Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2304 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kira yardimi alirken ev almak

Üye oezguer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    herne-Afyonkarahisar
    Ettiği Teşekkür
    20
    10 mesaja 31 teşekkür aldı

kira yardimi alirken ev almak

arkadaslar s.a suanki oturdugum ev kücük oldugu icin birazdaha büyük bir eve cikmayi düsünüyorum yani 4,5 oda malum kiralar ucmus.ev almak daha mantikli geliyor.ama ben suan kira yardimi ve kinderzuschlag aliyorum.düsündügümüz ev etagenwohnung veya reinhaus olabilir 3 cocuk var.sizlerden istegim bu konu hakkinda bilgisi varsa yardimci olursa sevinirim ne gibi prosedürleri vardr.kira yardimi alirken ev almak.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    358
    28 mesaja 38 teşekkür aldı
    selam
    sana söyle diyebilrim.Benim durumumda ayni senin gibiydi.yalnliz ben kirada oldugum evi aldim.Bankadan kredi yoluyla tabi..
    Aldigim kredinin aylik ödemeleri ayni kira öder gibi ayni miktarda yaptim..Kiradayken aldigim kira yardimi ve Kinderzuschlag , ev aldikdan sonra da ayni sekilde devam ediyor ve aliyorum.
    Hatta ev aldikdan sonra diger ödemelerde artma oldugu icin de aldigim yardimlarda bir sekilde artti.Yani ev alinca yardimlar kesilmiyor aynen devam ediyor..

4. keto üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)