Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2292 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Audi hangi sini tercih edersiniz

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Audi hangi sini tercih edersiniz

Arkadaslar araba almak istiyorum 20.000 e kadar
    Hangisini tavsiye edersiniz
    A4 2.0 211 ps benzin
    A6 3.0 290 ps benzin
    S4 333 ps

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 543 teşekkür aldı
    ben 13 senedir Audi kullaniyorum,ve herkese tavsiye ederim,hem konforlu hemde saglam-tasarruflu araba.
    A4 2.0TDI kullandim, simdide A6 TDI var.
    araba ihtiyaca göre almak lazim, ben arabayla izine gittim,4 kisiyiz, cocuklar kücükken A4 vardi, oglum 16 yasina geldiginde arabanin arka koltugunda rahat oturamaz oldu, A6 aldik.
    Türkiyeye izine gitmesem herhalde A3 kullanirim.
    bence arabaya 10.000€ fazla para verme, arabalar cok deger kaybediyor, bence paraya yazik.3-5 yasinda temiz-güzel bir araba alinabilir 10bin civarina.
    sen yüksek PS aradigina göre yasin genc ve yalnizsin, zevkine göre birsey bakacaksin. ben 51 yasindayim,tabiiki ben baska sen baska düsüneceksin
    enjoy Audi

Tecrübeli Üye iso98783 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kamp-Lintfort / NRW
    Ettiği Teşekkür
    79
    64 mesaja 84 teşekkür aldı
    1989 beri audi kullaniyorum hic pisman olmadim hangini canin istiyorsa onu al.

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Arkadasim bu birazda senin arabadan beklentine kaliyor. Kac kisisiniz, kücük cocuk var mi, neler senin icin önemli arabada vesaire...

Ben iki kez AUDI kullandim. Ilk aradam benzinli A4 98 modeldi cok memnundum, bir iki sene kadar kullandim, maddi durumdan dolayi o zaman satmak zorunda kalmistim.

Ikinci olarakda 2013 de Firma arabasi olarak, yeni araba almistim, A4 2.0 143 PS olan model, TDI otomatik. Firmadan ayrilana kadar kullandim, yaklasik 1,5 senede 60 bin km yol yaptim. Süper rahat kullanimi, hic yormaz seni.

Daha genis ic mekan, daha cok komfor olsun dersen tabi ki A6 alacaksin. Dedigim gibi tamemen senin beklentine kalmis artik ama o bütceye cok rahat full aksesuar bir Audi bulabilirsin tahminimce.

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    Alıntı akbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 13 senedir Audi kullaniyorum,ve herkese tavsiye ederim,hem konforlu hemde saglam-tasarruflu araba.
    A4 2.0TDI kullandim, simdide A6 TDI var.
    araba ihtiyaca göre almak lazim, ben arabayla izine gittim,4 kisiyiz, cocuklar kücükken A4 vardi, oglum 16 yasina geldiginde arabanin arka koltugunda rahat oturamaz oldu, A6 aldik.
    Türkiyeye izine gitmesem herhalde A3 kullanirim.
    bence arabaya 10.000€ fazla para verme, arabalar cok deger kaybediyor, bence paraya yazik.3-5 yasinda temiz-güzel bir araba alinabilir 10bin civarina.
    sen yüksek PS aradigina göre yasin genc ve yalnizsin, zevkine göre birsey bakacaksin. ben 51 yasindayim,tabiiki ben baska sen baska düsüneceksin
    enjoy Audi
    akbaba arkadasim,3-5 yasinda 10 bin e nasil bir Audi aliyorsun ,merak ettim

7. sswiss üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    42 yasindyum iki cocuk var 4 kisiyiz benzin olmasi sart uzun yolda rahat olmasi gerekiyor kisa yolum cok oldugu icin diesel isime gelmiyor yüksek ps olmasi rahatllik yolundan

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    6 yildir Audi a4 TDI kullaniyorum ,daha önce BMW 5 Serie vardi ve bu BMW de 11 bin franklik option vardi su an halen kullandigim Audi a4 de ise 4600 franklik option var ama benim en cok hosuma giden Audi oldu.

Audi almaya niyetliysen ve bütcende varsa A3 ve A4 alma A5 veya A6 veya A7 al ,daha iyi bence.

ha birde biraz daha mekanik konusunda biraz daha bilgi topla cünkü bir kac cesit getriebe modeli var

audiyi alirken hangi özelliklere bakman gerekir bilgi topla

10. sswiss üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    sswiss hakli, benim cok bilgim yok ama kendim iki sen önce araba ararken Audi nin Multitronic lerinde sorun olabilecegini ve tiptronic lere bakmam gerektigini söylemisti bazi arkadaslar.

Tabi benim baktigim fiyata olanlarda belki de öyledir bilemem, benim bütce o kadar degildi

Belki yenilerde sorun yoktu yani orasini bilemem.

2 cocuk var demissin ama cocuklar kücük mü, Kinderwagen var mi?

Kombi cok yakisiyor Audi lere, A5 veya A7 lerede bakabilirsin arkadasinda dedigi gibi. Git bak icine otur kullan, daha kolay karar verirsin o sekilde.

12. hope41 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 543 teşekkür aldı
    Alıntı sswiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akbaba arkadasim,3-5 yasinda 10 bin e nasil bir Audi aliyorsun ,merak ettim
    ustam ben 10bin bütcem diye aramaya baslarim, sonra 11-12-13-15 olur. saka bir yana 10bin bütce ile aramaya baslarim,hep 15bin civarina ciktim.haklisin 10bin iyi bir audi icin az.
    sükrü arkadasim, 4 kisiysen bende A6 tavsiye ederim, benim arabam 140PS ve izine arabayla gidiyorum,bana yetiyor. illa yüksek PS bence lazim degil, yüksek PS,yükset yakit-vergi-sigorta demektir.

14. akbaba üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye iso98783 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kamp-Lintfort / NRW
    Ettiği Teşekkür
    79
    64 mesaja 84 teşekkür aldı
    arkadas A6 2.8 yada 3.0 benzinli al keyfine bak 20 000€ az para degil cok memnun kalirsin yalniz otomatik olsun bilhassa sehir icinde cok rahat edersin

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    43
    53 mesaja 77 teşekkür aldı
    sen 3 alternatif sunmuş sun hangisini alırsın sana kalmis ben olsam once bir 1.8 l tfsi 190ps 2015 model bir a6 sürerim beğenmezsem yüksek ps li alirim. söylediğim arabayi 20 ila 25 arasında alırsın. yüksek psli arabada kısa yol icin çok uygun değil.

Gesendet von meinem P9000 mit Tapatalk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)