Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2312 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istanbul otel ve kizyurdu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    62
    5 mesaja 9 teşekkür aldı

Istanbul otel ve kizyurdu

SELAMÜN ALEYKÜM ARKADASLAR
    sizlere iki sorum var birincisi kizim 6 ay Istanbul üniverstesine okumaya gidecek Istanbul üniverstesi yakininda kizyurdu lazim bildiginiz Temiz iyi olan üniye yakin olan hangisini tavsiye edersiniz yüzlerce var ama tavsiye edeceginiz bir yer varmi coguyla aradim konustum hepsi iyi diyor Istanbul üniverstesi fatihde Yurt fatihde veya yakin olmasi lazim tecrübesi olan varmi aranizda simdiden tsk ederim

ikinci sorum istanbulda fatih civarinda tavsiye edeceginiz iyi bir aile oteli lazim 1 hafta kizimi götürdügümde 1 hafta istanbulda gezmek istiyoruz ayrica görmem gereken tarihi yerleride yazarsaniz menmun olurum simdiden hepinize tsk ler

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    istanbul üniverstesinin kendı yurdu yokmu içinde. Mesala benim kizimda yetitepe üniverstesine gitmişti altı ay kendi yurtlarinda kaldı güvenlikli felan di. Aksam belli bir saatde mecbur içerde olman gerekiyordu.

4. Bahri üyemize teşekkür edenler:

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    521 mesaja 1,097 teşekkür aldı
    Otel ve Kiz yurdu konusunda birsey diyemem ama kalacak yer konusunda eger denememisseniz bir tavsiyede bulunabilirim, üniversitenin internet sitesinden kiz ögrencilerle diyalog kurabilirseniz daha kapsamli bilgi edinebilirsiniz.

Gezecek yerler konusunda malum bugünlerde Istanbulda havalar serinledi kapali mekanlarda gezip tarihi zenginliklerimizi müzelerde görmenizi tavsiye ederim. Bunun icin Gülhane Parkina girisin hemen sagindan yokus yukari Arkeoloji müzesine giden yolu cikin Arkeoloji müzesinin girisinde kendinize özel müze karti cikartin normal kart 50 Tl 1 yil gecerli, diger türlü tüm müzelere girmeye kalksan hatiri sayilir giris ücreti ödemek gerekiyor, ögrenci kartina indirim var ancak Türk ögrenci karti isteyip benim kiza indirim yapmadilar.

Hemen Arkeoloji müzesini gezersiniz cikinca soldan yukari Topkapi sarayi müzesine girer ordan cikinca Ayasofya, Sultanahmet Camii, Yerebatan sarnici daha internetten arastirin müze kartini kullanabileceginiz birsüzü yerler var, Halic Sütlüce de Miniatürk ü görmenizi, yilbasina dogru havalar yeniden isinacak bir aksam Eyüp pierre lotti ye cikip essiz manzara izleyerek sicak cay icin. sehirici vapura binip bogaz turu yapin dicem ama bu mevsimde pek akillica olmaz sanirim. Kapalicarsi Mahmutpasayi dolasmadanda etmeyin yani saymakla bitmez istanbulu gezmek icin baya uzun zaman gerek.

6. 2 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    31 mesaja 46 teşekkür aldı
    http://www.glamourhotel.com/ bakmanızı tavsiye ederim. Ben ailemle bir hafta konakladım ve çok memnun kaldım.
    Whatsapp ile 00905300435936 numaralı telefon üzerinden temas kurabilirsiniz.

8. sls üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    62
    5 mesaja 9 teşekkür aldı
    Bahri Usta cevabin icin sagolasin Istanbul üniverstesinin var ama bir bucuk Saat uzakta fiyatta cok Uygun ama cok uzak

hekimoglu gardas Allah razi olsun kapali carsi mahmut pasa hedefimde tsk
    Konu Memoli1976x tarafından (22 Aralık 2017 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    fatihte Hotel fatih var Uygun fiyat ve Temiz otel tavsiye ederim

11. akdenizli33 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bu sene kızımı yurda göndereceğim? Otel, apart tarzı bildiğiniz var mı? Malum her yere güven olmuyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)