Hadi bende fikrimi yazayim;

öncelikle birkac arkadas disinda cogu kisi sosyal meyda üzerinden tanisilip evlenilmesini kötülemis. @Orlow arkadasinda dedigi gibi sanal alemde hertür insan geziyor ve sen ne arariyorsan onu buluyorsun. Benim cevremde internetten tanisipta evlen bir cok insan var ve evliliklerinde bir terslik yok.
Hayatin daha cok online olmasindan artik genclerin iliski kurmakta zorlandigini artik cogu gazetelerde veya internet forumlarinda okuyoruz ama ayni zamanda internette tanisipta mutlu evlilik kuran insanlar cok..

Haa senin tavsiye ne derseniz ;

arkadasim bir kere bir erkek olarak 30 yasindan erken evlenme..Biz erkekler 30 yasina kadar aklimiz baska yerde dolasiyoruz!! Oranin neresi oldugunu hepmiz biliyoruz.
- Fazla arayis icine girme eger kendini sartlandirirsan etrafi negativ enerji yayarsin o yüzden aramayi birak oluruna birak.
- Karsi cinsten beklentilerin ne bilmiyorum ama onunlari bir gözden gecir istersen? Anlattiklarina yola cikarak diyorum bunu zira 2 sene icinde 3 hanim kizimizla konusmussun.. Demek ki karsi cinsle tanismakta sorun yok sorun senin ne beklediginde.
- Seninle ayni kafandan ve ayni dünya görüsünden birileri ile tanismak icin hobbylerini cogalt .. Her iki cinsin de katildigi aktivitelere ( mesala YOGA ) katil. Derneklere ve derneklerin etkiliklerinde kendini göster.
- Eger görücü üsülü evlenmek taraftari ise tanistigin hanim kisi ile en az bir 6 ay yazis yada ailelerinde onayi ile görüs. Öyle hemen bir iki hafta icinde karar verip yanlis temele evlilik kurma.

Birde inan tek degilsin! Benim hanim kiz yegenimde senin yaslarinda ve o da ayni seylerden sikayetci.. Gördügün gibi iki cins te ayni seyden sikayetci ama birbirlerinizi bulamiyorsunuz!!