Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2302 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye de arac kiralamak

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    45 mesaja 66 teşekkür aldı
    arkadaslar birde burdan reise buro üzerinden sorun kafaniz agrimaz arada cok fiyat farki yoksa tavsiye ederim ? benim basima geldi olumsuzluk geri geldigimde hic kesintisiz parami ödediler burda sizce TR de olsa paranizi geri alablirmiydiniz isterseniz 100 de 100 hakli olsaniz zannetmiyom sadece tavsiye TR deki rente car reiseboru pzerinden sorun cizgiye yok biliyom onlar internet üzerinden yaptiklari icin bürolari yok yanilmiyorsam

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye neco54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    523
    194 mesaja 470 teşekkür aldı
    Cizginin bir cok sehirde bürolari var. Ben Internet üzerinden onlardan araba kiralamadim. Kiralamamda.
    Hep canli telefon konusmasi ile yaptim.
    Bunu yazarkende simdi aklima geldi ve gicik kaptim ve bir dahakinede hesabini soracagim.
    Temmuz ayinda ayinda arabayi Izmirden aldim ve Bodrumda biraktim. Bunun icinde 65€ ödedim.

Bavullari indirirken arabayi teslim almaya geldiler. Bende önceden fazla mazot almistim gezmeye cikacagiz diye.
    Vaz gecince epey mazot kaldi icinde. Bende arabiyi Izmire götürecekler diye bu mazot sizi izmire götürür ve geri getirir dedim.
    Onlarda yok abi dediler araba Bodrumda kalacak dediler. O anda aklima gelmedi kalabalik oldugumuzdan vedalasma aninda.
    O zaman benden niye 65€ aldiniz diye sormak gelmedi aklima. Simdi aklima geldi ve gicik kaptim. Bir dahaki sefere bunu onlara iletecegim.

Onun icin araba kiraladiginiz yerlerden araba alirken tam pazarlik yapin ve herseyin garantisini alin yazili olarak.
    Neticede hic birisi babamizin sirketi degil.

Moderator DJ TENAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bu Dünyadan Degil
    Ettiği Teşekkür
    1,068
    172 mesaja 890 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yeni bir firma kuruldu uygun fiyatlarida var bu arkadasi tavsiye ederim bende

https://www.heeycar.com/tr/
    Usta Bunda Sadece Istanbul secenegi var?! Ankara, Antalya falan yok..

Ben hep Cizgi Rent a Car dan kiraladim hic bir sorun yasamadim

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    yeni firma suanda bir kac aylik o yuzden ilerde daha iyi olacak yaza kadar

Alıntı DJ TENAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta Bunda Sadece Istanbul secenegi var?! Ankara, Antalya falan yok..

Ben hep Cizgi Rent a Car dan kiraladim hic bir sorun yasamadim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    25
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Teşekkürler bayağa bir bilgi edindim. Ama yalnız kafam çok karıştı. Biraz yardımcı olun bana. Bana tahminen 27 günlük araba lazım. Garenta.Com ön ödemeli kafama yattı . Yalnız ekstraları seçme imkanı yok. Misal lastik cam sigortası gibi. Çizgi de extra ufak sigorta diye geçiyor...? Tavsiye ettiğiniz hangi sigortaları ekstradan yaptıralım?
    Peki carldemar.de bir bilginiz varmı? Orada birşey olmazsa cam lastik sigorta parasını geri iade ediyorlar..
    Konu Satalyamur tarafından (10 Ocak 2018 Saat 18:03 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 543 teşekkür aldı
    selam arkadaslar,
    bende nisan sonu istanbulda arac kiralamak istiyorum, fiyatlar bence uygun,kaskolu günlük 20€ civarinda.
    HGS gecisleri icin sorum olacak, sizler HGS gecislerini nasil ödediniz?
    ben gecen yaz izine gittigimde,almanyada kullandigim araba icin HGS karti aldim,cama yapisanlardan degil,tasinabilir olanlardan,banka karti gibi olanlardan,
    acaba diyorum, kiralayacagim arabayla bu HGS kartini kullanabilirmiyim, köprü gecisinde kiralik arabayla bu karti kullanabilirmiyim?
    amacim sahtekarlik yapmak degil, arac sinifi ayni ve gecis ücretini yine kendim ödeyecegim.
    ben almanyaya dönünce basima bela gelmesinden korkuyorum,malum herkese gecmedigi yoldan HGS cezasida geliyor.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    104 mesaja 179 teşekkür aldı
    Alıntı durak78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dedikleriniz doğru olabilir ancak yukarıda bahsi geçen firmalar merdiven altı 3,5 arabaya sahip firmalar değil binlerce arabaları var. bu firmaların rent a car sigortaları olmadığını nerden çıkardınız?

