Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2263 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kripto para satin almak

Üye
    Ettiği Teşekkür
    124
    13 mesaja 28 teşekkür aldı

Kripto para satin almak

Merhaba Arkadaslar,

Son zamanlarda cok ilgi ceken ve iyi bir kazanc saglayan kripto para alma konusunda uzun ugraslar sonunda oldukca tecrübe ve beceri sahibi oldum.

Bu konuda yardim ve bilgi almak isteyen arkadaslar özelden yazabilirler. Cünkü bu zamanlar Kripto para degerinin en düsük oldugu zamanlar yani almak icin en uygun zamanlar, yatirim yapmak istyenlere tavsiye ederim.

En kisa zamanda geri dönerim..
    Saygilar

2. 2 kişi Hasan43 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı
    usta bence ati alan üsküdari gecti

bundan sonrasi bos is

o kadar inme cikma oldugu bir dönemde bu olaya para yatirilmaz

zamaninda yapanlar ve zirve yaptiginda satanlar köse oldu

ama bundan sonra hic bri güvencesi yok

alis fiyatlari cok yüksek , ne olucagi belli degil

bence alin teri ile zar zor islerinde kazanan parasini kimse yatirmasin bu saatten sonra

ha kenarda kösede kara para vardir yatiran yatirsin haydan gelen huya gider misali

yada alin teri olupta cok cok cok zengindir kalksin bir kumar oynasin

ama isci sinifi uzak dursun düsüncesindeyim

tabi sahsi görüsüm kimsenin parasinin bekcisi degilim

isteyen istedigini yapsin

onun haricinde : senin becerin ve tecrüben fayda etmeyipte 10.000 Euro yatiran sabah aksam calisan gariban bir arkadasimiz bu parayi kaybederse ne gibi bir tecrübe ve beceri ile ona yardimci olmayi düsünüyorsun ???
    Konu TipiTip tarafından (17 Ocak 2018 Saat 15:29 ) değiştirilmiştir.

5. TipiTip üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    aynen katılıyorum bu alim satım islerine girmeyin. kenarda 500 euro varsa o zaman denemek icin ok.

hasan43 burada bilgilerini paylaşırsan seviniriz.

Alıntı TipiTip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta bence ati alan üsküdari gecti

bundan sonrasi bos is

o kadar inme cikma oldugu bir dönemde bu olaya para yatirilmaz

zamaninda yapanlar ve zirve yaptiginda satanlar köse oldu

ama bundan sonra hic bri güvencesi yok

alis fiyatlari cok yüksek , ne olucagi belli degil

bence alin teri ile zar zor islerinde kazanan parasini kimse yatirmasin bu saatten sonra

ha kenarda kösede kara para vardir yatiran yatirsin haydan gelen huya gider misali

yada alin teri olupta cok cok cok zengindir kalksin bir kumar oynasin

ama isci sinifi uzak dursun düsüncesindeyim

tabi sahsi görüsüm kimsenin parasinin bekcisi degilim

isteyen istedigini yapsin

onun haricinde : senin becerin ve tecrüben fayda etmeyipte 10.000 Euro yatiran sabah aksam calisan gariban bir arkadasimiz bu parayi kaybederse ne gibi bir tecrübe ve beceri ile ona yardimci olmayi düsünüyorsun ???

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    Arkadaslar sadece bitcoin yok.. IOTA felan da var..
    Ben 200€ ya aldim.. ve is yerinde arkadaslar da aldi.. bi 5 sene bakmadan kalsin diyorum.. yansa da 200€ gidecek sadece.. zamanin da 200 € ya bitcoin alanlar multi millionär simdi..

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    Kripto Para olayinda takip edenler ve bu is icin gercekten zaman harcayabilenler kazaniyor, kazanilmiyor diye birsey yok. sadece neyi aldigini ve ne zaman aldigini iyi hesap etmen gerekli.
    Burda benim tanidigim arkadas var saat basi kontrol ediyor aliyor 3 dört saat sonra satiyor, ama dersenki sen yapabilirmisin yapmak icin zaman ve sabir gerekli.

