Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2304 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ryanair Cok ucuza Ucak Biletleri

Üye
    Ettiği Teşekkür
    73
    19 mesaja 49 teşekkür aldı

Ryanair Cok ucuza Ucak Biletleri

Selamlar Arkadaslar, sizinle birsey Paylasmak istedim.

Belki birkaciniz duymustur Ryanair´yi , Bu sirket almanyanin belirli yerlerinden, Barcelona, Londra, Yunanistan, ve bircok
    baska ülke ve Sehirlerlere cok ucuza ucma imkani sagliyor.
    Ben Mesela Hamburg´´dan Milano´ya gecen sene 6€ ya gidis 7€ ya da dönüs bileti aldim, bir hafta sonu icin.
    Yani kücük bir gezintiye ailesiyle, veya arkadaslariyla birlikte cikmak istiyenler, türkiye haric bircok yere cok ucuza gidebiliyor.
    Tabiki bu fiyatlar degisebiliyor, bazen dedigim gibi 7-8€ bazen ise 50-60€.
    Angebotlar oluyor bazen, biraz lastminute gibi düsünebilirsiniz.

Tabiki herkezin görüsü farkli olabilir, ama bizzat uctugum icin sizleri bilgilendirmek istedim.

Kücük bir video var izlemek istiyenlere

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye tutu2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    75
    33 mesaja 42 teşekkür aldı
    saol arkadasim gordum fiatlar iyi ama standart denen ucuz bilette kac kilo elimize alabiliyoruz onu bulamadim

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,207 teşekkür aldı
    nasipse ayin sonlarina dogru de bu sirketle ucus sagliyacagim, ilk ucusum olcak bakalim.
    fiyat yilbasina göre pahali ama normal sartlar 10 euro ya ucak biletleri bulmaniz mümkün,
    Galileo da reportajlari var.

Benim sadece kafama takilan bir durum oldu onu cözmem gerekli

bir yerde check in Flughafen 263 frank a digerinde ise check in Flughafen yok.

Acaba FLughafenda check in yapilmiyormu diye.? Online checkin yapman inc 60 gün icinde yapmak istersen 4 frank hem gidis icin geri gelis icinde 4 frank extra ödüyorsun.

bedava checkin yapmak istiyorsan en erken 4 gün önce Checkin yaptiriyorlar.

Bu sekil birsey görmedim bakalim tam bilgiyi ay sonunda verebilirim.

Ama suanda bu sirket hakkinda ucuz olduguna dai bir cok bilgi var.

Galileo yu izlemek isterseniz videosu youtubede mevcut.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    30 mesaja 36 teşekkür aldı
    Ben bu sirketle ilk defa 2 hafta önce ingiltereye uctum ve gayet de memnun kaldim. bunu yilda 25-30 economi/business ucuslari yapan biri olarak söylüyorum.
    Ucaklari, bakim masraflarini düsük tütmak icin genelde en fazla 4-5 yil kullanip satiyorlar veya geri veriyorlar (leasing), hepsi ayni model boeing 737-800 ve yeni anliyacaginiz.

Ucus öncesi ve sonrasi cogu opsiyonlari ücretli, entertainment yok ve satis konusunda baskici bir tutum sergiliyorlar, kilo ve bagaj boyutuna kontrol edilmedigim icin birsey diyemeyecegim.

6. SHARVELADZE üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    6,389
    Alıntı tutu2004 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saol arkadasim gordum fiatlar iyi ama standart denen ucuz bilette kac kilo elimize alabiliyoruz onu bulamadim
    10 kilo handabeck ve 55 cm genisliginde olmasi gerekli arkadasim, kolay gelsin.

8. karam82 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @SHARVELADZE arkadasim benim ekledigim resim hakkinda düsüncen nedir.? Checkin am Flughafen olayinda sasirdim ucuza alirsan havaalaninda checkin yaptirmiyorlarmi

bakalim genis bilgiyi almak icin temaas a zaten girecegim bakalim.

bu arada ayni ucaga yine 2 bilet aldim.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    30 mesaja 36 teşekkür aldı
    @karam usta ben stansted`e baden-baden`den 2 kisi 75€ ya uctum ve ilk secenegi yani ilave hicbir ücret ve kapmanya olmayanini sectim.
    havalimaninda checkin yapmani tavsiye etmem, bosuna ücret ödemis olursun, evden ucmadan telefonla checkin yapman yeterli olur ve güvenlikten önce direk telefondan okutursun kanaatimce. Ryanair appinde QR Code beliriyor veya Iphone varsa Wallet ye de indirebilirsin bileti.
    Pasaport bilgilerini online kayit etmende mümkün ayrica. Gerektiginde geri dönüsün checkinini de ingilterede yapabilirsin 4 gün icinde.
    Sokaklarda bolca bedava w-lan hotspot mevcut, olmadi merkez de simit sarayinda calisanlardan w-lan sifresini isteyip de islemleri yapabilirsin.
    Yer falan da secmene gerek yok,özel bir durum olmadigi sürece, ucak kalkinca cogu bos koltuklara oturabiliyorsun zaaten istedigin gibi, benim gidis ve dönüste 3 lü banklar bile bostu, ucak 70% doluydu.