Gesendet von meinem P9000 mit Tapatalk
    Cok basit. Sen oldugunu nerden cikardin? Bir sirket niye Full Kasko yazarda, Rent a car sigortasi var diye yazmaz? Gaye ne?

Büyük sirket olunca otomatikmen dürüst olmak mi demek? Kombassanda büyük sirketdi.

Alıntı Satalyamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler bayağa bir bilgi edindim. Ama yalnız kafam çok karıştı. Biraz yardımcı olun bana. Bana tahminen 27 günlük araba lazım. Garenta.Com ön ödemeli kafama yattı . Yalnız ekstraları seçme imkanı yok. Misal lastik cam sigortası gibi. Çizgi de extra ufak sigorta diye geçiyor...? Tavsiye ettiğiniz hangi sigortaları ekstradan yaptıralım?
    Peki carldemar.de bir bilginiz varmı? Orada birşey olmazsa cam lastik sigorta parasını geri iade ediyorlar..
    Arkadasim sundum videoyu herhalde izlemedin. Orento sayfasi arac kiralma sirketlerine araci oluyor. Ancak sadece rent a car sigortasi olan sirketlere araci oluyor. Ordaki fiyatlar günlük 4 Euro daha ekledinmi hersey sigorta olmus oluyor. Sayfaya gir ve bir arac sec. Sonra kiralma islemleri sirasinda sana bu secenegi sunuyor.
    Konu Memoli1976x tarafından (11 Ocak 2018 Saat 03:43 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye neco54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    523
    194 mesaja 470 teşekkür aldı
    Alıntı Gercekler 2.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim sundum videoyu herhalde izlemedin. Orento sayfasi arac kiralma sirketlerine araci oluyor. Ancak sadece rent a car sigortasi olan sirketlere araci oluyor. Ordaki fiyatlar günlük 4 Euro daha ekledinmi hersey sigorta olmus oluyor. Sayfaya gir ve bir arac sec. Sonra kiralma islemleri sirasinda sana bu secenegi sunuyor.
    Car Del Mar sadece kiralik araba motoru. Dediginiz gibi icerigine girdiginizle fiyatlar farkli oluyor.
    Sunuda söyleyim, Sigorta sirketinin kasasina giren parayi zor alirlar.
    Kredi karti ile hemen ödenir ama geri almak icin onlarca (10) yazili kagit isterler.

S&S

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    Vallahi ben sunu herzaman derim. Türkiye'de ne isi olursa olsun, hic bir zaman pesin para vermeyecekin. Kaporu vereceksin, gerisi is bitince. Yoksa paran gidiyor, sen birde adamlarin kapisinda paran ile yalvariyorsun. Aha yarin geliyorum, surde bir isim cikti diye ugras dur. Sirf araba kiralma isi icin demiyorum.

11. Gercekler 2.0 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    43
    53 mesaja 77 teşekkür aldı
    Cok basit. Sen oldugunu nerden cikardin? Bir sirket niye Full Kasko yazarda, Rent a car sigortasi var diye yazmaz? Gaye ne?

Büyük sirket olunca otomatikmen dürüst olmak mi demek? Kombassanda büyük sirketdi.

o kadar büyük firmalar arabalarını ticari kullanmıyorum diyerek full kasko yapamazlar, rente car kaskosu firmayi acan kişinin firmasindaki araçlarını kiraladığıni belirtmesi üzerine yapılır yalniz turkiyede 3,5 araba ile bu işi yapanlar bu sigortanın bedelinin yüksek olmasi nedeni ile araçları sahis aracı gibi full kasko yapip, sonra kiraya verip bir kaza aninda kasko araba kiralandigi için hicbirsey ödemediği için arabayi kiralayandan bütün parayi isterler ancak bu iş legal değil bir nevi at eti sucuk üreten merdiven altı yerler gibi ancak Türkiye de %99 rente car firmalarin rente car sigortasi vardir, heleki hava alaninda burolari bulunanların hepsinin var yoksa rente car Gewerbesi ile büro acamazlar. olay bu kadar basit. sen gidip 3 kuruşa sucuk alırsan biraz da suçu kendinde ariyacaksin

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    Burası Türkiye, olmaz diye birşey yok. Senin mantığın ile düşünürsek, ozaman adamlar niye rent a car sigortamız var demezlerde Full Kasko diye yazarlar. Deli mi bu adamlar?

Ayrıca dediğim gibi, burası Türkiye. Olmaz diye birşey olmaz. Baksana Fetocu pilotlar her yerde aranırken adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya kumpirci açıp çalıştırabiliyorlar.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    43
    53 mesaja 77 teşekkür aldı
    Burası Türkiye, olmaz diye birşey yok. Senin mantığın ile düşünürsek, ozaman adamlar niye rent a car sigortamız var demezlerde Full Kasko diye yazarlar. Deli mi bu adamlar?