Kripto paraya yatirim yaparken yatirimi yaptigi sayfalari iyi arastirmak gerekli, borsaya girmis mi girmemis mi. ilk etapta o sayfanin güvenilirligini arastirip öyle yatirim yapmali.
    yoksa bir cok sayfalar var kripto para üyelik aciyorsun ilk actiginda kalkip sana 1500 kripto para veriyor. ne icin.? kayipim ne olur diyorsun.

Bitcoin e gelirse 2 üc hafta öncesine 16 bin euroya tirmandi suanki degeri 8300 bin euro, 2009 da ilk cktiginda 0.2 kurustu.

Ettiği Teşekkür
    440
    Alıntı karam82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kripto Para olayinda takip edenler ve bu is icin gercekten zaman harcayabilenler kazaniyor, kazanilmiyor diye birsey yok. sadece neyi aldigini ve ne zaman aldigini iyi hesap etmen gerekli.
    Burda benim tanidigim arkadas var saat basi kontrol ediyor aliyor 3 dört saat sonra satiyor, ama dersenki sen yapabilirmisin yapmak icin zaman ve sabir gerekli.

Kripto paraya yatirim yaparken yatirimi yaptigi sayfalari iyi arastirmak gerekli, borsaya girmis mi girmemis mi. ilk etapta o sayfanin güvenilirligini arastirip öyle yatirim yapmali.
    yoksa bir cok sayfalar var kripto para üyelik aciyorsun ilk actiginda kalkip sana 1500 kripto para veriyor. ne icin.? kayipim ne olur diyorsun.

Bitcoin e gelirse 2 üc hafta öncesine 16 bin euroya tirmandi suanki degeri 8300 bin euro, 2009 da ilk cktiginda 0.2 kurustu.
    usta haklisin

ama artik risikosu cok yüksek düsüncesindeyim

ilk yatiranlar tabiki para kazandi

ben ilk Bitcoini aldigimda bir paket sigaradan daha ucuzdu

ama yatirdigin para azdi o seneler

simdi yatirilan paralar yüksek oluyor

yani cok cok dikkat etmek gerek

yada bol para olmak gerek

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    @Tipitip arkadasim bitcoin basli basina zaten risiko benim kast ettigim bitcoin gibi diger kripto paralari iyi takip ettiginde kazanirsin.dedigim gibi burda arkadasim sürekli bunu takip ediyor alip satiyor saat basi ama ben yapamam ugrasamam anlayacagin.

Ettiği Teşekkür
    440
    Alıntı karam82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Tipitip arkadasim bitcoin basli basina zaten risiko benim kast ettigim bitcoin gibi diger kripto paralari iyi takip ettiginde kazanirsin.dedigim gibi burda arkadasim sürekli bunu takip ediyor alip satiyor saat basi ama ben yapamam ugrasamam anlayacagin.
    usta kazanirsin olabilir

ama Risiko cok yüksek ben onu demek istiyorum

ilk zamanlar zaten millet analyana akdar ülkeler analyana akdar aldi basini gitti

ben tanesi 3,50 eurodan 2000 Bitcoin alan adam taniyorum hesabi basit zamaninda 7000 euro bugün 16600000 euro :-))))

ama bundan sonra buna kendini kaptiranlar dikkat etsin benim demek sitedigim o

elelrinden üc bes birikim varsa onuda kaptirmasinlar

ama herkes kendi bilir

Tecrübeli Üye yadikar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Berlin/ istanbul
    Ettiği Teşekkür
    430
    131 mesaja 578 teşekkür aldı
    Ben bunu saadet zincirine benzetiyorum ilk katılanlar kazanır sonradan girenler hep kayıp, birileri kazanıyorsa başka birilerinin kaybetmesi lazım çünkü, emek yok alın teri yok. Diyeceğim arkadaşlar uzak durmanız.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

13. yadikar üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    497
    arkadaslar diger bi konu da yazdigim gibi....tekrar liyorum

yorumlarınız güzel ama zamanında " söyledi böyledi, simdi bitcoin böyle " bu yorumlar bence yanlış.

Herkez bitcoin den konususyor ama daha birsürü coin var.

burdaki olay bitcoin degil. asil mesele BLOCKCHAIN technology si.....

