Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2337 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adac üyelerine Bedava DriveNow ve Car2Go üyeligi

Üye 66-YOZGAT-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    163
    11 mesaja 28 teşekkür aldı

Adac üyelerine Bedava DriveNow ve Car2Go üyeligi

Arkadaşlar belki birçoğunuz bilmeye bilir DriveNow ve Car2Go'nun ne olduğunu, size bir örnek ile anlatmaya calışayım, misal uçak ile herhangi bir şehirden Münih'e geleceksiniz, havalimanına indiniz telefona indirdiğiniz uygulamadan bir araç seçiyorsunuz arabaya gidip kendi seçtiğiniz 4 haneli şifreyi girdiğiniz zaman kiralama süreniz başlıyor, Münihteki gideceğiniz adrese ulaştığınızda aracı herhangi ulaşıma açık bir parkyerine park ediyorsunuz ve sistemden çıkış yapıyorsunuz araçtan, işte oraya nekadar sürede gittiyseniz onun ücretini ödüyorsunuz, araçların fiyatları şu şekilde: DriveNow dakikası 0,31€'dan başlıyor Car2Go 0,26€'dan başlıyor.
    Bu şirketlere kayıt olma ücreti normalde 29€ ama Adac üyelerine bedava, bunhn için Adac sayfasına gidin arama çubuğuna DriveNow veya Car2Go yazjn orda bedava üyelik shnan linke tıklayın ve kayıt olun.

Not: kessinlikle benim bir kârım veya çıkarım yok, ilk kez Münih'e trenle gittim orda ve o sayede kayıt oldum arabasızlık zormuş ve önceden üye olmadığıma çok pişman oldum, kimse zararlı çıkmaz üye olarak yıllık ücreti falan yok
    Konu 66-YOZGAT-66 tarafından (23 Kasım 2017 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye ayontar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    73
    318 mesaja 2,316 teşekkür aldı
    Evet Süper bi uygulama taksiden 2-3 kat ucuza geliyo, ben 1,5 senedir kullaniyorum araba sorunu olmuyo hic (Münih). Taxi ciler isyanda .
    Konu ayontar tarafından (23 Kasım 2017 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.

4. ayontar üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    163
    Alıntı ayontar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Süper bi uygulama taksiden 2-3 kat ucuza geliyo, ben 1,5 senedir kullaniyorum araba sorunu olmuyo hic (Münih). Taxi ciler isyanda .
    Aynen ya, ben havalimanında görevliyim ordan biliyorum ama ihtiyacım olmaz diye kayıt olmadım ve bu hafta Münih'e trenle gitmek zorundaydım ve 5 saat boştum orda aklıma geldi ve kayıt olmadığıma pişman oldum ve hemen orda kayıt oldum belki birdaha işime yaramaz ama kayıtlı olayım dursun )

Tecrübeli Üye Talha'linho 7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    118
    64 mesaja 91 teşekkür aldı
    Ustalar bu sirf München / Münih icin mi gecerli veya Almanya geneli olarakmi gecerli?

Bir sorum da var yilik herhangi bir ücret talep ediyorlarmi? (Grundgebühr)

Gesendet von iPad mit Tapatalk

Ettiği Teşekkür
    163
    Alıntı Talha'linho 7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustalar bu sirf München / Münih icin mi gecerli veya üAlmanya geneli olarakmi gecerli?

Bir sorum da var yilik herhangi bir ücret talep ediyorlarmi? (Grundgebühr)

Gesendet von iPad mit Tapatalk
    DriveNow Berlin, Köln, Hamburg, Düsseldorf, München

Car2Go:
    Almanya: Berlin, Hamburg, Düsseldorf, Köln, München, Stuttgart, Ulm ve Avrupa'da Amsterdam, London, Wien und Mailand. In Italien soll das Angebot auf Rom, Florenz und Bologna ausgeweitet werden. Auch in den USA und Kanada gibt es in elf verschiedenen Städten knapp 5000 Fahrzeuge.