Ayrıca dediğim gibi, burası Türkiye. Olmaz diye birşey olmaz. Baksana Fetocu pilotlar her yerde aranırken adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya kumpirci açıp çalıştırabiliyorlar.
    konu başka yerlere gidiyor ben mantık yürütmedim olani yazdım. sağlıcakla.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    47
    45 mesaja 134 teşekkür aldı
    Alıntı Satalyamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dedigim gibi mesaj atin tel numaraniz ile onlar size telefon ile dönecektir, istediginiz tüm bilgileri alabilirsiniz, ek sürücü kasko vs.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    Alıntı neco54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cizgide kiralama Sartlari

...
    Tüm araçlarımız en fazla 3 yaşında olup Full Rent A Car kaskoludur.

Yani Tüm araçlarda Full Rent A Car kaskosu var.
    Evet haklisin, cizgiden özür dilerim.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    Biz dün arkadas ile orento üzerinden kiraldik. Fiyat gayet uygun. Günlük 16 Euro. Rent a Car sigortasida var. Sadece full isterseniz, yani cam, lastik, falan, günlük 4 Euro fark aliyor.

O farki üstüne koysak bile 20 Euro'ya günlük gelirdi. Yani yinede iyi fiyat. Kötü tarafi 5500 km ile sinirli kiralama süresi boyunca. Arkadasima yetiyor bu KM.

Arkadas full kaskosuz aldi, cünkü sözlesmede yaziyor, full kaskosuz alirsan sadece 1000 TL'ye kadar sen kendin ödersin. Yani cokta risikolu bir durum degil.

Orento sayfasi size ancak kimden kiraladiginizi söylemiyor hemen. Biz kiraladiktan sonra otomatik onay maili geldi ve orda hangi sirketden kiraladigimiz yaziyordu. O sirketin sayfasina girip direk kendimiz hesaplatdik, daha pahaliya geliyordu.

Mahmut40:

Niye bir kredi karti almiyorsun. www.gebuhrenfrei.com gir ve al. Schufan kötü olsa bile veriyorlar. Yillik Gebührüde yok. Sadece basta 250 Euro falan verirler. Sana Rechnung mail olarak geliyor ve sende zamaninda überweisen yaparsan, faizde kesilmiyor. Otomatik kontodan kestirme olmuyor. Bir kac kere burda benzin alirken kredi karti ile öde ve zamaninda öde kendiliginden limit yükseltiyorlar. Ben yillardir kullaniyorum ve hic bir sorun yok. Arkadas var, ona kredi karti kimse vermiyordu ayligi düsük diye. Burasi Schufaya bakmadigi icin veriyor. Zamaninda herseyi ödeyince limitini 2500 Euro yaptilar.

Ben bu kredi kartini herkes tavsiye ederim. Alin ama kullanmayin limitinizi yükseldikten sonra. Yeri geliyor lazim oluyor. O yukarda bahsettigim arkadasin Türkiye'deki babasi aniden vefat etmisti, acil bilet aldik internetden bu kredi karti ile. Kredi karti olmasaydi yandiydi. Gece telefon geldi. Reisebüro kapali. Acik olsa bile gidip bileti alasiya kadar ucak kacmis olabiliyor. Cenazede malum beklemez. Paypal heryerde gecmiyor.

Konu Gercekler 2.0 tarafından (14 Ocak 2018 Saat 03:39 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    41 mesaja 49 teşekkür aldı
    Alıntı neco54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cizgide kiralama Sartlari

...
    Tüm araçlarımız en fazla 3 yaşında olup Full Rent A Car kaskoludur.

Yani Tüm araçlarda Full Rent A Car kaskosu var.

Yalan söylüyorlar, 3 yasindan büyük olan arabalarida var. Hem ayirtmis oldugun araba her zaman aynisi olmuyor.

19. Mafyan üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye arapkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    279
    58 mesaja 76 teşekkür aldı
    Yolcu360.com
    Biraz önce reklamlarda gördüm biraz Baktim bayagi uygun fiyatlar acaba dogrumudur?

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    Alıntı arapkarizma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yolcu360.com
    Biraz önce reklamlarda gördüm biraz Baktim bayagi uygun fiyatlar acaba dogrumudur?
    Bende baktim. Fiyatlar otorento.com.tr göre daha pahaliydi baktim sürelerde.
    Konu Gercekler 2.0 tarafından (15 Ocak 2018 Saat 01:07 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye Rammstein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Ettiği Teşekkür
    68
    93 mesaja 197 teşekkür aldı
    Yilda birkac defa araba kiralarim. En son yilbasi tatilinde Elit'ten kiraladim (ist. sabiha gokcen hava limani) ve cok pisman oldum.

23. Rammstein üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı Rammstein Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yilda birkac defa araba kiralarim. En son yilbasi tatilinde Elit'ten kiraladim (ist. sabiha gokcen hava limani) ve cok pisman oldum.
    detay lazim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)