Örnek veriyim suan bitcoin düştü herkez paniğe başladı. zaten bitcoin traden/ Handeln icin yapilmamis birsey degil ve ilerde bunları regulieren yapacak lar. ve ben kendim traden/handeln na karsiyim, ben desteklemiyorum

Herkez düşdü, düsdü yazıyor hic arastirdiniz mi . neden düşdü niye düşdü ? ben suan günde 3- 4 saat Krypto Währunglar ile haberleri okuyorum takip ediyorum.

Bu ise girmeden önce:

1. Projeleri arastirin: Dash in özeligi ne, ripple vs vs önemli olan projeler

Benim tahminim minimum 17000 dollara çıkacak. suan cin ve südkorea da miningi yasaklıyorlar visa ve debitcardlar suan kullanılmıyor iptal edildi. dört hafta icinde hersey düzelir

bu mining/ madencilik olaya rusya ya doğru gidiyor !

cloud mining den de uzak durun.
    Konu Osmanbey34 tarafından (17 Ocak 2018 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir.

15. Osmanbey34 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    440
    Alinti : Bild.de Tarih 17.01.2018 Saat 19:30

KRYPTOWÄHRUNG STÜRZT UNTER 10 000-DOLLAR-MARKE
    Bitcoin-Crash!
    In wenigen Stunden Einbruch um 13 Prozent
    ++ Wertverlust von rund 21,7 Milliarden Dollar
    ++ Panik am Markt wegen drohenden Handelsverbots

Wie gewonnen, so zerronnen!

Wegen der ungewissen Zukunft des Handels mit Kryptowährungen rutschte der Bitcoin-Kurs an der weltgrößten Börse Bitstamp am Mittwoch unter die psychologisch wichtige 10 000er-Marke und verlor mehr als 13 Prozent auf 9853 Dollar.

Danach erholte sie sich leicht, kletterte am Mittwochnachmittag wieder knapp über die 10 000er-Marke.

Trotzdem ein dramatischer Wertverlust! Bei rund 16,77 Millionen Bitcoins, die in Umlauf sind, bedeutete das: Binnen wenigen Stunden sind durch den Kurssturz rund 21,7 Milliarden Dollar vernichtet worden.

Schon am Dienstag war die Cyber-Devise, die kurz vor Weihnachten noch doppelt so viel gekostet hatte, zeitweise um mehr als ein Viertel eingebrochen

Drohendes Handelsverbot löste Panik aus

Es herrscht eine Menge Panik am Markt“, sagte Charles Hyter, Gründer des Branchendiensts Cryptocompare. „Die Leute versuchen, um jeden Preis aus Kryptowährungen auszusteigen

Auslöser des aktuellen Ausverkaufs seien Pläne einiger Staaten, den Handel mit Bitcoin & Co. einzudämmen, sagte Timo Emden, Deutschland-Chef des Online-Brokers DailyFX. „Chinesische und südkoreanische Regulierungsbehörden spielen derzeit mit der Geduld der Anleger. Bis die Regierungen der asiatischen Cyberwährungshochburgen die Katze aus dem Sack lassen, dürfte noch Zeit verstreichen. Bis dahin stehen die Börsenampeln vorerst auf Rot.“

Auch nach Einschätzung von Shuhei Fujise, dem Chef-Analysten des auf virtuelle Währungen spezialisierten Research-Hauses Alt Design, stehen den digitalen Talern schwere Wochen bevor.

Bei dem G20-Gipfel im März könnten strengere Regeln für den Handel mit Kryptowährungen Thema sein.

Für Steven Englander, Chef-Anlagestratege des Vermögensverwalters Rafiki, ist der Markt an einem kritischen Punkt angelangt. „Kryptowährungsanleger müssen entscheiden, ob sie Bitcoin aufgeben, weil die Währung wegen ihrer technischen Beschränkungen von besseren Produkten verdrängt wird, oder ob sie darauf setzen, dass Bitcoin trotzdem gedeihen kann.“

Zuletzt war die Kryptowährung, die im Jahr 2009 als ein von Zentralbanken und anderen staatlichen Institutionen unabhängiges Zahlungsmittel aus der Taufe gehoben worden war, verstärkt unter Druck geraten. Schon im Dezember war der Bitcoin eingebrochen, erholte sich dann aber wieder. Zum Vergleich: Vor rund einem Jahr war die Kryptowährung zum Beispiel nur etwas mehr als 1000 Euro wert.

