Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2374 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gesamtschule de Datenschutz ve Förderschule icin bilgi lazim.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    iyi güzel acikladin bizde bilgi sahibi olduk. konsantre de sorun varsa bu normal her cocuk da olabilir benim cocuk da da var. size ergo tavsiye ederim.... geri konular gelince olay karisik ben seni anliyorum. sen bi okul ile konus. yazdigim gibi yaninda birisini götür. sakin konus hemen gaza gelme ! birseye imza atma birseye ok tamam deme. bana zaman verin de ve düsünmek istiyorum de. duruma göre konusur sun.

böyle yapa bilirsin örnek esin evde kalsin ve yerine baska birisini götür. ondan sonra esim ile konusmam lazim dersin ve zaman kazanirsin

Alıntı justblazey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kızım da grundschuleye normal gitti okulun içinde kendi Forderprogramlari var onlara katıldı bir pädagog eşliğinde ve memnun bir şekilde 4 u bitirdi ve yine öğretmenlerin tavsiyesiyle 5 sınıf için gesamtschule tavsiye edildi. Bütün kağıtlar ile muracaatimizi yaptık kabul edildi yine forder unterrichlere katılacaktı. Olay bu. 1. si daha okulun ilk yarısı bile bitmemis
    2.si şu ana kadar herhangi bir görüşme yapılmamış öğretmenlerle aile arasında
    3. şu daha çocuk 2 aydır gidiyor okula ve tek çözüm olarak sundukları şey Forderschule. çocuğumun durumu elbette dört dörtlük değil ama çok kötü de degil. 10 yaşındaki bir çocuk 8 saat okulda kalıyor ve dedikleri şey iyi konsantre olamiyor. Inanilacak gibi değil. Daha konusmaya Pazartesi gidecegim. Cocugum yeni bir okula gidiyor ve oayer istemez okul büyük olduğu için bir iki kere sınıfın yerini karıştırmış sınıfı bulamamış herkes derste olduğu için de soramamış eve geldi bunu dahi koz olarak kullanıyorlar. bu okulun ilk başladığı zaman oldu ve bitti. Anlayacağınız sorunu görmek istersen sorun çok ama bu sorunu çözecek kişiler de bunlar. Ben de katılıyorum sakin konuşma konusuna haklıyken haksız duruma düşmek istemiyorum. Ama madem datenschutz diye bir olay koydular buna ilk önce öğretmenler yapacak. Ayrıca eski okulu bitmiş yeni okula baslamis. Daha yeni okulla ilgili elinde 4 tane test var ve hiçbiri de 5 veya 6 değil. Anlam vermek zor gercekten.

2. Osmanbey34 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)