seni karsilayan cocugun ismi neydi hatirliyormusun ? yada bunlari yapan kisinin ismini

Alıntı Rammstein Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Havalanina indigimde karsilayan falan kimse yoktu. Biraz bekledim, gelen giden yok. Burosuna telefon ettim, yarim saat sonra havalani cikisinda bufenin yanina gelmem soylendi. Neyse oraya birisi geldi ve arabanin asagi katta parkta oldugunu ve beni baska bir arkadasinin karsilacagini soyledi. Tabii valizler falan dolu elimizde. Neyse indik asagi kata. Soyledigi gibi birisi bekliyordu. Selamlasma sonrasi ikinci surucu icin fazladan para istedi. Kalsin dedim.

Dedim ki; neden beklemiyorsunuz cikista, ucagin biletini gonderdim, neden gelmediniz dedim. Islerinin cok oldugunu falan soyledi. Arabanin etrafini falan dolasik iste.
Isin enteresan tarafina geliyorum; konusma esnasinda elime bir ticket tutusturdu ve cikista park parasi odiceksin dedi. Sasirdim tabii, ve dedim ki, sizin arabanin park parasini ben neden odicem ? dedim.
Ya haberin yokmu, sana gonderdigim e-mail'de yaziyor hepsi dedi ! Bende, e-mailde yazmasi senin hakli oldugunu gostermez, senin park parani ben neden odicem diye sordum.(onemli olan para degil, kendimi enayi gibi hissettim! )
Cevap su oldu; kardesim ben buraya 20 tane araba diziyorum, herkesin istedigine gore is yapamam dedi. Soyleme sekli ve tavirlari; ister al ister alma der gibiydi(ama oyle bir kelime kullanmadi).
Ya sabir dedim !!!! elimizde valizler ve birde kucuk cocuk var. Neyse bosver dedim kendi kendime. Yalniz olsaydim o adami o park yerine gomerdim !

Donus saatini onun istedigi sekilde olucakmis !!! 11:30 da alirim arabayi, daha once getirirsen almam dedi ! Bende 700km yoldan gelicem, ne zaman gelirsem telefon ederim alirsin dedim. Biraz soylendi falan,sonra tamam dedi.

Birkac gun sonra anket yapmak icin birisi telefon etti. Bende olani biteni abartmadan oldugu gibi anlattim. Arayan kisi kendileri icin onemli oldugunu soyledi ve tesekur etti.

Donuste sabah 9:00h gibi telefon ettim. Isinin oldugunu soyledi ve 11:30h beklememi soyledi.(saat 10:00h da kontuar aciliyor ucagin).
Ister gel ister gelme, arabani birakirim parka giderim dedim ! (zaten parasini pesin vermistim). O zaman bekle 15dk. ya ordayim dedi. Ve geldi eleman.
Arabanin her tarafina dikkatlice bakti birkac defa, yedek lastigine varana kadar.
Sonra basladi "sen beni neden sikayet ettin" dedi. sikayet falan etmedim, arayan kisinin sorularina cevap verdim ve ne olduysa onu soyledim dedim.
Inanin bana hanim,cocuklar falan olmasa insanin katil olmamasi elde degil !
Bundan boyle elitcar benim icin bitmistir. Onceden de kiralamistim elitten, ama bir problem cikmamisti.