Auch andere Kryptowährungen mit Verlusten

Einer der Kritikpunkte an Bitcoin ist die rechen- und zeitintensive Verarbeitung von Transaktionen. Mittlerweile gibt es rund 1400 Kryptowährungen. Bitcoin-Konkurrenten wie Ethereum oder Ripple punkten aber nicht nur mit höherer Geschwindigkeit. Ihre Software dient gleichzeitig als Technologieplattform, die mehr bietet als reinen Geldtransfer.

Dem Sog des fallenden Bitcoin-Preises konnten sich diese Kryptowährungen dennoch nicht entziehen. Ethereum verbilligte sich laut dem Branchendienst CoinMarketCap.com am Mittwoch um 16 Prozent auf 904 Dollar. Der Ripple-Index, der den Preis der gleichnamigen Cyber-Devise widerspiegelt, brach sogar um 27 Prozent ein. Am Dienstag hatte er ähnlich viel verloren. Damit notiert er aber immer noch fast fünf Mal so hoch wie Anfang Dezember.

Christopher Keshian, Mitgründer des auf Cyber-Devisen spezialisierten Dachfonds Apex, mahnte allerdings zur Besonnenheit. „Die Kursausschläge von Bitcoin und anderen Kryptowährungen sind ein erwartbarer und wichtiger Teil der Reise zu einer ausgewachsenen Anlageklasse.“ Allen Schwankungen zum Trotz werde der Bitcoin-Kurs in den kommenden Monaten steigen.

Ettiği Teşekkür
    497
    Arkadaslar haberlerde suan hep negativ haber yapıyorlar. bi ara hergün haberlerde erdoğanı konuşuyorlardı simdi bitcoin

Bakin bi gercek var devletler bu bitcoin systemini istemiyorlar. ama bu systemi durdurmak cok zor. suan cin de tek resmi olmayan yerlerde "mining / madencilik" yasakladılar. ama oradaki insanlar cihazları simdi ya Island,schweden yada russia ya yollucaklar !

benim tahminim ortalık söyle 3 aya doğru rahatliyak. çünkü 2ay da yanılmıyorsam cinde resmi bayram/tail...... yaza doğru da bi düşüş olur.

farkindasaniz cogu arkadas ya bitcoin cok düşük dü keske alsaydık simdi millionär olurduk yazıyorlar. bitcoin simdi yine düsdü .... simdi de ballon dan konuşuyoruz.

ben bu Blockchain systemine inanıyorum bana sorarsanız yaklaşık 10 tane coin kalacak . digeri hepsi gidecek.... ama bütün coin ler bitcoine bağlı, bu demek bitcoin çıkar ise o zaman digerleri de çıkar !

paniğe kapılmayın biraz bekleyin . piyasa düzelecek.

18. 2 kişi Osmanbey34 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    24 mesaja 36 teşekkür aldı
    Slm.
    Sizler şu an hangi kripto yu önerirsiniz?
    IOTA devam çıkacak gibi geliyor bana.

Birde en ucuzlar dan hangisi niye tavsiye edersiniz?

Biliyorumki bu şans işi. Ama ben yaklaşık 300 euro ile bir kaç tane satın almak istiyorum.

Tsk

Ettiği Teşekkür
    497
    ben burda normalinde tavsiye vermem ama, yine senin icin

Ada cardano tavsiye ederim. bu tek bi tavsiye. sonra parani kaybedersen bana kızma

Genel anlamda Hep Bitcoin tavsiye ederim, çünkü ben Bitcoin hayraniyim.

suan bide sia Coin var !

-----------

dün bakin ne yazdım piyasa yavaş yavaş düzelecek yazdım. bakin bugün durum positiv değişti

kolay gelsin
    Konu Osmanbey34 tarafından (18 Ocak 2018 Saat 22:51 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sadece bitcoin yok.. IOTA felan da var..
    Ben 200€ ya aldim.. ve is yerinde arkadaslar da aldi.. bi 5 sene bakmadan kalsin diyorum.. yansa da 200€ gidecek sadece.. zamanin da 200 € ya bitcoin alanlar multi millionär simdi..
    selam
    talo176
    iota benim de niyetim var almaya
    nereden ve nasil aldin
    kisa bi bilgi verebilirmisin
    hangi sayfalar güvenli bilmiyorum
    tesekkürler

Üye Fani66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    B e r l i n
    Ettiği Teşekkür
    1,179
    26 mesaja 93 teşekkür aldı
    Kripto para bir saadet zinciri misali çalışıyor. İlk gelenler turnayı gözünden vuruyor çok karlar elde ediyor
    ama büyük çoğunluk bir günün içinde her şeyini kaybedecekler.

