Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2285 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dolandiriliyordum, sizde dikkatli olun

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    104 mesaja 179 teşekkür aldı
    Sağolun arkadaşlar. Sakinim, yapılcak birşey yok. Hayat devam ediyor.

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    her polise veren insanlari bassa bunlar müebbet alirlar,bilader kusura bakmada sende cok korkak bir adammissin.coluk cocuk olursa daha iyi isde eline hic olmadi ekmek bicagini al onla korkut sonucda evin hanesini ölmek var korumak sana düser.

Allahdan baska kimseden korkmayin .

saygilarla

4. musti0707 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Arkadas olaya baliklamaca dalmamis..kendine gore arastirma yapmis ve dolandirici olduklarini tesbit etmis .aradan baya zaman gecmis ne oldu sonuc bilmiyoruz..
    Benim tavsiyem buyuk paralar isin icine girdimi olaya kendinizde mudahala olmayin,,hele birde bilmediginiz komisyoncularla birebir diyalog yapmayin ...guvendiginiz bu islerle ugrasan kisi ve kurumlara olayi devredin..
    Tavsiye olarakda bize yazip uyarmis..
    Cok dogru bir davranis .
    Almanyada en buyuk tehlike kimliginizi kaybetmek veya birilerine takdim etmek..
    Ben bir zaman kaybetmisdin biri gelip kapiya kadar teslim etti ...tr de tc kimlik nr ile her islemi yapabiliyorsunuz,bir nr sizi ipe de cekebilir,bence bu yanlis..guvenlik acisindan bir alt kimlik nr daha olusturulmaliki buda bir nevi sorgulama gibi guvenlik sorusu olmali .
    Bazi yasadigimiz olaylar bize bir uyaridir,bak bu yanlis bunu yapma dercesine .biz buna kendi kafamiza gore olursa nasip olmassa nasip degilmis diyoruz..ama zorlarsakda gerceklesebilir,buda bize bels veya musibet olur..
    Senin nasibin biryerlerde ucusuyor ve sen istesende istemesende ya gelir seni bulur yada gelmez,,mesele sabderip sana yakisani beklemek..
    Rizikda boyledir,,biz anlamadigimiz icin mevlamizin ayetde dedigi gibi;
    Insanoglu pek aceleci yaratilmistir,biz onu denizde bogulmaktan kurtarmadan evvel dua ederde karaya cikaririz,o sonra birsey olmamis gibi yoluna devam eder..
    Konu webci tarafından (26 Haziran 2023 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Sonuç savcılık takipsizlik verdi yurt dışında nerede oldukları bilinmediği için.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (26 Haziran 2023 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    135
    39 mesaja 61 teşekkür aldı
    Selam arkadaslar,

benim basima da bu tip seyler geldi ve komisyon istedikleri zaman olayi bitirdim ve vaz gectim. Ev almak istedigim zaman ispanyadan birsi bana masal anlatip hannoverde adresli ucuz ev oldugunu yazdi. Adrese baktim ev yok isyeri var sahtekar biraktim. Kimlik hic bir zaman yollamam. Ebaykleinazeigende tekerleri satrken ingiltereden birisi yazdi hile oldugunu anladim yapmadim. Arkadaslar yurtdisindan sahtekar cok. Türkiyeden bile alman arkadasa ucuza Quad satmak istiyordu. Sonucta hepsi bir sekilde kapora istiyor yani Vorleistung en gec o zaman uyanin ve birakin.

Hoscakalin

Üye iskete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    12
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    OOOOOOOO senin verdigin kimlik adres kimbilir kimlerin eline gecti yani bosuna moralini bozuyorsun gitti birkere hic birsey yapamazsin o kimlik bilgilerini vermiyecektin verdikten sonra isin zor yat uyu bu konuyuda düsünme birdaha kimseye verme kimlik bilgilerini bir is basina gelince düsünürsün ozaman uykun kacabilir iste ama simdilik korkuya gerek yok
    gecmis olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)