11. 2 kişi SHARVELADZE üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @sharveladze arkadasim benimde kast ettigim tam bu, kendim online check in yapmazsam ve havaalaninda sahsen yaparsam extradan para ödememiz gerekiyor ben bunu anlamistim.
    anlasilan da bu sekilde. kendim online checkin yapmadigimda havaalaninda para karsiliginda yapiyoruz degilmi, bu sekil ilk defa karsilastim.

internet sorun degil ingiltere tanidigim cok var sorun yok o konuda. sadece bu ryanair farkli kurallari var. ucuza bilet veriyorlar ama bazi yerlerde de para kazanmanin yollarini ariyorlar.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    73
    19 mesaja 49 teşekkür aldı
    Alıntı karam82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @sharveladze arkadasim benimde kast ettigim tam bu, kendim online check in yapmazsam ve havaalaninda sahsen yaparsam extradan para ödememiz gerekiyor ben bunu anlamistim.
    anlasilan da bu sekilde. kendim online checkin yapmadigimda havaalaninda para karsiliginda yapiyoruz degilmi, bu sekil ilk defa karsilastim.

internet sorun degil ingiltere tanidigim cok var sorun yok o konuda. sadece bu ryanair farkli kurallari var. ucuza bilet veriyorlar ama bazi yerlerde de para kazanmanin yollarini ariyorlar.
    eee Ustam okadarda olacak

Ama soruna cevap bulmana sevindim
    iyi ucuslar, hayirli git gel

14. ET24 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 543 teşekkür aldı
    özetlersek, Rynair sayfasindan, en ucuz olan standarttarifi secip bileti aliyoruz, 10kg. el bagaji hakkimiz var.
    ucusdan önce, mesala evimizden cikmadan, Ryanair appinden check-in yapiyoruz.bunun icin reservierungsnummer ve e-mailimiz lazim.
    pekala, board kart nasil oluyor?
    anladigim kadar havaalaninda Rynair schalterine hic ugramiyoruz, bagaj verme yok,check-in kendimiz yaptik.
    benim tek anlamadigim board-kart. yani ucakta hangi koltukta oturacagimin karti. insallah biriniz yazarsiniz

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @akbaba checkin yapinca sana board karti gözüküyor kendin özelk koltuk istemezsen zaten son 4 gün kala checkin yapabiliyorsun.

dk dokuzdan sonra izleyebilirsin.. appsinda ögrendigim kadariyla drucken yapmana gerek yok. drucker varsa kendin drucken yapabilirsin.

ikinci video su..

17. karam82 üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    tesekkürler karam82 usta, 4 gün check-in vakti var, board-kartimizida yazdiririz.
    frankfurttan barcelona 17€ , londra 9,99
    ocak ayinda barcelona'ya ucacagim,4 günlügüne.barcelona macinada giderim insallah.
    birde3-4 gün londra yapsam diyorum,ama 4 kisiyiz,booking.com'dan kalacak yer baktim, londra cok pahali. sizler gidince nerde kaliyorsunuz?

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @akbaba sen her ihtimal a karsin yinede boardkartini ausdrucken yap, benimde ilk ucusum olcak gidip gelirsem biraz daha genis bilgi yazabilirim.

Benim tanidiklar orda cok arkadasim, hotele gitmeyecegim..

ama diger giden arkadaslar tavsiylerini yazabilirler.

20. karam82 üyemize teşekkür edenler:

Administrators Memoli1976x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,407
    15,914 mesaja 156,534 teşekkür aldı
    Ryanair Pilotlari greve gitmeyi düsünüyormus dün haberlerde gördüm.

