Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2342 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanyada Saglik Sektörü , Sizce iyiye mi , Yoksa Kötüye mi gidiyor ?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    136
    39 mesaja 80 teşekkür aldı
    Siddetli karın agrisiyla gittigim hastanede böbrekte taş tanısı koydular. 15 dakika sonra iğne sayesinde hiçbir şikayetim kalmadı. Tam 3 gün boyunca elimde kağıt filtreyle tuvalete gidip geldim. Vizite hariç hiçbir doktor gormedim ve 3. Günün sonuda beni çıkardılar.
    Soluğu doğru Arap Üroloji doktorunda aldım. Bana demezmi seni bu şekilde nasıl biraktilar. Taş bobrekten ayrılmış ve mesane kanalinda takılı kalmış. Onun tavsiye ettiği hastaneye hic vakit kaybetmeden gittim ve sabahinda 1€ büyüklüğündeki taş ı çıkarttılar ve 24 saat icindede taburcu ettiler.

Yani ilk hastanede 3 gün boyunca boşuna kalmış oldum. Birinden memnun degilken öbüründen memnun kaldim. Bence çoğu şey organizasyonda bitiyor. Sistem iyiyemi kötüye mi gidiyor dersek, burda dogup büyüyen biri olarak kesinlikle kötüye gidiyor. Eskiden çoğu şeye extra ödeme yapmadan hizmet alıyorduk. Simdi hersey para ile. Parayı veren düdüğü çalıyor.

2. matrix64 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)