Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2338 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaloriferci ariyorum cok acil

Üye Django - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    49
    25 mesaja 60 teşekkür aldı
    Ayrica bu konuda, Forum üyelerine atip tutan arkadaslar cok büyük yanlis yapiyor.
    Kalorifer, Su, Elektrik isleri Dedikodular ile, muhabbet ile cözülmez. Bu tür sorunlarin Hayati tehlikesi vardir. OYNANMAZ.

Bu Parcayi degistirmenizi tavsiye ederim.
    https://www.ersatzteilfachmann.de/Wo...f--104890.html
    Sadece Isolierung da Grosshandellarda satiliyor.
    Isolierung dagilmis ise, isiyi tutamiyor, ve kesselin isisi aniden yükseliyor. ve störung a giriyor.
    Konu Memoli1976x tarafından (05 Aralık 2017 Saat 01:18 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Django üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye baltali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    674
    63 mesaja 154 teşekkür aldı
    djanko kardes sana özel mesaj yolladim ararsan sevinirim selamlar tabiki sen bilirsin

Üye Django - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    49
    25 mesaja 60 teşekkür aldı
    Normalde kesinlikle bu tür bilgiler vermem, bazi seylerin görülüp kontrol edilmesi gerekir.
    Doktorun kalbinizi dinlemesi gibi birsey. Uzaktan olmaz.
    Tanidiginiz kaloriferciye bu tahminimi söyleyin. Kanaat getiriyorsa degistirsin.
    Takili olan parcayi görmeden yüzde yüz sorunun o oldugunu söyleyemem.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    165 mesaja 334 teşekkür aldı
    Geçen yıl bende de buna benzer sorun çıkmıştı binanın dış duvarını yapıyorlar di kaloriferden dışarıya takılan bir kablo varmış disarinin derece sini ölçen onun kablosu çıkmış çok şeyler değiştirirler düzelmemisti sorun. Sonradan fark ettik duvar yapan ustalar kablo asilmis kablo da çıkmış o yuzden sorun varmış sende bir kontrol et kablo yu geçmiş olsun

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

7. mustafa200222 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Slm.a. arkadasim. Ben Oberhausen de kaliyorum. Senin isini kisa zamanda cözelim. Maledef özelden nasil yazilacagini bilmedigim icin numarami aciktan yazamiyacagim.
    Baska baska firmalara bosuna para kaptirmaya gerek yok. En sonunda tabiri caiz ise derler ya hani ASTARI YÜZÜNÜ GECER.

Özel den nasil gönderildigini bulur bulmaz numarami gönderirim ve irtibata geceriz.

Ettiği Teşekkür
    674
    Alıntı Efem43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm.a. arkadasim. Ben Oberhausen de kaliyorum. Senin isini kisa zamanda cözelim. Maledef özelden nasil yazilacagini bilmedigim icin numarami aciktan yazamiyacagim.
    Baska baska firmalara bosuna para kaptirmaya gerek yok. En sonunda tabiri caiz ise derler ya hani ASTARI YÜZÜNÜ GECER.

Özel den nasil gönderildigini bulur bulmaz numarami gönderirim ve irtibata geceriz.
    ilgin icin tesekkürler sayin kardesim sorunu söyle cözdüm tesisatci tesisatci iki haftadir biktim ve herne stadt werk heizung liesing yapiyormus baskalrida varda ben herneye karar verdim vertrag imzaladim 10 seneligine gelip yeni alet takacaklar herseyi onlara ait takmasi bakmasi parcasi bozulunca senelik bakimi bacaci masrafi ben sade 55 euro ödeyecem 24 saat service yani bozulsada bundan sonra onlar tamiriyle ugrasacak ben degil yardimci olmaya calisan arkadaslara tesekkürler keske tahminim 43 kütahyayi temsil ediyor plaka bende 64plaka ne yapalim bakalim herseyin hayirlisi diyelim yarin gelip takacak firma yeni heizungu

Ettiği Teşekkür
    674
    eger özelden yazmak istersen bi arkadasa nikin üzerine sol maus tasteyle bas orada özel mesaj yazar ordan yazarsin bilgin icin efe kardesim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)