Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2326 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye de arac kiralamak

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    104 mesaja 179 teşekkür aldı
    Alıntı durak78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dedikleriniz doğru olabilir ancak yukarıda bahsi geçen firmalar merdiven altı 3,5 arabaya sahip firmalar değil binlerce arabaları var. bu firmaların rent a car sigortaları olmadığını nerden çıkardınız?

Gesendet von meinem P9000 mit Tapatalk
    Cok basit. Sen oldugunu nerden cikardin? Bir sirket niye Full Kasko yazarda, Rent a car sigortasi var diye yazmaz? Gaye ne?

Büyük sirket olunca otomatikmen dürüst olmak mi demek? Kombassanda büyük sirketdi.

Alıntı Satalyamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler bayağa bir bilgi edindim. Ama yalnız kafam çok karıştı. Biraz yardımcı olun bana. Bana tahminen 27 günlük araba lazım. Garenta.Com ön ödemeli kafama yattı . Yalnız ekstraları seçme imkanı yok. Misal lastik cam sigortası gibi. Çizgi de extra ufak sigorta diye geçiyor...? Tavsiye ettiğiniz hangi sigortaları ekstradan yaptıralım?
    Peki carldemar.de bir bilginiz varmı? Orada birşey olmazsa cam lastik sigorta parasını geri iade ediyorlar..
    Arkadasim sundum videoyu herhalde izlemedin. Orento sayfasi arac kiralma sirketlerine araci oluyor. Ancak sadece rent a car sigortasi olan sirketlere araci oluyor. Ordaki fiyatlar günlük 4 Euro daha ekledinmi hersey sigorta olmus oluyor. Sayfaya gir ve bir arac sec. Sonra kiralma islemleri sirasinda sana bu secenegi sunuyor.
    Konu Memoli1976x tarafından (11 Ocak 2018 Saat 03:43 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)