Alıntı TipiTip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@Romeo29 usta Lütfen iyice tek tek oku yazilmis olanlari !!!

Simdi senin yazdigin ve benim verdigim Cevabi oku !!!

EE usta kendinde diyorsun

birbirinizi bulamiyorsunuz ???

usta bu isin sevabi büyük olur !!

sen yap bir büyüklük bu iki garibani bir araya getir , tanistir bunlari

senin elin @Fatih4040 arkadasimiz ile Özelden irtibata gecer

yada bak @domanicli arkadasimiz oda ogluna hayirli bir kismet ariyor

bu isler konusa konusa tanisa tanisa olur usta

bunun baslangicinida büykler yapar

sende bir büyüklük yap ön ayak ol ...

----------------------------------------------------

sen simdi Art niyetlimi yazdin benim Kiz Yegenimde ayni seyrenden sikayetci derken ???

sanmiyorum ..?!?!?!?

benim nerden Art niyetli oldugumu düsünerek bana alttaki yaziyi yazdin ?!?!?!?!?

Bu isler büyüklerin ön ayak olmasi ile olmaz mi senin yasadigin toplumda ?!?!?

Benim yasadigim toplumda büyükler ön ayak olur !!!

Senin yasadigin toplumda SEVAP sayilmaz mi bir Aile kurulmasinda yardimci olmak ?!?!?!?

benim yasadigim toplumda cok büyük SEVAP sayilir !!!!

ben sana buraya cöp catanliga cikmisin kiz yegenin icin diye yazdim mi bir yerde ???

yazmadim !!!!

hatta acik acik kizlarindan bu sorunlari yasadigini yazmis olman hosuma gitti konuya acikca yazdigin icin

hatta ailenden örnek vermende hosuma gitti !!! hic bir art niyet düsünmedigen !!!

Halen bir cogumuzun cevresinden Görücü usulü evlenen var , ki ben bir terslik görmüyorum

hatta bir cok bu sekilde evlenen ciftler daha mesut oluyor !!!

iki arkadasimizinda ayni sorunu var , sitede yazmislar ,

olurmu olur misali neden olmasinki insan konusa konusa o arkadaslarla hayirli bir ise kalkissa ne gibi sakinca var ???

tekrar ediyorum benim yazdiklarimda hic bir ART niyet yok , akli basinda birisi o yaziyi okudugunda zaten öyle birsey diyemez

ama sen madem cok alindin rencide olmus hissetin ekndini

bende o zaman sorurum , yaw usta madem alingansin niye konuya kiz yegeninin örnek verdin ???

örnek verdiginde böyle bir yazinin gelecegi aklindan gelmedi mi ???

hem gelen yazida neresinde kötü niyet var ????? inan senin hayel gücün cok kuvvetli

kuvvetli olmasa benim HAYIR icin IYILIK NIYETINDE yazdigim o yaziyi KÖTÜYE CEKMEZDIN !!!

Yani hakketten sasiriyorum ama alistim artik !!
Yani bir insanin kasti bu kadar mi yanlis anlasilir ? Alintiladigin gibi benim orada dedigim " iki cinsiyette kimseyi bulamamaktan " sikayetci BASKA BIRSEY degil. Ve bu yazdigimdan hangi cesaretle kalkip yegeni mi hic tanimadigim ,görmedigim biri ile tanistirmak isteye bilecegim aklina gelir ?`

Nasil bir toplumda yasadigini merak ettim simdi? Yasadigin nasil bir toplum ki kendi kiz yegenini hic tanimadigi, sanalda bir yerde okudugu bir kisi ile tanistirmayi normal karsiliyor ? Ben öyle toplum almiyayim hacim sagol!!

Isteyen istedigi kadar cöp catanliga soyuna bilir , beni ilgilendirmez. Tanimadigim görmedigim insanlarin desti izdivacina burnumu sokacak kadar sevap yoksunu degilim..