Yıllık ücreti yok sade bir defaya mahsus olmak üzere başta 29€ istiyorlar onuda adac sayesinde ödemiyoruz.

8. 66-YOZGAT-66 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Dolunay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    182 mesaja 295 teşekkür aldı
    Güzel bir uygulama,bende üye oldum,Tesekkürler

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    474 mesaja 1,219 teşekkür aldı
    arabayi nerden aliyorsunuz, veyahutta arabayi kim teslim ediyor,,,,,ve i$iniz bittiginde,,arabanin anahtarlarini nereye kime teslim ediyorsunuz arkadaslar,,,,bu kisimi anliyamadim ????

Ettiği Teşekkür
    163
    Alıntı MEGAbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabayi nerden aliyorsunuz, veyahutta arabayi kim teslim ediyor,,,,,ve i$iniz bittiginde,,arabanin anahtarlarini nereye kime teslim ediyorsunuz arkadaslar,,,,bu kisimi anliyamadim ????
    Megabond kardesim arabayı hiçbir şahıs veya kişiden almiyorsun, uygulamada boş olan arabalar görünüyor sana, sen boşta olan aracı telefona indirdiğin uygulama ile kiralıyorsun ve yine uygulama sayesinde kapılarını açıp kapatıyorsun ama DriveNow’dan bana birde kart geldi olurda internetim veya telefonun şarjı olmaz diye öyle durumda o kartı ön camdaki alete okutuyorsun ve kapılar açılıyor, araçla işin bittiginde ise arabayı herhangi bir park yerine bırakıyorsun ister uygulama ister kartı tekrar okutarak sistemden çıkış yapıyorsun ve kapılar kilitleniyor ve kullandığın sürenin ücreti senden alınıyor bankadan.

12. 66-YOZGAT-66 üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    Alıntı 66-YOZGAT-66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Megabond kardesim arabayı hiçbir şahıs veya kişiden almiyorsun, uygulamada boş olan arabalar görünüyor sana, sen boşta olan aracı telefona indirdiğin uygulama ile kiralıyorsun ve yine uygulama sayesinde kapılarını açıp kapatıyorsun ama DriveNow’dan bana birde kart geldi olurda internetim veya telefonun şarjı olmaz diye öyle durumda o kartı ön camdaki alete okutuyorsun ve kapılar açılıyor, araçla işin bittiginde ise arabayı herhangi bir park yerine bırakıyorsun ister uygulama ister kartı tekrar okutarak sistemden çıkış yapıyorsun ve kapılar kilitleniyor ve kullandığın sürenin ücreti senden alınıyor bankadan.
    ok ustam simdi anlasildi,,güzel aciklaman icin tsk ederim.

her iki app i de kurabiliyoruz demi ustam telefona,,,yani her iki kurulustanda ayri ayri adac aksiyonunu devreye sokabiliyoruz demi ? yoksa adac aksiyonu ile sadece birinimi kullanabiliyoruz?

birde diyelimki arabayi bir yere tutturduk caliya ta$a veyahutta baska bir araca,,o zaman sistem nasil i$liyor ?
    Konu MEGAbond tarafından (29 Kasım 2017 Saat 02:48 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Peki kardesimbu arabalarin Vollkasko mit ohne Selbstbehalt isleri nasil oluyor ve kiralarken kaotion cekiliyormu..ayrica benzini fullemeden abgeben durumlari nasil..
    Ayrica bu Service sadece havaalanlarindami var..normal kiralama yokmu..
    Tsk!!
    Konu webci tarafından (29 Kasım 2017 Saat 06:28 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    311
    100 mesaja 132 teşekkür aldı
    Bende bakalim ikisinede üye oldum.
    Artik ne zaman isimize yararsa.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    150
    37 mesaja 76 teşekkür aldı
    cok ilginc bir durum , araci geri yerine birakirken Benzini"ni felan full yapilacak sanirim.
    Düsünsenizle araci kiraliyom , icinde Benzin yok gel simdi burda yak.
    Veya kiraladigimiz aracin biryerinde hasar var , bir önceki kisi bunu belirtmediyse bunun sucu bizim üstümüze kalma ihtimalide var ozaman.
    Ben bu araci ozaman direk kapimin önüne park ederim , burdada fazla kimse olmadigi icin arac sadece bana ayit olmus olur.
    Cok karisik bir is bu , acaba tam olrak nasil yapiorlar anlamis degilim , belkim yapan birisi dört dörtlük anlatir.