Sonunda Kripto para elinizde kalacak onunla dondurma bile alamayacaksınız benden söylemesi.

Alıyorsan ALTIN al bunun değeri hiç bir zaman değişmez kimse değiştiremezde.

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    Alıntı hursit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam
    talo176
    iota benim de niyetim var almaya
    nereden ve nasil aldin
    kisa bi bilgi verebilirmisin
    hangi sayfalar güvenli bilmiyorum
    tesekkürler

Slm arkadasim ben https://www.bitfinex.com/ de üye oldum ve ordan aldim.. lakin yeni üye olarak iota alabilmen icin malesef 10000$ yatirmalisin bu sayfada..
    Yalniz eski üyeler ile takas yapabilirsin.. biraz garip, ama oluyor yani..

Ettiği Teşekkür
    497
    bitcoin da altın gibi . Cogalmiyor ! ilerde zaten bu büyük cikis ve iniş ler olmuyacak. hem tam ne olacak kimse bilemez ! ama ben bitcoine inanıyorum !

Alıntı Fani66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kripto para bir saadet zinciri misali çalışıyor. İlk gelenler turnayı gözünden vuruyor çok karlar elde ediyor
    ama büyük çoğunluk bir günün içinde her şeyini kaybedecekler.

Sonunda Kripto para elinizde kalacak onunla dondurma bile alamayacaksınız benden söylemesi.

Alıyorsan ALTIN al bunun değeri hiç bir zaman değişmez kimse değiştiremezde.

Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    Evet Sert düsüsler malesef daha devam ediyor. Benim sahsi fikrim herkes panik icinde Bitcoindan
    cekiliyor, hal böyle oluncada öteki Coinlarada yansiyor. Zaten Coinchart takip ederseniz,
    Bitcoin, Ether, Rippele, Litecoin Kurs olarak ayni cizgide yürüyor.

Burada bence Cin ve Kore yasagi 3 Ayda ya cözülecek ve Bitcoin ve digerleri yine toprlayacak
    yada Bitcoin isi bitirilecek. Diger Coinlar kazamasi icin Bitcoin olmamasi gerekiyor.
    Arkada Godamanlar piyasayi rahat birakmiyorlar, arti Politik baski vs. tabiki bu sahsi fikirimdir
    yakin zamanda görecez. Bu düsüsler yeni firsatda olabilir.

Litecoinun 50 Dollara düsecegine duyumlar aldim ve inanmadim.
    Bugün bakdim yine düsmüs ve 100 € altina düsdü. Artik hersey mümkün
    oldugunu saniyorum.
    Konu V/S tarafından (02 Şubat 2018 Saat 17:55 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    497
    aynen katılıyorum bence 4 ayda hersey yollunda girecek.

Alıntı V/S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Sert düsüsler malesef daha devam ediyor. Benim sahsi fikrim herkes panik icinde Bitcoindan
    cekiliyor, hal böyle oluncada öteki Coinlarada yansiyor. Zaten Coinchart takip ederseniz,
    Bitcoin, Ether, Rippele, Litecoin Kurs olarak ayni cizgide yürüyor.

Burada bence Cin ve Kore yasagi 3 Ayda ya cözülecek ve Bitcoin ve digerleri yine toprlayacak
    yada Bitcoin isi bitirilecek. Diger Coinlar kazamasi icin Bitcoin olmamasi gerekiyor.
    Arkada Godamanlar piyasayi rahat birakmiyorlar, arti Politik baski vs. tabiki bu sahsi fikirimdir
    yakin zamanda görecez. Bu düsüsler yeni firsatda olabilir.

Litecoinun 50 Dollara düsecegine duyumlar aldim ve inanmadim.
    Bugün bakdim yine düsmüs ve 100 € altina düsdü. Artik hersey mümkün
    oldugunu saniyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)