Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2325 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye de arac kiralamak

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    47
    45 mesaja 134 teşekkür aldı
    Tesekkür ederim miay kardesim, insallah kaza bela olmaz.

sanada hayirli olsun durak78 kardesim. evet cok var araba veren yer. az önce avis'in sayfasina baktim, malesef 33 gün vermiyorlar arabayi, belki arayinca birseyler yaparlar ama ilk etapta internet sayfasi üzeri mümkün olmadigini gördüm. ayrica internette kilometrenin sinirsiz oldugu yaziyor? istersen yarin tekrar bi arayip sor derim ?

Ve madem Kilometre senin icin önemli degil, o zaman Garenta.com.tr'ye de baka bilirsin? snein tarihlere baktim ayni arac KDV dahil 2940TL'ye geliyor. ayrica orasi 4000 km veriyor ve her km-asimi'na 18 kurusluk ücretlendirme geliyor. ayrica önden ödeme de 10-15%'lik indirim yapiyorlar. ama malesef kredi kartini sart kostuklari icin, yani araci teslim alirken kredi karti sahibi orda bulunmasi gerektigi icin, orasi ile biz anlasma saglayamadik. kredi kartin varsa yada kiralayacagin yerde kredi karti sahibi bi akraban varsa, öyle araci kiralayabilirsin ?

sen onlara Mail at avrupa iletisim No ile birlikte, onlar sana 1 saat icine Telefonuna dönüs yapiyorlar. Benim bi tanidigim'da gecen arabayi Garenta'dan almis ve memnun kalmis, ondan söyleyeyim dedim.
    Konu Mahmut40 tarafından (08 Ocak 2018 Saat 03:58 ) değiştirilmiştir.

2. Mahmut40 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)