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    532 mesaja 873 teşekkür aldı
    Anlatilanlar cok güzel,benim merak ettigim,kiraladigin arabayi parali park yerine birakiyorsun parkgebührü ne oluyor,misal ben arabayi park edersem belkide iki gün hic kimse binmez park parasinini kim ödüyor?bunun herhangi bir cezasi varmi? varsa kime gidiyor?

Bir arkadasimiz belirtmis vuruk, cizik, cami kirik bunu hemen zentrale bildirmek gerekiyormu?bu sorular cevaplarsaniz sevinirim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Alıntı belalimisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok ilginc bir durum , araci geri yerine birakirken Benzini"ni felan full yapilacak sanirim.
    Düsünsenizle araci kiraliyom , icinde Benzin yok gel simdi burda yak.
    Veya kiraladigimiz aracin biryerinde hasar var , bir önceki kisi bunu belirtmediyse bunun sucu bizim üstümüze kalma ihtimalide var ozaman.
    Ben bu araci ozaman direk kapimin önüne park ederim , burdada fazla kimse olmadigi icin arac sadece bana ayit olmus olur.
    Cok karisik bir is bu , acaba tam olrak nasil yapiorlar anlamis degilim , belkim yapan birisi dört dörtlük anlatir.
    Benzin olayina gelince hak veriyorum..
    Tahminim arabalar Vollkasko versichert,mesele mit olursa ihale sende kalir.....ohne Selbstbehaltsa oncekide zarar verse sendede olsa kafaya takmaya gerek yok..
    Zaten almanya ici kim ucakla seyahat ediyorki araba kiralasin. Senede birkere Düsseldorf dan eve gelmek icin boyle birsey bana uymaz.

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    bende ikisine kayit oldum,,artik ne zaman lazim edecekse bakalim !!!

birde app ler ingilizce,,almanca dil secimi yokmu arkadaslar? yoksa benmi bulamadim?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    311
    Almanca secim yapabiliyorsun.

21. Galaxy3764 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    311
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzin olayina gelince hak veriyorum..
    Tahminim arabalar Vollkasko versichert,mesele mit olursa ihale sende kalir.....ohne Selbstbehaltsa oncekide zarar verse sendede olsa kafaya takmaya gerek yok..
    Zaten almanya ici kim ucakla seyahat ediyorki araba kiralasin. Senede birkere Düsseldorf dan eve gelmek icin boyle birsey bana uymaz.
    Benzin olayi arastirdigim kadariyla Telefondaki app de görebiliyorsun depoda ne kadar benzin var diye.
    Vollkasko olayi var yalniz kazada kendin de sana düsen payi ödüyorsun.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    311
    Üye olmakla is bitmiyor yalniz.
    Onlarin dedigi büroya gidip ehliyet ve Ausveisla kendini Tanitacaksin ( Validierung)

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    Alıntı Galaxy3764 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanca secim yapabiliyorsun.
    app te bulamadim nerden almancaya degistiricem ustam?

Ettiği Teşekkür
    163
    Alıntı Galaxy3764 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üye olmakla is bitmiyor yalniz.
    Onlarin dedigi büroya gidip ehliyet ve Ausveisla kendini Tanitacaksin ( Validierung)
    Post id ile telefon ile tanıta bilirsin ben öyle yaptım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)