Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2345 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Servisin ayni ücreti ikinci kez istemesi

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    33 mesaja 40 teşekkür aldı

Servisin ayni ücreti ikinci kez istemesi

Konuyu kisaca özetlemeye calisagim arkadaslar.
    Ekim ayinin sonunda aracima almis oldugum kislik lastikleri taktirmak icin Opel yetkili servisine gidip takdirdim buraya kadar hersey normaldi yalniz hersey ertesi gün oldu. Aracin basina indigimde dört lastiginde havasi bosalmisti aksam oldugu icin servise gidemedim ertesi günde bayram oldugundan birkac gün sonra servise gittim durumu anlattik alu jantin zimparalayip takacaklarini söyledi pek inanmadim ama araci biraktim ertesi gün araci almaya gittim temizleyip geri taktiklarini söylediler araci alip ciktik.
    Bugün eve fatura geldi bizden ikinci defa ücret istiyorlar sökme takma ve jantin bakimi gibi seyler yaziyor simdi bu ücrete itiraz mi etmeliyim yoksa istenilen parayi ödemeliyim mi? Servisi aramadan sizlerden fikir almak istedim.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Kardeş ilk itiraz et olurmu öyle şey iş yaptırıyorsun baştan savma bozuk iş yapıyorlar, onlar zaten adam gibi işini dürüst yapmamışlarki düzgün yapsalardı öyle olmazdı..Ne demek lastik yaptırmışsın bir taneside değil 4 tanesi birden inmiş..

Tamamen adilik insan kazıklamak baştan savma yapayım tekrar gelirse tekrar para alayım oldu ...

Madem temizlenip zımparalanıpda takıcaklardı o zaman kaçırmayacağını düzgün olacağını biliyorlardıda baştan niye yapmamışlar baştan savma yapmışlar

Kendi hataları yaptıkları pisliğin ceremesini sana kesmeye çalışıyorlar itiraz et ( Böylelerine vereceksin sopayı )

4. OrLoW üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş ilk itiraz et olurmu öyle şey iş yaptırıyorsun baştan savma bozuk iş yapıyorlar, onlar zaten adam gibi işini dürüst yapmamışlarki düzgün yapsalardı öyle olmazdı..Ne demek lastik yaptırmışsın bir taneside değil 4 tanesi birden inmiş..

Tamamen adilik insan kazıklamak baştan savma yapayım tekrar gelirse tekrar para alayım oldu ...

Madem temizlenip zımparalanıpda takıcaklardı o zaman kaçırmayacağını düzgün olacağını biliyorlardıda baştan niye yapmamışlar baştan savma yapmışlar

Kendi hataları yaptıkları pisliğin ceremesini sana kesmeye çalışıyorlar itiraz et ( Böylelerine vereceksin sopayı )
    Haklisiniz kendilerinin hatalarini bana yikmaya calisiyorlar itiraz etmeden sizlere sormak istedim olur da Almanya'da kurallar farklidir diye hemen itiraz etmedim. Yarin bu paraya itiraz edersem sonuc ne olacak onlar ödememizde israr ederse bir anlasma saglanamayacak ve
    bu sorunun nereye gidecegini ne yapacagimi bilmiyorum.

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,788 teşekkür aldı
    Aradan 24 Saat geçmemiş, acaba suç kimde?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    14 mesaja 34 teşekkür aldı
    Kardesim senin tekerleri firma cantlara gecirdilmi yoksa sen onlara cantlaberaber tekerlerini mi taktirdin?Önce bir bunun acikliga kavusmasi lazim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    Alıntı ferhat52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim senin tekerleri firma cantlara gecirdilmi yoksa sen onlara cantlaberaber tekerlerini mi taktirdin?Önce bir bunun acikliga kavusmasi lazim.
    Ben 4 tane yeni sifir lastik aldim eskileri attilar yenileri taktilar tabi bu takma cikarma islemini beceremediler sahsi fikrim iceride cok araba olmasindan benim arabayi gecistirdiler.

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,788 teşekkür aldı
    Ikamet ettiğin yerde, eşşek şakası yapıp, Lastikleri indirme ihtimali var mı?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    Alıntı Nazarnet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 4 tane yeni sifir lastik aldim eskileri attilar yenileri taktilar tabi bu takma cikarma islemini beceremediler sahsi fikrim iceride cok araba olmasindan benim arabayi gecistirdiler.
    Senin eski tekerlerin ve cantlarda hava eksiltme durumu olmusmuydu hic?Yani bende bu isleri yapiyorum 4 tanesinde teker degistirmeden sonra hava eksiltmesi olacak is degil.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    Alıntı Prens-66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ikamet ettiğin yerde, eşşek şakası yapıp, Lastikleri indirme ihtimali var mı?
    Ilk gördügümde bende bunu düsündüm saka mi bu dedim lastiklere hava vurup garaja koydum diger araci cikardim ertesi gün baktim bütün lastikler tekrar havasiz kalmisti hava vurup lastikleri dinledim belirgin yanaklardan hava kaciriyordu.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    Senin eski tekerlerin ve cantlarda hava eksiltme durumu olmusmuydu hic?Yani bende bu isleri yapiyorum 4 tanesinde teker degistirmeden sonra hava eksiltmesi olacak is degil.
    Eski tekerlerin daha önceden eksiltme durumu var mi bilmiyordum araci aldigimda kisliklarin durumu bitikti ve havasizdi anlasilan diger janta dört mevsim lastikleri oldugu icin bu janti lastiklerle bir yerde uzun bir süre birakmis.

13. Nazarnet üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    Alıntı Nazarnet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski tekerlerin daha önceden eksiltme durumu var mi bilmiyordum araci aldigimda kisliklarin durumu bitikti ve havasizdi anlasilan diger janta dört mevsim lastikleri oldugu icin bu janti lastiklerle bir yerde uzun bir süre birakmis.
    Cantlar uzun süre kullanilmamis ve eski tekerlerinde havasi yoktu yani, anlasildi basima 4 tane birden hic denk gelmedide ondan sordum.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    Cantlar uzun süre kullanilmamis ve eski tekerlerinde havasi yoktu yani, anlasildi basima 4 tane birden hic denk gelmedide ondan sordum.
    Evet uzun süre kullanilmamis diye düsünüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)