elitcar kadar adi bir firma yok.

gecen sene subat ayinda arac rezervasyonu yaptim.
gönderdikleri rezervasyon onayini türkce karekterlerle yazmislar.ne okunuyor ne anlasiliyor.
ben arabanin ücreti teslim aldigimda ödeyecegimi saniyordum.dalginligima gelmis orda pesin ödeme secenei isaretli kalmis.
aradan 1 ay gecti siz pesin ödemeyi tercih ettiniz ödemediniz.artik fiyat 800 degil 1080 euro.araci teslim aldiginizda ödeyebilirsiniz diye bir yazi geldi.

bana rezervasyon onayi diye gönderdigi belgenin resmini cekip gönderdim.bunu okuyabiliyormusun diye sordum.burda pesin ödeme nerde yaziyor,filanca tarihe kadar ödemeyi
yapin diye tarih varmi diye sordum.cevap bile vermediler.

bende rezervasyonu iptal ettim.

bundan sonra sahtekarlarla isim olmaz

Alıntı barisguvenw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence bir çalışanın hatasını tüm firmaya yüklemek son derece yanlış bir tutum. Bütün firmalar hakkında kötü yorumlar gördüm bu foruda. Çizgiden Avise avisden elitcara bence bir yetkiliyle iletişime geçmeyi deneyin. Bu karalama kampanyalarını bir kenara bırakın bence. Daha önceden kiraladığınız zaman hiç bir sorun yaşamamışsınız. Peki ozaman takdir ettinizmi firmayı hayır. Bne uzun süreden beri elitcardan araba kiralıyorum ve hiç bir sorun ile karşlaşmadım şimdiye kadar. Bir kaç defea da çizgiden kiralamıştım daha önce ordada bir problem yaşamadım. Ki eğer yaşarsam bunu firma yetkilisiyle gerekirse yüzyüze hallederim.