Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2299 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süresiz oturum icin bilgi lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye kafkaskartali76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    16
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm herşey oradaki memurun insiyatifine kalmış dostum istediklerine domuz gibi veriyorlar..

İstediklerine ne almanca arıyorlar ne b1 miş bilmem neymiş arıyorlar

Bu olay almanyanın her bir köşesinde farklı işliyor
    Anlamadim konuda iste o ya bana dediki 09.2017 de gel suresiz oturum al senen doluyor be mubarek desene bi belgen eksik böyle böyle yap bende urlaub kullanmadim 2017 de gidip yapaydim onu simdi gelmis bana diyo evrak eksik konusmayi. B1 yap gel. Bakalim alternetif ne bulcaz hayirlisi

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Alıntı kafkaskartali76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamadim konuda iste o ya bana dediki 09.2017 de gel suresiz oturum al senen doluyor be mubarek desene bi belgen eksik böyle böyle yap bende urlaub kullanmadim 2017 de gidip yapaydim onu simdi gelmis bana diyo evrak eksik konusmayi. B1 yap gel. Bakalim alternetif ne bulcaz hayirlisi
    O günki ruh durumlarına göre hareket ediyorlar 1 bunlar 2 jobcenter dakiler..

Bunların ellerine belirli bir sündürme insiyatifini kullanma hakkı vermişler artık hangi duruma göre hareket ediyorlar bilmem

Ben b1 alamadım umrumda değildi uğraşmadım ( sınava sokulmayı sevmiyorum ) öylesine karaladım bıraktım ..

3 senelik oturum vardı bitmeye yakın gittim kendim konuştum süresiz aldım..

Oğlan almanyada doğdu vatandaslık almak istedi 40 dereden su getirdiler ( Yok okul notlarına bakıcaz ona göre karar vericez demişler ne alakaysa okul notu iyi olmayana alman vatandaşlığı vermicekmiş ) olmucak şeyler yani

Adamlar hemen orada aklından ne geçiyorsa ona göre hareket ediyorlar...Kim ne derse desin ben bunu bilirim hele Jobcenter adamına göre muamele

Üye kafkaskartali76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    16
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O günki ruh durumlarına göre hareket ediyorlar 1 bunlar 2 jobcenter dakiler..

Bunların ellerine belirli bir sündürme insiyatifini kullanma hakkı vermişler artık hangi duruma göre hareket ediyorlar bilmem

Ben b1 alamadım umrumda değildi uğraşmadım ( sınava sokulmayı sevmiyorum ) öylesine karaladım bıraktım ..

3 senelik oturum vardı bitmeye yakın gittim kendim konuştum süresiz aldım..

Oğlan almanyada doğdu vatandaslık almak istedi 40 dereden su getirdiler ( Yok okul notlarına bakıcaz ona göre karar vericez demişler ne alakaysa okul notu iyi olmayana alman vatandaşlığı vermicekmiş ) olmucak şeyler yani

Adamlar hemen orada aklından ne geçiyorsa ona göre hareket ediyorlar...Kim ne derse desin ben bunu bilirim hele Jobcenter adamına göre muamele
    Abi benim yandigim konu hadi süresiz vermedin bari en az bes sene verya cocugum bura dogumlu esim alman vatandasi kendim maasim cok sükür yeterli ama bir araba almaya gidiyorum bankalar kefil istiyor eli bos dönüyorum. Hayretler icindeyim calisip emegimizle geciniyoruz devlete millete karsida bi yanlisimiz olmuyor kurs parasina kadar cebimden ödemisim karsiligi bu olmamaliydi malesef. Alternetif bi yolu yok galiba kimsede. Fazla bilgisi yok sanirim konu hakkinda bisey yazanda yok Allah razi olsun sizden cevap yazdiginiz icin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)