Konu Ryanair sirketi oldugu icin, paylasmak istedim.

https://www.n-tv.de/wirtschaft/Ryana...e20180570.html
    Konu Memoli1976x tarafından (13 Aralık 2017 Saat 11:19 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @memoli hocam yaptigin oldumu gider ayak adamlari grev e yolluyorsun bizi düsünmüyonmu hic böyle duyuru yapiyon

Administrators Memoli1976x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,407
    15,914 mesaja 156,534 teşekkür aldı
    Hocam Weihnachten üzeri 23.12 - 26.12 arasi birsey yapmayacaklarmis ozaman git sende

Tecrübeli Üye Dolunay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    182 mesaja 295 teşekkür aldı
    Slm arkadaşlar,bu bahsettiğiniz uçak hangi ülkelere uçuyor ?.Türkiye ye uçmuyor saırım,eu ülkelerine uçuyor galiba.

Teşekkürler

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @Dolunay35 nerelere uçtuğunu size yakın havaalanlarında bakmanız gerekir. her havaalanında farklı yerlere var..
    bazi havaalanında hiç uçmuyor. Genelde EU ülkelerine

saygilar

Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    2014 ucmusdum Ryanair ile ve son ucusum oldu.
    Normalinde Ucuz sirketlerden uzak durarim ama Abimin
    Yunggesellenabschied Ispanyada yapdi ve tüm Arkadaslar
    oradan almis biletti. Abimde benden habersiz almis Biletti ve email olarak bana geldi kendisi
    Air Berlin ile ucmus Uyanik

Yok ceckin bilmem ne derdine düsdügümden yanimdaki götürdügüm
    Bavulumu önceden Anmelden yapmak gerekiryormus, ama yeterli bilgi
    vermedikleri icin tabiki öylece cikip gitdim. Baden-Baden Havaalaninda
    bavulu vermek icin bana 150€ hesap cikdi. Dedim 70€ Bilett verin Bavulumu
    koltukda götüreyim

Tabiki güvenlik acisindan mümkün degil, ve Ryanair gibi sirketler
    yapilan hatalardan parayi götürüyor, o yüzden gözünüzü iyi acin.
    2014 de bugünki Kadar bilgi yokdu ucusun Bavulu anmelden yapilmasi,
    anmelden yapsaydim 20-30 € ödüyecekdim.

1 Kisi Avrupa ici 1,5 Saatlik ucuslar icin Uygun, sadece el bagajiniz varsa.
    Ucaklari 2014 de cok yeni ve Pilotlari cok deneyimli, en cok ucus gerceklendiren
    bir Sirket. Ama ben kendim birdaha ucmamama karari aldim Holzklasse ile

27. V/S üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    ben dün Barcelona'dan geldim,gidis Frankfurt. özetle Rynair ile yine ucmak isterim.
    gidis-dönüs sadece 34€ ödeyince ucaklarin ve ucusun sancili olabilecegini düsündüm. bir el bagaji 10kg. hakkimiz vardi.
    Rynair app cep telefonuna indirdim, check-in yaptim,basit isler haric hersey parali. yer secme- ilave bagaj-yemek-icmek vs. bunlar icin para istiyorlar.
    bordkart cep telefonundaki rynair app'inde. havaalaninda rynair schalterine gitmeden direkt pass kontrole gittim, cep telefonundan bordkart gösterdim, gidecegimiz kapi numarasini havaalani ekranindan baktim,Rynair ucaginin kapisina gittik, el bagajini, rücksack veya kücük bavul(55cm ölcüsü rynair sayfasinda var)10kg. olmasi lazim ama kimse kontrol etmedi. el bagajina sari bir etiket veriyorlar, ucaga binmeden, bir vagona alip, direk ucaga yüklüyorlar. ucagin icine daha kücük canta alabiliyorsunuz, hanimlarin el cantasi gibi, bununda ölcüsü rynair sayfasinda var. rücksack elinde ucaga alacagina ucaga binmeden bagaja vermek bence daha iyi. ucak inince normal bavul cikisindan bagajlarimizda cikti.ama cok beklemedik.
    ucak iyiydi, pegassus ucaklari gibi,yiyecek-icecek satiliyor. biz bir haftaligina barcelonaya ailecek gittik, kiyafetimiz icin herkese bir rücksack ve 10kg. yetti. bagaj sorunumuz olmadi.
    rynair sayfasindan arabada kiraladik, bir hafta icin sadece 54€ verdik,VW polo TDI verdiler.havaalanindan aldik-verdik. sorunsuz.
    fazla bagaj götürmeyeceginiz-getirmeyeceginiz tatiller icin bence Rynair iyi bir alternatif. cogu havaalani ve bilet islemini kendimiz yaptigimiz icin biletler ucuz.
    Barcelona'yi herkese tavsiye ederim, eger futbol seviyorsaniz, stad harika,sehir ve insanlar güzel.

29. 6 kişi akbaba üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)