Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2336 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bosanma dava actim

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    104 mesaja 179 teşekkür aldı
    Ben olsam, şöyle yaparım:

Whatsapp üzerinden eşim ile konuşurum. Anneleri ve babaları kenera bırakalım derim ve sorarım: "Sen beni bu sıkıntılar olmasa istermiydin, istemezmiydin?"

Evet derse, halen ümit var demek. Bu durumda ikiniz bir anlaşma yapacaksınız. Ailelerimizi her halta karıştırmayağız.

Bu ailelerin karisma olayini hemen hemen herkes yasiyor. Ikiniz bu müdaheleleri önlemeniz lazim. Benim ailemde bagzi farkinda olmdan cok ileri gidiyordu. Ben tamam tamam deyip bildigini yaptim. Bir oldu iki oldu, sonra anlamaya basladilar. Belki biraz ters gelecek diyecegim, ama evlilik konusund ailelerinize diklenmeniz gerek. Maalesef bizim aileler her seye karismayi seviyor. Sordun muda "...biz kötülügünüzü mi istiyoruz" diyorlar. Cevabin benim cok net: "Niyetiniz önemli degil, dogurdu sonuc önemli".

Belliki esinde ayni sıkıntıları yaşıyor. Onun için net bir şekilde konuşun ve evliloğinizin etrafına bir koruma duvarı örün. Kavgada etseniz, asla bu duvarı kaldırmayacağınıza ve kavga etseniz bile bir birinize söz verin.

Sunuda unutma. Ailenin tanimam. Ama hic bir anne baba görmedim kendisi böyle yapmayan. Baban bile gencken bile cogu seyi dedene sormuyordu. Ama sana gelince tersini bekliyor.

2. Gercekler 2.0 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)