Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2357 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adac üyelerine Bedava DriveNow ve Car2Go üyeligi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye 66-YOZGAT-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    163
    11 mesaja 28 teşekkür aldı

Adac üyelerine Bedava DriveNow ve Car2Go üyeligi

Arkadaşlar belki birçoğunuz bilmeye bilir DriveNow ve Car2Go'nun ne olduğunu, size bir örnek ile anlatmaya calışayım, misal uçak ile herhangi bir şehirden Münih'e geleceksiniz, havalimanına indiniz telefona indirdiğiniz uygulamadan bir araç seçiyorsunuz arabaya gidip kendi seçtiğiniz 4 haneli şifreyi girdiğiniz zaman kiralama süreniz başlıyor, Münihteki gideceğiniz adrese ulaştığınızda aracı herhangi ulaşıma açık bir parkyerine park ediyorsunuz ve sistemden çıkış yapıyorsunuz araçtan, işte oraya nekadar sürede gittiyseniz onun ücretini ödüyorsunuz, araçların fiyatları şu şekilde: DriveNow dakikası 0,31€'dan başlıyor Car2Go 0,26€'dan başlıyor.
    Bu şirketlere kayıt olma ücreti normalde 29€ ama Adac üyelerine bedava, bunhn için Adac sayfasına gidin arama çubuğuna DriveNow veya Car2Go yazjn orda bedava üyelik shnan linke tıklayın ve kayıt olun.

Not: kessinlikle benim bir kârım veya çıkarım yok, ilk kez Münih'e trenle gittim orda ve o sayede kayıt oldum arabasızlık zormuş ve önceden üye olmadığıma çok pişman oldum, kimse zararlı çıkmaz üye olarak yıllık ücreti falan yok
    Konu 66-YOZGAT-66 tarafından (23 Kasım 2017 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)