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)